Молодіжка ФК "Закарпаття" програла "Дніпру" з рахунком 3:0

Сьому поразку поспіль зазнав молодіжний склад ФК "Закарпаття". У цьогорічній першості удома на мукачівському стадіоні"Приладист", команда поступилася з рахунком 3:0 дніпропетровському "Дніпру".

Молодіжка ФК  "Закарпаття" програла "Дніпру" з рахунком 3:0

Стартовий відрізок гри проходив на невисоких швидкостях переважно з боротьбою в центрі поля. Однак гості швидко освоїлись, впевнено перехопили ініціативу, змушуючи уболівальників ФК "Закарпаття" нервувати. Особливо активним був Євген Коноплянка. Молодий дніпрянин жваво розпоряжався м'ячем, створюючи небезпеку біля воріт Андрія Михайлова. Проте, в одному випадку надійно грав голкіпер, в іншому футболісту бракувало влучності. Небезпечного удару на 19 хвилин завдавав Артур Карноза, однак, не припускався помилок страж воріт ФК "Закарпаття". Натомість ужгородці відповіли гострою атакою – Поступаленко ввійшовши до штрафної гостей, скинув під удар партнеру, проте, захисники заблокували цей простріл. На 22 хвилині, після подач кутового, невпевненими діями Андрія Михайлова скористався Євген Неплях, який став автором першого взяття воріт.Після забитого м'яча, дніпропетровці більш впевнено почувалися на полі. Через хвилину Коноплянка міг подвоювати перевагу, однак, після удару метрів з тридцяти, шкіряний ковзнув по стійці. Ще через кілька хвилин поперечна передача Ростислава Чижевського закінчується перехопленням м'яча виходом віч-на-віч з нашим голкіпером. На щастя, останній впорався на всі сто. Згодом уже Олександр насонов з вбивчої позиц не зміг як слід прикластися до м'яча, у підсумку Михайлов легко впорався з ударом. Футболісти ФК "Закарпаття"намагалися відповідати контрвипадами. Так, Поступаленко пробивав сильно здалеку, однак новачку ФК забракло влучності. Після цього дніпряни провели контрнаступ, котрий вдалося зупинити сфоливши у штрафній на Кавєріна. Суддя без вагань вказує на одинадцятиметрову позначку. З пенальті не схибив Євген Коноплянка.

У другому таймі господарі не перехопили ініціативу – вже через кілька хвилин дніпропетровці зробили рахунок розгромним – 3:0. Футболісти "Дніпра" продовжували насідати на ворота ужгородської команди. Однак, останні 15 хвилин наші футболісти показували більш яскраву гру – 75 хвилина, Андрій Смалюх здалеку наносив удар, м'яч з свистом пролетів над поперечиною. Згодом, на 80 хвилині господарі могли спромогтися бодай на гол престижу після подачі з кутового, кількох сантиметрів не вистачило Михайлу Трухану, щоб дотягнутися до круглого. Таким чином молодіжний склад ФК "Закарпаття" зазнав сьомої поразки поспіль. Дніпрпетровці перемагають на клас і здобувають впевнену перемогу.

Склад ФК "Закарпаття":Андрій МИХАЙЛОВ(45 хв. Юрій СЛАВІК),Роберт МОЛНЕР, Андрій СМАЛЮХ, Євген КЕЛЕМАНИК, Василь ПИНЯШКО(56 хв. Золтан ГЕЛЕТЕЙ), Василь ВАХ, Михайло ПОП(45 хв. Михайло ТРУХАН), Михайло БАТРИН(45 хв. Ігор ТИМЧЕНКО), Ростислав ЧИЖЕВСЬКИЙ(45 хв.Віталій ШЕХОВЦЕВ), Антон ПОСТУПАЛЕНКО, Ігор ШОПІН.

Склад ФК "Дніпро": Ігор ВАРЦАБА(45 хв. Антон КАНІБОЛОЦЬКИЙ), Лінас КЛІМАВ ЧЮС, Руслан БАБЕНКО (74 хв.Микита ПОЛЮЛЯХ),Олександр НАСОНОВ (59 хв.В'ячеслав Турчанов), Євген КОНОПЛЯНКА(45 хв. Євген БОХАШВІЛ ), Віталій КАВЕРІН(72 хв.Ярослав РАФАЛЬСЬКИЙ),Андрій НЕЛІН, Євген НЕПЛЯХ, Антон КРАВЧЕНКО, Дмитро ЛЬОПА, Артур КАРНОЗА, Микола КРАВЧУК.