Ратушняк підтвердив свій намір балотуватися в Президенти

Мер Ужгорода Сергій Ратушняк заявив, що спікер Володимир Литвин "торгується посадами з певними представниками Партії регіонів". Про це він сказав у коментарі Gazeta.ua.
Однак детальніше говорити про це мер відмовився, порадивши звернутися за поясненнями до самого Литвина.

Ратушняк підтвердив свій намір балотуватися в Президенти

Ратушняк також сказав, що рішення вийти з Блоку Литвина було його власним. Він заперечив, що воно пов'язане з відмовою спікера надати мерові певні преференції.

"За п'ять років життя на Володимира Михайловича, я ніяких коштів, вдячності і навіть спасибі не мав натомість. Якщо він вважає, що я в нього щось просив, то він глибоко помиляється. У нього добре виходить торгувати посадами з певними представниками Партії регіонів", - заявив роздратовано Ратушняк.

Він також додав, що не планує вступати до іншої політсили, а також підтвердив свій намір балотуватися в Президенти.

16 вересня 2009р.

Теги: Ратушняк, Литвин, балотуватися

Коментарі

Прохожий 2009-10-02 / 14:56:00
Если Рата - президент, то мэр Ужгорода - Панов-младшой. Уже началось формирование предвыборного штаба, возглавляет его клоун-философ.

Вєрка 2009-09-26 / 20:27:00
Найжахлиіше, що при грамотно організованій виборчій компанії він, дійсно, може набрати солідний відсоток голосів. Як не крути, а харизма у Рати потрясна - шпарить правду-матку, язик добре має підвішаний та й зовні не такий хлюпик як деякі кандидати.

Киевлянин 2009-09-17 / 08:52:00


100% буду за него голосовать.

Ратушняка в президенты!!!

закарпатець 2009-09-16 / 22:45:00
ну, кожен вибирає те що вважає кращим. Зараз э два варіанти (на мою думку):



1) Одного з продажних політиків, який на весь світ заявлятиме про ботьбу з корупцією, про покращення життя населення, про те що його руки нічого не крали, про демократію в нашій країні, про те що кругом тіки злодії а він чесненький і бореться з ними а вони жити не дають....Короче нитиме до наступних виборів.



2) за одного з таких "шизоїдів" по Вашим словам. - вони кажуть - всі кругом крали, крадуть,... ми в повній жопі,.... Хоч не брешуть і від їх слів не нудить як від патякання всіх інших



Тож для себе я вибрав варіант 2. Ви вибирайте 1 і голосуйте за них якщо хочете, це ваша думка.

* 2009-09-16 / 22:22:00
ну а шо - на виборах заодно точно підрахуємо кількість людей, готових голосувати за шизоїда!

ще один супер-мер :) черновецький ніби ж не йде на президента - от і голоси цільової аудиторії не розпорошуватимуться :)

закарпатець 2009-09-16 / 21:33:00
а я за нього голосуватиму

ember 2009-09-16 / 21:20:00
Ljudi, pomogite! Podskazhite nomer shchota bednovo Ratushnjaka. Nashol sevodnja odnu kopejku, khochu jemu perekinutj:) Ukrajine nuzhen ratishnjak!!!! A nam pora sobiratj chemodany, i sbezhatj po daljshe iz strany durakov-banditov-kandidatov...

Урзус 2009-09-16 / 20:38:00
Давні прогнози, що Юлька оплатить Раті його давню мрію погратися у вибори президента, здійснились. Ото буде хохма, кидь Рата набере більше Ющенка (що цілком реально), а то й більше Яценюка. Буде як в рубриці журналу "Мурзилка" - "Посмеёмся вместе" :)

супер 2009-09-16 / 20:17:00
Навіщо нам запрошувати цирк із Будапешта,

у нас свій цирк - наша мерія і її кандидат у президенти.

Стане президентом - буде Україна засРата!

Тра-та-та 2009-09-16 / 18:06:00

Перша експертиза не довела, що стриптизерку побив Ратушняк. Потім Натаху фронтовики повезли на море відпочивати. Тепер вони хотять робити ще експертизу. Бо мусять. Бо без експертизи не можуть посадити Рату. Але будь-який правник скаже, що ця експертиза не матиме юридичних наслідків, бо на морі з Натахою иогло статися що завгодно. От і все...

Але саме смішне, що багатьом подобається, що у нас може бути президент, який може от****ити єврейську шльондру.

КИВИ 2009-09-16 / 17:17:00
РАТУШНЯК ОБОВЯЗКОВО БУДЕ ПРЕЗИДЕНОМ!!! В ПАЛАТІ №6.

pfr 2009-09-16 / 17:13:00
Претендент на місце Шуфрича?... :) Rata forever... Давай Рато, щоб про Україна остаточно завоювала у світі ярлик "винуватця Голокосту" і т.п. Може, німці тобі грошенят за це підкинуть. Разом із союзниками-кацапами...

СЛОБОДА 2009-09-16 / 16:55:00
Что что а такого поворота от придурка жизни никто ти не ожидал.Мало того что больной на голову так еще решил посмешить людей.Но с другой стороны мы единственная страна мира где дважды судимые становятся премьер министрами.Рата тоже всю жизнь под следствием и только благодаря награбленым из госбюджета деньгам ему удавалось выйти сухим из воды.

прохожий 2009-09-16 / 16:51:00
по любому Ратушняк молодец, так похерить маланскую предвыборную компанию! а то еврейчик действительно обнаглел!

ЕЮ 2009-09-16 / 16:50:00
Ось цікаво, чи можна балотуватися коли на тебе ведуться карні справи? А як він стане претендентом в президенти, то отримає недоторканність? І як раптом Ратушняк стане президентом, тоді його вже ніколи не осудять за побиття дівчини...

Макс 2009-09-16 / 16:48:00
мда идиот он и в Африке идиот.

Влодко 2009-09-16 / 16:45:00
А що?... Тепер я знаю за кого голосуватиму!

НОВИНИ: Політика

20:41
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 8
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ