Молодіжка ужгородського ФК "Закарпаття" програла одноліткам "Арсеналу" - 1:2

Першость України - на рідному полі команда Михайла Іваниці була бита абсолютним (до звітного поєдинку) аутсайдером турніру київським "Арсеналом" - 1:2.

На одній й ті ж граблі наступає юнь ужгородського ФК у домашніх поєдинках чемпіонату. Як і в матчах проти "Ворскли" та "Металіста" закарпатці ловили гав наприкінці таймів й у зустрічі з арсеналівцями, тож знову залишилися без очок.

Стартовий відрізок матчу вселяв надію у позитивний результат. Кияни практично й не мали шансів відзначитися, натомість господарі володіли ініціативою, а Роберт Гегедош, Олександр Смагін й Андрій Сірий змарнували голеві моменти. Перший вибіг за спини захисників і вже готувався до пострілу, однак лайнсмен зафіксував мінімальний офсайд, Смагіну вдався небезпечний постріл з-за меж карної зони, а Сірому тільки миті не вистачило, аби головою дотягнутися до шкіряного після прострілу з флангу Шандора Вайди. Прикро, бо за активним відрізком у підопічних Іваниці розпочала проглядатися нездорова апатія. Гості швидко перелаштувалися, взяли під контроль хід гри і змусили занервувати ужгородців. І невідомо як би все прикро закінчилося, якби не впевнені дії оборонців Антона Шендрика та Андрія Смалюха. Все ж "свій" гол наприкінці тайму наші собі "привезли". Уже на 46 хвилині найспритнішим у володіннях Олександра Надя виявився Ігор Дідик — його удар головою після подачі з кутового, і рахунок вже 0:1.

Друга половина вимагала кардинальних змін. Тренерський штаб господарів кидає у бій досвідчених гравців півзахисника Ігоря Шопіна й нападника Сергія Рижих. Здавалось, демонстроване господарями позитивно відрізняється від минулого. Однак вирішальний удар ніяк не вдавався закарпатцям. Так, постріл Ігоря Шопіна тільки після швидкісного сейву парирує воротар, Михайло Трухан й поготів зганьбився на очах рідної публіки — що ж то за професіонал, який знаходячись за два метри від лінії воріт не в силах розвести м’яч з голкіпером?... Надії бодай на очко втілилися в реальність тільки на 89 хвилині, коли Михайло Батрин встановив паритет на табло. Проте молодь "Закарпаття" вирішило не змінювати традиції і продовжила ловити гав на останніх хвилинах тайму — коли до фінального свистка залишалось кілька миттєвостей Юрій Бушман поставив на коліна суперника — 1:2.
Чемпіонат України. Молодіжні команди

"Закарпаття" - "Арсенал" - 1:2

Голи: Батрин, 89 - Дідик, 45, Бушман, 90

"Закарпаття": 1. Олександр Надь (12. Юрій Славік), 15. Василь Вах, 5 Андрій Смалюх, 4. Віталій Шеховцов, 8. Антон Шендрик (3. Ігор Шопін), 20. Золтан Гелетей (17. Андріан Бабич), 7. Андрій Сірий (18. Іван Кузьма), 11. Шандор Вайда, 10. Олександр Смагін, 19. Михайло Трухан (6. Михайло Батрин), 22. Роберт Гегедош (2. Сергій Рижих).

"Арсенал": 1. Євген Букша, 13. Віталій Нечай, 4. Денис Фаворов, 15. Артем Шабанов, 17. Павло Карлов, 11. Ігор Дідик (8. Євген Сутковой), 7. Владислав Мельник, 9. Юрій Бушман, 6. Руслан Черненко, 3. Андрій Свіріденко (3. Аркадій Герасимов), 14. Ігор Бровко (10. Ігор Столярчук).

Михайло Іваниця (головний тренер молодіжної команди "Закарпаття"): " Що тут скажеш, програли ми справедливо. На жаль, аж надто болісним проходить перелаштування моїх підопічних з дитячого на юнацький футбол. Прикро, бо допускаємо безліч власних помилок, за що нас систематично карає висококласний суперник. Звісно, результат у цьому турнірі не головне, проте я розумію, що таки потрібно й очки мати в багажі. Що ж, вчитимемо молодь, можливо, якщо вони захочуть зрозуміти (повірте, а це для них чомусь непосильно), матимемо хороші перспективи, аж ні — нехай закінчують вже на цьому рівні".