В парламенті зареєстровано законопроект про заборону іноземних прапорів на державних установах України

У Верховній Раді сьогодні зареєстровано законопроект "Про державний прапор України" щодо заборони піднімати прапори іноземних держав над державними установами України.

В парламенті зареєстровано законопроект про заборону іноземних прапорів на державних установах України

Авторами законопроекту є народні депутати України - лідер Української народної партії Юрій Костенко, перший заступник голови УНП Іван Заєць, заступник голови УНП Ярослав Джоджик, повідомили у прес-службі партії.

"Ця законодавча норма убезпечить Україну від конфліктів національних меншин, які можуть виникнути через те, що в деяких регіонах над держустановами піднімають прапори іноземних держав", - заявив Я.Джоджик. За його словами, "законопроект забороняє такі дії, оскільки вони є порушенням поваги до національного символу України".

Основне завдання законопроекту, який складається з 12 статей, - "чітке регламентування порядку використання Державного Прапора України, як елементу Державної символіки". За словами Я.Джоджик, "законопроект розроблено у відповідності з вимогами 92 статті Конституції створити надійну систему державного захисту та правової охорони своїх державних символів, - прапора, герба та гімну". На його думку, "сьогодні необхідно встановити "законодавчі" правила, які б не припускали недбалого використання державних символів, оскільки це наносить шкоду державі та її іміджу". На переконання депутата, "законопроект, в разі його затвердження, консолідує українське суспільство".

08 липня 2009р.

Теги: прапор, іноземний, державна установа

Коментарі

kazantiprRot 2010-01-18 / 23:14:00
Охотно принимаю. Тема интересна, приму участие в обсуждении. Вместе мы сможем прийти к правильному ответу. Я уверен.

konditerRot 2010-01-17 / 09:11:00
Очень полезная фраза

град 2009-07-24 / 20:31:00
Якби всі патріотичні сили підтримали Українську Народну Партію в цьому питанні ніхто навіть думати не посмів би робти таке чудо - вішати на орган влади України іноземний прапор.

gmitra 2009-07-21 / 16:42:00
"Коли українці стануть серйозно на ноги то й національним меншинам будуть допомагати." - а до того мішати, трамбувати, давити, чи як наш "местний" - по морді???

gmitra 2009-07-21 / 15:15:00
http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/alldocWWW/20B15E9AF5465533C22575EF004C53D3!OpenDocument&ed=2009_07_09

нормальний проект. і ні слова про заборону :)))

Janko 2009-07-18 / 17:41:00
http://www.c-rs.org/RadioPgm/mp3/07122009.mp

Janko 2009-07-18 / 17:10:00
Вам так вашко,шо не можете русин признати?



Андрийу,- порядок треба!



Я тебе уважаю, а ти мене!



Ми украинцох признали!!!

Janko 2009-07-18 / 17:05:00
Андрий!



Коли буде сильна держава,коли все понадкушуйете?

Андрій 2009-07-17 / 23:44:00
Коли матимемо сильні і заможну державу тоді буде краще всім і в тому числі меншинам. Коли українці стануть серйозно на ноги то й національним меншинам будуть допомагати. А тепер коли ми ще як детя на корточках нам важко і будь-який удар з боку для нас болісний, а цей удар наносять усі кому не лінь. Навіть цими прапорами, мовами, діленням на участки нашої держави. Я вважаю, що всі хто хоче жити в заможній і процвітаючій державі має зрозуміти, що будувати її треба разом за одним проектом з міцним фундаментом і з хороших матеріалв і це мають робити, як угорці так і румуни, як українці так і етнографічна група Русини, одним словом УСІ!

местный 2009-07-17 / 21:04:00
да. символы чужого государства. повсюду. в мозгах прежде всего...

Istvan 2009-07-16 / 12:16:00
Но ведь эти тоже символы чужого государства, которая почти 50 лет угнетала Украину... Нет?

местный 2009-07-16 / 11:33:00
Олег, украинского государству 18 лет... На карта до сих пор Днепропетровск, Днепродзержинск, Кировоград и т.д. и т.п. В любой городе незападной Украины центральные улициы и площади - Ленина, Советская, Октябрьская. Практически в каждом населенном пункте Ильич рукой указывает путь... УНП - ну что, перед выборами плюсики себе собирают...

Олег 2009-07-15 / 23:54:00
Думаю, скоро за тоталітарні символи візьмуться. Все це прийде, як у Естонії. Просто в Естонії швидше роблять, але довго думають. Ми довго робимо, а говорити мастаки і швидко і розумно. Треба діяти, як от УНПісти. Взялись за тему то вже зубами тримаються і я їх в цьому підтримую. Сильна держава - сильний народ!

местный 2009-07-15 / 17:01:00
янко - мальчик, остынь, пока зубки целы и носик не расквашен ;)

эт я так понимаю: русины заняты бесконечным поиском кого б еще нажить как врага на свою голову?

Janko 2009-07-14 / 22:25:00
http://www.youtube.com/watch?v=qSFa0vEq94s&feature=related

Janko 2009-07-14 / 22:15:00
Местний я не плачу!



Тряпочка у вас мацкаликох i украiнцох!




У нас вона - рянда!



Йако`в тобi i посок запхайеме!



Ко я йе? Я ти повiм,як са увидеме!



Я тот - кого са ти бойиш!



Попиш iшi мало!



хохол!....

местный 2009-07-14 / 17:49:00
янко, ну поплачь над своим бояном, завернутым в мадярскую или ромЫнскую тряпочку.

Х, соменваться в принятии этого законопроекта можно лишь относительно времени утверждения.


креативным ребятяам из УНП, поднявшим своей партии рейтинг перед выборами - зачод :)

X 2009-07-13 / 21:12:00
Но i што? Што ся стало? I так вшиткi знавуть ко ти йе. А нащот прапора, то спочатку требало би оби Рада утвердила, а пак буде видко. Хоть я завто оби ся додержувати законiв.

orange 2009-07-13 / 16:41:00
А можна я якось без порад сопливих обійдуся?.. :)

НЕ РУСИН 2009-07-13 / 16:11:00
ОРАНЖ.Кить ти "надоїло доказувати р1зным 1д1отам" то заткнись, айбо на фурт, РУСИНЫ ти подякувуть.

НОВИНИ: Політика

11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 1
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ