Футбол, чемпіонат Закарпаття: 5 липня ФК "Мукачево" зустрічається з "Ялинкою" (Великий Бичків)

Лідера обласної першості з футболу ФК "Мукачево" протягом 11 турів не втратив жодного очка. Мукачівці пропустили лише 5 пропущених м’ячів – це варте поваги.

Втім, було б неправильно гадати, що ці перемоги давалися мукачівцям легко. . Зайвим свідченням тому був минулонедільний матч на мукачівському стадіоні "Приладист". Господарі приймали великоберезнянський "Айві-Спорт", команду, яка також не мала перед цим поєдинком жодної поразки і відставала від лідера на 6 очок, посідаючи другу сходинку турнірної таблиці.

Маючи непогану підтримку групи своїх галасливих фанів з трубами, барабанами, айвіспортівці нічим не поступалися господарям у першому таймі і, сказав би, мали моментами солідну ігрову перевагу, створювали небезпечні моменти біля воріт "Мукачева", не давали нудьгувати воротареві Емериху Князю, який на 44-й хвилині врятував команду, коли один з нападників "Айві-Спорту" вийшов з ним сам на сам.

У такому ж ключі розгорталися події після перерви, хоч, схоже, тренер мукачівцівВахтангКарібов знайшов таки вагомі слова і команда заграла помітно агресивніше. Але м’яч ну ніяк не хотів потрапляти в ворота. А ось гостям таки вдалося на 80 хвилині примусити Князя виймати м’яча з сітки воріт. Відзначився один з кращих бомбардирів чемпіонату Іван Скундзяк. Глядачі занервували: за такої гри хоча б "нічийку" вицарапати. Карібов зробив у другому таймі аж п’ять замін і вони виявилися вдалими. Вже на 82-й хвилині Антон Лендєл, що саме вийшов на заміну і помітно підсилив гру своєї команди, зрівняв рахунок. А за три хвилини до закінчення матчу після гарної багатоходівки Володимир Бабич, який також вийшов на заміну, вдало замкнув точну передачі – 2:1. Колись у радянському футболі був приз "За волю до перемоги". Своєю грою в цьому матчі мукачівці заслужили б на бали цього трофею. На разі група вболівальників визнала кращим гравцем матчу серед мукачівцівАнтонаЛендєла із врученням відповідної винагороди.

У неділю, 5 липня, ФК "Мукачево" зустрічатиметься у Великому Бичкові з "Ялинкою", яка наразі посідає 11 сходинку турнірної таблиці. Як складеться гра, не будемо загадувати – м’яч круглий.