"Дніпро" - "Закарпаття" - 0:3. Шамич "нашаманив" у Черкасах

Склад ФК"Закарпаття":Бабенко, Корнутяк, Антонюк, Данаєв, Маліцький (Домбрайе 86), Моргунов, Бурий, Кополовець (Пилип 90), Дано, Подробаха (Постолатьєв 42, Нестерук 72), Бундаш

Попередження: Анеліков 28, Кравченко 76, Грановський 89 - Кополовець 68, Бундаш 87, 89

Вилучення: Бундаш 89

Голи:Кополовець Михайло 68, Бундаш 77 (п.), 80 (п.)

"Дніпро" - "Закарпаття" - 0:3. Шамич "нашаманив" у ЧеркасахКоманди розпочали матч без розвідки, на перших хвилинах обмінявшись небезпечними моментами після розіграшів кутових: у "дніпрян" вище воріт пробив юний Мостовой, а у "закарпатців" після пострілу Кополовця воротар кінчиками пальців перевів мяч на кутовий.

Заволодівши ініціативою, гості почали створювати небезпечні моменти біля воріт Віталія Антіпова, що вперше вийшов у основному складі черкасців. На 16-ій хвилині після навісу Кополовця зі стандарту Подробаха пробив головою повз ворота, а за мить дальнім пострілом відзначився Мирослав Бундаш. На 20-ій хвилині після провалу у захисних редутах лише щастя врятувало господарів від неприємностей.

З середини першої половини матчу "Дніпрові" вдалося вирівняти ігрову ситуацію на полі. В останніх матчах черкасці вже традиційно створюють свій найнебезпечніший гольовий момент за хвилину до перерви. Так було і цього разу - з флангу навіс Грановського замикав головою Качур, але мяч, на превеликий жаль, для небагаточисленної глядацької аудиторії, влучив у поперечину.

На 58-ій хвилині після розіграшу стандарту справжня "пожежа" біля воріт господарів, яких рятує поперечка та на півзахисник Роман Поліщук, що виніс м’яча з порожніх воріт. "Дніпро" відповів швидкою контратакою, фланговий навіс Грановського з лету намагався замкнути Поліщук. Обігравшись "в стінку" з Постолатьєвим Бурий поцілив у штангу, а на добиванні першим був Кополовець, що на 68-ій хвилині з кута карного майданчика ввігнав шкіряну кулю в ворота господарів. Радості Михайла не було меж.

Слід окремо відзначити гру у звітному матчі двадцятидвохрічного ужгородця Михайла Кополовця, що відповідала стандартам вищої ліги.

За сім хвилин міг подвоїти рахунок Нестерук, пробивши головою після чергового "кутового", але реакція голкіпера "дніпрян" не підвела. А подальші перипетії на футбольному полі стали справжнім шоком ...

Арбітр матчу Віталій Шамич вирішив закріпити перевагу "Закарпаття", призначивши два абсолютно невиправдані пенальті. Відеоповтори з різних позицій, а матч транслювала місцева телекомпанія, ще раз підтвердили безглуздість рішень Шамича. Взагалі, проаналізувавши звіти про матчі поточної першості України серед команд першої ліги в ракурсі скандального суддівства, можна зробити висновок про створення міцної спайки "делегат ФФУ Микола Желєзний – арбітр матчу Віталій Шамич", яка, вочевидь, готова забезпечити необхідний результат зацікавленому супернику.

Мирослав Бундаш двічі з "точки" в інтервалі трьох хвилин вразив ворота Віталія Антипова, який двічі вгадував напрямок польоту мяча. В кінцівці матчу запамятався дальній постріл Романа Пахолюка, але голкіперу гостей з другої спроби вдалося все ж таки "приборкати" шкіряну кулю. На заключних хвилинах матчу "людина в чорному" втратила повний контроль за ходом мату, свідчення цьому стали дві сутички між гравцями команд.