Глава Секретаріату Президента Віктор Балога подав заяву про відставку

Глава Секретаріату Президента України Віктор Балога подав заяву про відставку.

Глава Секретаріату Президента Віктор Балога подав заяву про відставку

Про це Балога повідомив у коментарі "Українській правді" у суботу.

"Ще місяць тому, задовго до початку своєї відпустки я написав президенту Віктору Ющенку заяву про відставку", - сказав Балога.

Він не став конкретизувати причини такого кроку.

"У своїй заяві я аргументував своє рішення", - зазначив Балога.

На його думку, "тепер рішення за президентом".

16 травня 2009р.

Теги: Віктор Балога, секретаріат, президент, відставка

Коментарі

A 2009-05-19 / 13:33:00
ember? Тут????

orange 2009-05-19 / 12:33:00
А

Пішов Балога - зникли з сайту нацисти...(с)



Як зникли? Ви ж з ембером тут... :)



Тібор, правда, кудись пропав...

A 2009-05-19 / 11:59:00
:) :) :) Пішов Балога - зникли з сайту нацисти...

Прохожий 2009-05-18 / 19:30:00
В проекте принципов Конституции, одобренном 1 мая, нет поста Президента. Я их не только прочитал, но и взял один экземпляр (напомню, перед входом в куольный театр были разложены проекты документов и доступны всем желающим). Так что Микуле вряд ли чего перепадет, разве что у Гецка...

Микола Жалива 2009-05-18 / 18:13:00
Глобе , а Микола Жалива буде президентом :)

A 2009-05-18 / 12:23:00
А що, НуНс не помаранчевий??? Тоді хто помаранчевий по твоєму?? В народі помаранчеві - це НУ-НС та БЮТ. ЄЦ - тільки купа корумпованих держчиновників.

xXx 2009-05-18 / 11:46:00
мм да, інтересно який далі сценарій? :)

orange 2009-05-18 / 11:18:00
А,

ви, часом, нічого не переплутали?.. Хіба Луценко - це не друг Тимошенко?.. :)

Глоба 2009-05-18 / 10:37:00
Прогноз: если отставка будет принята, через несколько недель он будет избран Председателем Сойма (Парламента) Подкарпатской Руси, а Криля назначит Председателем Правительства.

A 2009-05-18 / 08:45:00
БЮТ більш помаранчевий ніж НуНс із алкоголіком/наркоманом-Луценком

сорри 2009-05-17 / 18:22:00
111, ви також маєте шанс стати мислячою людиною, а не додатком до БЮТу... :)

сорри 2009-05-17 / 18:18:00
Я дивився той сюжет по УТ-1. То було лише оприлюднення версій, які гуляють по інтернету, а не доконаний факт. Розумні люди знають, що указ є реальністю лише тоді, коли з"являється на сайті Президента... :)

111 2009-05-17 / 17:18:00
Orangu про відставку Балоги повідомило державне телебачення УТ-1. Так. що питання вирішено остаточно, якби тобі не хотілося іншого. Ющенко може увійти у історію як дійсно український президент, а неяк придаток до завидівського свинопаса.

сорри 2009-05-17 / 15:54:00
Подивився СТБ. Старий сюжет. І до чого тут Балога?.. :(

*** 2009-05-17 / 15:23:00
Переключайтесь на СТБ. Шоу почалося.

*** 2009-05-17 / 15:22:00
Cоррику, твій улюблений Балога-реаліст сам понастворював ті реалії і для себе, і для Ющенка. Але Ющенко, принаймні, зі своєю українськістю та залишком "любих друзів" з цієї ситуації якось вийде, може, хоч депутатом у ВР наступного скликання. А Балозі хіба гондураси світять.

сорри 2009-05-17 / 14:46:00
Ющенко є єдиним за національністю і за духом українцем серед колишніх президентів і серед нинішніх кандидатів у президенти. Його проблема в тому, що він вирішив іти на вибори, а Балога, який більше орієнтується в реаліях, аніж його шеф, проти цього. У цьому і конфлікт.



А все, чим ви тут займаєтеся, пуста балаканина непоінформованих осіб...

X 2009-05-17 / 13:31:00
Урзус бив прав:"Що ж тепер "Єцики" робитимуть? Невже почнуть Вікторa Андрїїча лайном поливати?". Ющенко уже нейе справжним украйинським президентом, правда orange(орк,сорри, jurius i Вася)?:)

orange 2009-05-17 / 13:15:00
111, не пісяй окропом. Нормальні джерела написали, що Балога до 18-го - у відпустці. Тому до 18-го указ і не міг бути підписаний, як би ти того не хотів... :)



Взагалі всі добре розуміють: відставка Балоги - це кінець Ющенка як президента. Тому цієї відставки так прагнуть всі - від тЮльки і Янучара і до дрібних бютівських зомбі твого типу. І Ющенко це теж розуміє. Тому і наразі не спішить.

Урзус 2009-05-17 / 13:03:00
Чому це мовчать? Нормальні кажуть:




Балога пакує валізи з секретаріату президента? http://pravda.com.ua/news/2009/5/15/94801.htm



БАЛОГА ПОДАВ У ВІДСТАВКУ

http://pravda.com.ua/news/2009/5/16/94837.htm



Якщо мовчить "мукачево.нет", то це ще нич не значить :)

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"