Сьогодні регіонали в Ужгороді вимагали відставки уряду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні о 16 годині на площі біля драмтеатру відбувся мінтинг "Кризі стоп! Уряд у відставку!", організований опозицією.

Сьогодні регіонали в Ужгороді вимагали відставки уряду (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Було присутньо 400-500 учасників під знаменами Партії Регіонів та декілька прапорів Соціалістичної Партії України. Відкрив мітинг регіонал Іван Качур, виступили також представники освіти та піприємці краю. Регіонали просили підтримати ідею проведення дочасних виборів до всіх гілок влади.

 

 

Лідія Добродушна, "Закарпаття online"
27 березня 2009р.

Теги: Ужгород, мітинг, опозиція, "Влада! Чемодани! Америка!", криза, ПР, СПУ

Коментарі

ember 2009-03-30 / 23:59:00
Deja vu: zhivyj lantsjyg a la Baloga, urochyste meropryemstvo na Kransnomu Poli...

Tse kukhnja blyznjukyv...

Babusya 2009-03-30 / 17:09:00
Я з вами згідна, таких клоунів в світі ще багато і тільки молоде покоління може дати раду таким клоунам: навести лад в нашій країні!

АНЦЯ 2009-03-30 / 14:19:00
Штось много на мітингу бритоголових... .

kritik 2009-03-30 / 12:25:00
А на счет ЗП тут чувачек ты явно перегнул....ЕЕ то и возродили как партийное издание.Правда было оно таким пока из Киева бабки летели. А сегодня это не газета , а "веселые картинки"...

Урзус 2009-03-29 / 16:01:00
А от не погоджусь. Як на мене, "Закарпатська правда" наразі є найцікавішою газетою в області. Нові імена, особливо Алекс Богданов рулить.

Вуха регіоналів з неї майже не стирчать, на відміну від ратівської "РІО" чи балогівського "Старого Замку", від сервильності яких блювати тягне. Ну, а "Новини Закарпаття" - це як "УТ-1", реформуванню не підлягає. І що найприкріше, це ж за наші ж гроші.

військовий 2009-03-29 / 14:51:00
Колишня газета "Закарпатська правда" сьогодні регіоналів- П У С Т А ! навідь не цікава як більше сексуальна.Усе у наших хлопців регіоналів добре,ніхто не хоче боротись за щастя закарпатців.Ім добрий і Юля ,іРата,і Балога та і адам з радванки непоганий.А комуняки взагалі прокладка.Янек такий же і в Киіві.

Читач 2009-03-28 / 10:03:00
В той вечір в облмуздрамтеатрі була презентація оперети. Тобто - культурна тусовка для культурних людей.



А регіонали - мітинг. О це і є їхня культура. На місці театралів я б за таке подав до суду.

kritik 2009-03-28 / 08:14:00
С каких пор Ванечка Качур начал проводить митинги? Неужеле научили его говорить...? А где же Саныч,как обласной регионал-что уже совсем под Качура лег? Да,нет толку с наших регионалов,да и не будет.Как Янукович может спокойно смотреть на гибель закарпатской обласной организации-вопрос.... Хотя что б получить от него бабло,наши местные ох как умеют замылить глаза..

А то что Качур вылазит на трибуну-это полный пи...пец! Верным путем идете господа! Так держать-скоро у вас не то что 15 процентов на выборах в области не будет,а вообще уйдете в небытие,если и дальше в партии заправлять будут такие как Ванюша вакуумнооконщик...

Андрій 2009-03-27 / 23:44:00
Звезли як баранів. Автобусів було багато навколо драмтеатру і школярі в накидках бігали й дурачились навколо. Самі для себе мітинг влаштували. Тримали плакати владу геть і показували їх виступаючим депутатам. Гроші відробили, галочку поклали - мітинг відбувся! Толку жодного!

xXx-Ужгородець 2009-03-27 / 23:17:00
тамушо лосі вони - тому до драмчика йшли, оні ж не могуть зрозуміти хто у нас влада :)

Ужгородець 2009-03-27 / 22:51:00
а що ця купка придурків хотіла від Драмтеатру? ну пи..ц, вже б йшли до облради чи до мерії - драмтеатр причому? хоча, це ж регіонали, якими кришує проффессор, а тому вони мабуть переплутали владну структуру з мистецьким закладом.:( буває, потім, мабуть, зрозуміли помилку :)

xXx 2009-03-27 / 18:13:00
:) останнє фото прикольно (ностальгія за СССР), та й всі решта непогані :)

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ