У Мукачеві відбудеться ІІІ Міжнародний дитячий турнір по футболу пам’яті Віктора Ковача

ІІІ Міжнародний дитячий турнір по футболу пам’яті Віктора Ковача
проходитиме у Мукачеві з 26 по 29 березня

У Мукачеві відбудеться ІІІ Міжнародний дитячий турнір по футболу пам’яті Віктора Ковача

23 березня 2009 року під головуванням заступника міського голови М.М.Лабоша відбулося розширене  засідання організаційного комітету  з підготовки та проведення  ІІІ Міжнародного дитячого турніру по футболу  пам’яті Віктора Ковача, колишнього гравця футбольних клубів "Чорноморець" (Одеса), "Говерла", а згодом "Закарпаття" Ужгород, капітана команди "Карпати" Мукачево.

Присутні обговорили та затвердили комплекс заходів, спрямованих на  належне проведення потужного спортивного заходу, учасниками якого будуть 63 футбольні команди ( більше  тисячі дітей 1996 та 2000 р.н.) з 8 країн.

Всі охочі зможуть відвідати змагання, які  проходитимуть з 26 по 29 березня  на стадіонах СОКу ДЮСШ, "Харчовик", "Паланок", с.Кольчино, спортмайданчиках – "Інтурист" та  ЗОШ №13, а урочисте відкриття турніру  відбудеться 27 березня , у п’ятницю , о 10.00 год на стадіоні СОКу ДЮCШ.

Графік проведення ігор ІІІ Міжнародного дитячого турніру по футболу пам’яті Віктора Ковача :

 

Стадіон СОК ДЮСШ                                         Стадіон "Харчовик"

 Дата          Час                                                         Дата          Час

 

26.03.09 – 12.00 -18.20                                        26.03.09  - 12.00-18.20

 27.03.09 – 9.00 – 18.20                                       27.03.09  - 9.00-18.20

 28.03.09 – 9.00 -18.20                                          28.03.09 -  9.00-18.20

 29.03.09 – 9.00-14.00                                           29.03.09 – 9.00 -14.00

 

 Стадіон "Паланок"                                          Стадіон с.Кольчино

 

Дата          Час                                                         Дата          Час

 26.03.09 – 12.00 -18.20                                        26.03.09  - 12.00-18.20

 27.03.09 – 9.00 – 18.20                                        27.03.09  - 9.00-18.20

 28.03.09 – 9.00 -18.20                                          28.03.09 -  9.00-18.20

 29.03.09 – 9.00-14.00                                           29.03.09 – 9.00 -14.00 

 

Майданчик "Інтурист"                                   Майданчик ЗОШ №13

 

 Дата          Час                                                        Дата          Час


ЗІА "Простір"
24 березня 2009р.

Теги: Мукачево, турнір, футбол, дитячий

Коментарі

Эдуард 2009-04-06 / 23:39:00
Полностью согласен. Судейство паршивое, такое впечатление, что турнир организовали только для того, чтобы заработать по-больше денег. Всё делалось только для того чтобы мукачево выиграло, нужно было сразу раздать себе награды...



Жаль только детей, которые видели этот беспредел на поле и плакали.

nik 2009-04-02 / 19:22:00
велика ганьба судійству !!!!!!!!!!!!!!!

на турнірі були присутні в командах "крашені" гравці, ніхто з організаторів турніру не віддав належне цьому факту!!!

Р.S.на першому турнірі було присутньо-10 команд

другому турнірі було присутньо-20 команд


третьому турнірі було присутньо-60 команд

шкода ,але цей турнір для нас ВМЕР ! ЧЕТВЕРТИЙ ТУРНІР може скласти знову десять не більше команд(багато батьків і тренерів казали, що забудуть дорогу на цей турнір)!!!

шкода НАШИХ ДІТЕЙ які все бачили і просто плакали . чув від батьків із однієї команди, що діти виграли 5 (п"ять) ігор із шести і посіли 5 (п"яте)місце !!!!

ГАНЬБА ТУРНІРУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nik 2009-04-02 / 19:22:00
велика ганьба судійству !!!!!!!!!!!!!!!


НОВИНИ: Спорт

13:28
/ 2
Відбулися матчі 1 туру вищої ліги чемпіонату Закарпаття з футболу
10:33
На Ужгородщині затримали наркоторговців
20:27
Кіберполіція заблокувала Telegram-канал, що лякав терактами в школах Мукачева
12:46
Закарпатці повернулися з нагородами з чемпіонату України з пауерліфтингу
20:42
В Ужгороді відбувся турнір пам'яті полеглого захисника Данила Богуславського
10:38
/ 6
Зимова першість Закарпаття з футболу: блокпостів біля стадіонів не буде, але й "ухилянтів" не прихищатимуть
10:28
/ 1
Стадіони у Минаї та Ужгороді допущені до УПЛ, хоча освітлення відсутнє
11:24
/ 3
5 організаторам підпільних гральних клубів на Закарпатті повідомили про підозру
20:53
/ 5
Закарпатська облрада просить УАФ дозволити й надалі проводити футбольні матчі на стадіонах "Авангард" та "Минай-Арена"
23:48
/ 4
Вартість встановлення освітлення на стадіоні "Минай Арена" сягне близько 16 млн грн
16:36
/ 1
На Закарпатті за допомогою квадрокоптера "вичислили" двох "ухилянтів"-"плавунців"
11:19
/ 9
УАФ заборонила матчі на "Минай-Арені" та "Авангарді" в Ужгороді до встановлення освітлення
23:41
Результатом благодійного забігу до Дня Святого Миколая в Ужгороді стали зібрані майже 40 тис.грн
12:41
/ 2
ФК "Минай" втратив ключових футболістів – Любеновіч
17:02
/ 1
Військовослужбовець із Закарпаття Андрій "Бродяга" Ткачук здобув "бронзу" Чемпіонату світу з бігу на 24 години
14:00
/ 3
За останні 2 дні "Минай" покинули вже 5 гравців
16:55
Закарпатський Воловець прийме Кубок України з армреслінгу
11:36
Закарпатські пауерліфтери повернулися з кубка України з медалями і навіть рекордом
15:20
Матч "Минаю" з "Динамо" в Ужгороді перенесено на весну через повітряну тривогу та відсутність освітлення на стадіоні
16:09
У Мукачеві відбулися змагання з художньої гімнастики "Мукачівська зірочка"
16:46
Мукачівці долучилися до забігу проти насильства