УНА-УНСО буде боротися з закарпатськими сепаратистами своїми методами

(Мовою оригіналу)
УНА-УНСО намерена осуществить адекватные действия на территории Российской Федерации в ответ на антиукраинскую деятельность России. Об этом сегодня заявил журналистам глава киевской организации УНА-УНСО Игорь Мазур.

Как передает корреспондент ЛІГАБізнесІнформ, И.Мазур отметил, что активисты украинских национально-патриотических сил не собираются оставлять без внимания попытки пророссийских сил дестабилизировать ситуацию в Украине, и УНА-УНСО оставляет за собой право, в случае продолжения антигосударственной деятельности, применить адекватные меры на территории Российской Федерации.

Активисты УНА-УНСО ссылаются на то, что недавно представители российских организаций Крыма обратились к Президенту России Дмитрию Медведеву с призывами, которые несут в себе угрозу территориальной целостности Украины и свержения конституционного порядка.

Кроме того, УНА-УНСО отвечает на стремления России разжечь сепаратизм в Закарпатской области Украины. "Закарпатские священники ездят в Москву, а после приезда веду себя как миссионеры, но не как христианские, а требуют автономии для Закарпатья", - сказал И.Мазур.

Также представитель УНА-УНСО отметил, что Кремль на 2008 год выделил 500 млн. долларов для защиты российских интересов, и из этих средств, по его мнению, финансируются антиукраинские акции. Так, лидеры УНА-УНСО отмечают, что "Европейский союз молодежи" позволяет себе осуществлять акции вандализма относительно украинской государственной символики и угрожает так называемыми "акциями прямого действия" руководителям Украины, заявляет о намерениях осуществить поджоги, взрывы в помещениях государственных органов.

Стоит отметить, что СБУ запретило деятельность "Европейского союза молодежи" на территории Украины.

ЛIГАБiзнесIнформ
04 червня 2008р.

Теги:

Коментарі

SmoothCriminal 2008-06-17 / 13:39:00
Но, добрий динь-динь. На Мальдівах сонячно. А у нас погодка так собі днесь...



Нє, пензіяші хай живуть, що вони поганого зробили... навпаки, вони багато чого хорошого для нас зробили.



Тут не пензіяшів треба позбуватися, а заколотників, які дурять їм голову.

май русин 2008-06-16 / 23:33:00
А нашто вас убивати? Позирав"им фотьки з мукачуського Сидорового конгресу - в залі єдни пензіяші. Через 10 году русину не буде...

репортер 2008-06-16 / 21:43:00
Хлопці ци уже сте усьых русину поубивали? Цы вы лише пысками, ай языком?

Адмін 2008-06-13 / 23:40:00
Будь ласка. Але попереджаємо, що надалі всі постинги, писані незрозумілою більшості читачів мовою, будуть без попередження видалятися. Рекомендуємо також тим авторами, які задля "різноніковості" зловживають використанням латинського шрифту і різномовністю, повернутися до використання одного нікнейму і кирилиці.

John 2008-06-13 / 23:28:00
My apology to Admin and thanks for tolerating my recent post. This is my last comment in English. I have no desire to show off whatsoever. This was solely my response to SmoothCriminal's "dobrjache"and because he tried to present me as a fraud. Good luck to all of you!

orange 2008-06-13 / 23:16:00
Залишаєте мене сам на сам з цими американськими пацієнтами?..:))))))

X 2008-06-13 / 23:08:00
SmoothCriminalPak ise i ne chudno pislja takoji lazhi iz anglijsjkoju movoju...Prekrasno!!!

X 2008-06-13 / 23:05:00
Pak ise i ne chudno pislja takoji lazhi iz anglijsjkoju movoju...Prekrasno!!!

SmoothCriminal 2008-06-13 / 22:55:00
Но, вшиткі знавуть, лем нитко не перестає зо мноу бесіду вести.

Народ, проіґноруйте ня вже хоть бы й три тыжні, бо я помалу ся вже задримбав утвічати на ваші тупняцькі посты...




Всьо, йду в отпуск.



Всю власть і полномочія передаю Адміністратору.. (хе-хе).



P.S. п.Орандж, не скучайте оде з сими леґінями ай фаттьовами. Я ся скоро верну, бдемеся дале з нима бороти)))

X 2008-06-13 / 22:49:00
Istvan.To ne Johna treba udaljaty a cimbora Orange i SmoothCriminal

X 2008-06-13 / 22:46:00
SmoothCriminal Tujka obgovorjuvutj jak " УНА-УНСО буде боротися з закарпатськими avda ty sja tсепаратистами своїми методами", a ne tvoji znannja anglijsjkoi. Pravda ty sja z nglijsjkov tab ob...av jak iz drugymy zvidannjamy shto sja tuj obgovorjuvutj.A v to schto ty mjagko kazhuchy nepravdu govrysh to vshytki znavutj.

Istvan 2008-06-13 / 22:41:00
Пане Адміне! Ви не-ж так давно системно вилучили з форуму a magyar szövegeket, holott ezt a nyelvet a kárpátaljai ruszinok közül sokkal többen értik, mint az angolt. Так почему оставляете комменты Джона в этих рядах???

SmoothCriminal 2008-06-13 / 22:28:00
Хм... Дивна ви людина, Джоне.

Спочатку ви мене обзиваєте, потім вимагаєте, щоб я вам щось доводив своїм писанням англійською. Вибачте, але я скотськ... :) ой, вибачте, шотландських діалектів не вчив. Тому, визнаю, що сленгового значення не знаю. "Добряче" ж не означає "ідеально", правда?



Тим паче, приставати на ваші умови означає капітулювати. Ще не вистачало, щоб я у себе вдома говорив на вимогу (навіть не прохання, а прямо таки наказ) говорив із зайдами їхньою мовою. Радійте, що я вас розумію. І, зауважте, ви мене теж прекрасно розумієте. Хоча я пишу українською, а ви англійською. Хіба це не доказ знання? Так, я знаю, що говорити (тим паче, писати) іноземною мовою дещо важче, ніж розуміти. Але я ще раз повторюю, що я свої іспити вже давно поскладав про знання чи незнання, і перед вами вихиляси робити не збираюся.



Тому, якщо ви хочете, щоб я надалі з вами вів якусь дискусію притримайте умови до моменту, коли будете мати відповідне становище, щоб щось вимагати.




А щодо видалення коментарів... Я цього не робив. Ну, це вже як собі знаєте.. Якби я мав можливість блокувати чи видаляти коментарі, то ви б тут слова не мали ніхто — бо для цього я б зробив авторизацію, і коментувати змогли б лише авторизовані користувачі, кожен з унікальним айпі та кукісами. І, певен, тоді б припинилися звинувачення в тому, що хтось пише під різними ніками. Принаймні, багатьом би для цього прийшлося мати під рукою кілька комп’ютерів. До того ж, ці всі коменти (в тому числі і мої) слід повидаляти через неадекватність темі. Для спілкування і дискусій повинен бути форум або чат.

orange 2008-06-13 / 22:03:00
Хто ВИ зняли? Ви впали на голову, чоловіче? Як я можу знімати тут ваші пости?

Брайтон бич 2008-06-13 / 21:55:00
Я же говорю о посте Джона, который вы сняли. Там было обяснение шотландцев. В кратце, SmoothCriminal - кладбище украинского народа.

John 2008-06-13 / 21:48:00
Great, SmoothCriminal! You know how to use vocabulary and you know how to delete my comments. Anyway, my English is at the level of a fourth grad. So, for now on, you will keep my comments and we are going to do our exchange only in English. This is becouse you are able to prove that (i) you are not a BIG LAIR; (ii) you can build in Ukraine a functioning democracy; and (iii) you can wipe out Rusyns and destroy their homeland.

By the way, you need to know what means lair in slang, particularly in Scottish slang. Vocabulary is not enough!


orange 2008-06-13 / 21:20:00
Неборятко Брайтон бич, пуйди май ниже: там суть и коментар John-а, і отвіт SmoothCriminal-а.



Што хочеш од Адміна? Цілком"ись ся потєряв?..

SmoothCriminal 2008-06-13 / 21:16:00
Хлопці, мені не вірите — так відкрийте словник.

Слово Liar — брехун.

Слово Lair — берлога, нора в залежності від контексту.



John написав саме друге слово, можливо він і описався, цілком можливо, але я цього не знаю. І тому для мене Джонова конструкція "Ви берлога." свідчить про застрявання у розвитку десь так на рівні 4-річної дитини.. а ви тут до націєтворення рветеся.

Брайтон бич 2008-06-13 / 21:02:00
Админ, этo было не чесно от вас снять замечания в адрес SmoothCriminal Он [SmoothCriminal] кричит, что владеет английским языком "добряче". Когда John ясно показал, что SmoothCriminal не знет какова разница между словами “liad” и “laid” и не владеет английским языком, вы сразу снимаете коментарь John-a. Но вы же оставили коментарь SmoothCriminal 2John?! Все таки вы большевики и умеeте употреблять только силу, без правил и законов. Кто же здесь "черговий профан"?


Patriot 2008-06-13 / 20:12:00
Якби я себе називав українцем (малоросом) або росiянином, або угорцем, або ще якоюсь iншою нацiональнiсю, то тодi можно би було запiдозрити y менe комплекс.А так це у вас комплекс, як ви сам пишете, "меншовартості".Я розумiю,що вам би дуже хотiлось помiняти iсторю,але на щастя або на бiду цього зробити не можливо.А тому ви i є малорос.Зараз вам залишилось написати щось i самому перед собою зняти калап.А "русинським сепаратизмом" я би вам не радив займатись.Хорошого вам вечора пане малоросе аб українцю.

НОВИНИ: Політика

14:39
/ 2
Судитимуть 5 осіб, які організували нелегальні гральні заклади в Ужгороді
15:00
/ 12
Уряд погодив звільнення голови Ужгородської РДА Гузинця і призначення його на посаду "гуманітарного" заступника голови Закарпатської ОВА
13:55
/ 3
На Закарпатті судитимуть киянина, який в складі ОЗУ ошукав матір загиблого військовослужбовця з Донеччини на 7,5 млн грн
11:15
На Закарпатті клірик-антисеміт УПЦ (МП), якого СБУ викрила на поширенні фейків про війну в Україні, постане перед судом
17:18
/ 2
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 5
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль