У рідному селі Віктора Балоги буде вулиця Балогівська

У рідному селі голови Секретаріату Президента Віктора Балоги - Завидово Мукачівського району на Закарпатті - відновлюють назву однієї з вулиць.

Тепер замість «Горького» вона називатиметься «Балогівська» (з наголосом на третьому складі). Про це сьогодні, 2 квітня, ЗІКу повідомив сільський голови Завидова Дмитро Феньов.
Сільський голова прокоментував перейменування вулиці наступним чином: «Восторжествує справедливість, адже раніше ця вулиця називалася «Балогівський бік», бо на ній жило багато людей на прізвище Балога. Потім у радянські часи її перейменували на імені Горького». Назву вулиці міняють у зв’язку із розпорядженням голови Закарпатської ОДА Олега Гаваші про зміну назв вулиць та вшанування постатей, які постраждали від голодомору.

02 квітня 2008р.

Теги:

Коментарі

orange 2008-04-03 / 11:25:00
Кор, якби в тебе мова йшла про "її величність МОРАЛЬ", а не про елементарне обгаджування всіх опонентів БЮТу, то ти б не писав тут з ранку до вечора різні дурниці під різними ніками. Ти вже виписався, і пишеш в одному стилі і однаковими фразами

Кор 2008-04-03 / 11:04:00
Про закон мова не йде, мова йдже про мораль, її величність МОРАЛЬ. Сьогодні перейменували вулицю, завтра село, після завтра... Балога був би достойно оцінений, як би перечив цьому підхалімажу і блюзнірстві.

Урзус 2008-04-03 / 10:53:00
Щоби не казали, що я завжди проти Балоги - в даному випадку не бачу нічого протизаконного і аморального. Якщо вулиця дійсно була колись "БалогІвською", то хай і буде тепер - до чого там Горькій?

orange 2008-04-03 / 10:29:00
Юлику, не юли, пробуючи перенести реалії в яких живеш сам, на когось іншого

! 2008-04-03 / 10:18:00
orange . Ти як вірний собака, що вічно знаходиться на привязі і завжди готовий гавкати по команді і без такої. Розумію тебе,адже ти змушений реагувати на будь-яку критику в адресу свого патрона і знаходити аргументи на його користь, а там де не має аргументів -видаляти коментарі. Чи не так дружЕЦ-романЕЦ ?

orange 2008-04-03 / 10:03:00
У Рати немає честі. А Балога нічого не вимагав. Сільрада вирішила відновити стару назву вулиці. Вулиця Балогівська і вулиця Віктора Балоги - це не те ж саме?

Що, юлику, дали завдання Балогу мочити, чи ти так, сам, виходячи з власної скверності характеру?

! 2008-04-03 / 09:55:00
orange 03/04/2008 09:00. ___


До честі Рати, він не опустився до того рівня і не вимагає, щоб в честь нього називали вулиці. Чого не скажеш про Балогу. Це срам новітньої історії та історична трагедія українців, що обрали собі таких правителів. Позорище.

orange 2008-04-03 / 09:00:00
студент. Тоді Ужгород перейменовуємо на Рато-Сербайлівськ, або МістоІмені НародноБЮТівськогоДерибануЗемлі

руснак 2008-04-03 / 08:33:00
Навіщо ж було видумувати третій варіант назви вулиці??? Треба було повернути історичну назву, а не створювати бездарну нову! "Балогівськый бук" (вадь бік) – це лише родова ознака, і це закономірний напрямок творення назв населенних пунктів та їхніх частин, і по русинськы це добре звучить(!), а "балогівська" – вже тягне на культ особи і зі зміною політичних еліт її знов поміняють на "Горького". (може, Гурького).

студент 2008-04-02 / 23:04:00
Сміхота, я обоссссался ! Такого блюзнірства і жополизства, як вулиця балогівська, не памятаю.Чого так дрібно берете депутати - кукли ? Давайте ставки піднімемо! Пропоную м. Мукачеве перейменувати на м.Балаго-Пітьовск. Погодьтесь, що звучить солідног. Завтра свою ідею запатентую і

Атар 2008-04-02 / 20:58:00
Вас что, не убитые шприцами с ядом ужгородско-ратушняковские псы покусали? Не имени же Балоги улицу назвали? И не балога же инициатором был? Чего слюной зря вокруг брызгать?

Кусi 2008-04-02 / 20:38:00
Може за одне влаштувати i збiр коштiв на допомогу "голодоморцю" Балозi В.

SL_3000 2008-04-02 / 20:19:00
Напевне, Балога мріяв щоб так перейменували вулицю Банківську :). А тут у селі:(.


Може ще собі там і пам"ятник поставить?..

Дуже віє культом.

Такого собі навіть Кучма з Медведчуком не дозволяли.

НОВИНИ: Соціо

11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
11:29
/ 7
Державний "Ощадбанк" долучиться до приватного нищення унікального високогір'я Карпат вітряками