Балога і Ратушняк пересіклися на теледебатах закарпатського телеканалу "Тиса-1"

(Мовою оригіналу)
Сегодня вечером в прямом эфире закарпатского телеканала "Тиса-1" встретились первый заместитель главы Закарпатской облгосадминистрации Иван Балога (брат главы Секретариата Президента Украины Виктора Балоги) и известный своим "эксцентричным" поведением Ужгородский городской голова Сергей Ратушняк.

Іван Балога
Іван Балога

В прямом эфире поднималось много проблемных вопросов. Среди них — и скандально известные земельные вопросы, которые касаются Ужгородского городского совета народных депутатов и непосредственно мэра областного центра Закарпатья Сергея Ратушняка. В т.ч. и уголовные дела, возбужденные за взятку и нарушения земельного законодательства. Сергій Ратушняк

Встреча была бурной. Однак надо отдать должное зампредседателя ОГА — Иван Балога к теледебатам подготовился более основательно, а поэтому выглядел намного лучше своего оппонента. Доводы же Сергея Ратушняка были расплывчастыми и малоаргументированными, мэр то и дело срывался на голословные обвинения, да и само поведение его в студии, мягко говоря, желало быть более цивилизованным.

И все же, как бы там ни было, этот прямой телеэфир — большой шаг вперед в вопросах демократии и открытости власти, о чем сегодня так любят порассуждать наши политики. И, кстати, — это первый прецедент проведения подобных теледебатов в Закарпатье за все годы независимости Украины.

UA-Reporter
26 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

orange 2008-03-01 / 16:50:00
Для того, щоби Балога з Ратою вигляділи просто красавцами, на дебати треба було запросити Камиша. Оце би було шоу!

Реаліст 2008-03-01 / 16:25:00
Хлопці не рвіть собі чуби.

Я згоден з аналітиком.

Більше хороших і якісних шоу!!!


Наше сміття найкраще!!!

Реаліст 2008-03-01 / 16:20:00
Еллочка -людоїдка знає більше слів

ніж Рата і Балога разом узяті.

Крім того Рата знає трошки більше слів ніж Балога, але йому ще треба мати довідку від психіатра.

На ваші прохання 2008-02-29 / 22:19:00
Повтор програми "Добрий вечір, Закарпаття!" каналу "Тиса-1" від 26 лютого попередньо планується на середу,5 березня о 19:15.

Камуфляжник:) 2008-02-28 / 13:32:00
Да всё правильно, Увага!, никто и не отрицает. Давайте на знак примирения и взаимопонимания вслед за мной просто повторите: Балога плохой, Ратушняк плохой, Сербайло - перебежчик из "Яблука" Бродского, а Камыш так вообще бывший бандит.

Сможете повторить, Увага!?


Или вам проще в сотый раз ник поменять?..:)

Увага! 2008-02-28 / 13:16:00
Я голосовал за НСНУ. И если кто-то хочет обвинить меня что я кому-то лижу, то пусть сам себе и вылизывает. Если уж не можете адекватно воспринимать обыкновенные наблюдения, господа, то грош вам цена, если вы журналисты...

Камуфляжник:) 2008-02-28 / 12:17:00
Точно, Увага!, никакого отношения вы к БЮТ не имеете. И чисто случайно среди кАнтуженых "Балог" и "Рат" забыли упомянуть "Камышей" и "Сербайлов".


Может ещё поправитесь? Тогда Сергей уж точно поверит...:)

Увага! 2008-02-28 / 11:54:00
Сам ты серёжа, задницы лижешь, к твоему огромному разочарованию я к БЮТу не имею никакого отношения, и напечатал я только наблюдения свои. И издавна считаю и "Балог" и "Рат" кантужеными и тебя к им же приписываю:)

Аналітик 2008-02-28 / 11:53:00
Повірьте люди - це гра на публіку тому, що ці панове як і всі інші, які знаходяться біля кормушки, не можуть поділити мільйони,а на простих смертних їм наплювати!!!

сергей 2008-02-28 / 10:06:00
А всё-таки интересно: Рата просит вот этих ратовылизывателей из БЮТа себя облизывать, или они сами стараются?

Увага! 2008-02-28 / 09:35:00
Странно я ожидал противоположного. Рата употреблял много умных слов, Балога же действительно бекал и мекал. то и дело говоря "я бы конечно сказал но не буду". Ратушняк знает как минимум в три раза больше умных слов чем Балога. Я не поддерживаю ни одного ни другого, но к удивлению дважды жаргон прозвучал у Балоги а не у Раты. Порадовало (повеселило) "шишнадцять", "разруливать" ну и коронное "тоы" "моы". Ведущая — заангажированая. Понимаю что Ратушняк не подарок, но она начинала пресекать его слова ещё когда он говорил спокойно. Вообщем в глазах ужгородцев Рата железно прибавил. Химинець оперировал цифрами, а Балога увы ничем. Жаль не анонсировали слушал токо в МП3. ТРЕБУЮ ПОВТОРА!

Камуфляжник:) 2008-02-27 / 20:22:00
Не, ну это ж понятно: все закарпатцы только и мечтают о ратовских метастазах, или каменяшовских... Бютовские метастазы - самые метастазистые... А "народные" метастазы народу приятнее всего...:)

Сергей Р. 2008-02-27 / 20:15:00
Задрал ты "Справедливая" Федченко Рату своего вылизывать

Вася 2008-02-27 / 20:13:00
Правильно сказав мер Ужгорода стосовно балогівського клану, щоб не заважали! І взагалі цікаво, яка у всіх братів Балог освіта? Їх лексика шокує і викликає сміх... Досить, що Віктор керує президентом, та ще й рідня його, як метастази по нашому Закарпаттю.

Cправедливая 2008-02-27 / 20:08:00
А вы слышали, как мямлил Балога? На фоне Ратушняка он чмо, что бы не говорили в комментарях. Сергей Николаевич - за ужгородцев! А Балоги бы хотети заграбастать всё! Я на стороне Ратушняка! А Балогам надо бы подучиться как минимум разговаривать литературным языком, а не блеять диалектизмами, типа "мы", "шишнадцать" и т.д. Смешно...


Рейтинг Ратушняка возрос несомненно.

Умственные способности Балоги были не на высоте.

ооо 2008-02-27 / 16:52:00
Мене коменти Химинця вразили! Це що відбувається - Ужгород заробляє а ці лохи завидівські "зажигають"? Потрібно цих обласних депутатів від Ужгорода до громадянської відповідальності притягнути.

Уважний 2008-02-27 / 16:29:00
Тепер розумію, який "Степан Сокира" писав у РІО жовчні статті і хто їх пише нині. Рата - публіцист, Гойс - редактор-статист, а Ігорко Гаврілов взагалі перевертень! Кажуть, що суспільство буває хворим. Який діагноз можна поставити Ужгороду, коли той обирає собі такого продвинутого мера? Ковдоші!!!!!

Олександр 2008-02-27 / 13:34:00
Да Рата не з кращої сторони себе показав ,но і Балога періодами виглядав розгубленним, не відчувалося за ним правди ,а Химинець по ділу ,конкретно.

Спостерігач 2008-02-27 / 12:38:00
Да, в Рати не було ніяких доводів, тільки грубість, а Балога молодець, витримав до кінця і не зірвався - 5 балів. Так тримати. А Рата - невихований козел.

Стас 2008-02-27 / 10:15:00
ЯК можна було пускати таке шоу без анонсів? Треба було хоч тиждень анонсувати на ТВ, в газетах, на радіо. А так вхолосту побалакали...

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая