Ужгородський піп Сидор в Москві знову відриватиме Закарпаття від України

(Мовою оригіналу)
22 февраля в 12:00 в пресс-центре ИА REGNUM состоится пресс-конференция главы Сойма подкарпатских русинов, протоиерея Димитрия Сидора на тему: "Закарпатская Русь и Украина", посвящённая провозглашению декларацией Сойма подкарпатских русинов Закарпатской области Украины самоуправляемой административно-национальной территорией под международным контролем, а также введению в Закарпатье паспортов для подкарпатских русинов, идентифицирующих их как правопреемников Закарпатского государства.

Попівська ряса і український прапор як прикриття антиукраїнської діяльності?
Попівська ряса і український прапор як прикриття антиукраїнської діяльності?

Глава Сойма подкарпатских русинов неоднократно заявлял о том, что Украина управляет Закарпатской областью незаконно и осуществляет геноцид русинского народа. 15 декабря 2007 года Соймом подкарпатских русинов была принята декларация, в которой русины требуют "самоуправляемой территории Подкарпатская Русь, которая до сих пор не утратила своего права на самоопределение".

В свете самопровозглашения независимости Косово 17 февраля 2008 года, тема самоопределения русинского народа приобретает особую актуальность.

ИА"Регнум"
20 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

Йа 2008-03-07 / 22:41:00
Западной Украине свободу, Украине меньше им дотаций платить,нахлебникам...

Киянин 2008-03-07 / 22:10:00
"Батюшка" мабуть уже забув як виглядає Біблія! :) Хоча МП весь час був під контролем КДБ (ФСБ) ...

Вася 2008-03-03 / 22:52:00
Сийсь п.Сидор - цімбор Путивльського попа УПЦ МП, якого учора ймили, бо 6 років дітей гвалтував!

русин 2008-02-25 / 13:15:00
секту московського патріархату пора забороняти. І називати МП треба "сектою", бо в голові в них лише політика і велич імперії зла - російської імперії

Обозриватель 2008-02-22 / 16:01:00
ГОЛОДОМОР - Сталінська політика;

АНЕКСІЯ ПУДКАРПАТТЯ (Закарп. обл.) к СССР -Сталінська політика з року 1945 як "Віковічне возєднання" для того, що б танки СССР легко мог посилати до Мадярштьині (р. 1956), Чехословакіі(1968) итд. За 17 років самостійної України - украйинська нація небола способна рішити цівілізованным способом проблему - "Сталінського Віковічного Возєднання". В Українській націі домінує Совєтська Імперіалістична Ароганція!!!

май русин 2008-02-22 / 13:54:00
Одорве си сись пуп єнно місто, а не Закарпатя од Украйини...

Камуфляжник:) 2008-02-22 / 12:08:00
Лучше поздно, чем никогда...:)

Ботанік 2008-02-22 / 12:02:00
Пізно шановний Камуфляжник:, ой пізнол, ой пізно! З цією заразою треба боротись не подібними заявами, а конкретними кримінальними справами, розглянутими в суді. Тільки так і не інакше.

Ясь - прес-центру СБУ 2008-02-22 / 11:27:00
Ваша заява відповідає не тільки чинному законодавству, але й прагненням українців. Водночас, Гапон "прогресує" тільки завдячуючи бездіяльностіУСБ. Не потрібно боятися міждержавних розголосів, звинувачень в "притисканні" тієї чи іншої церковної конфесії, коли справа торкається СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ.

Камуфляжник:) 2008-02-22 / 10:51:00
Відповідно до чинного законодавства Службою безпеки України розпочато офіційну перевірку заяв та звернень громадян, неурядових організацій, народних депутатів України щодо фактів поширення окремими особами матеріалів із закликами до вчинення умисних дій з метою зміни меж території або державного кордону України, а також публічних закликів до вчинення таких дій.

Конституцією України (ст. 1, 2) встановлено, що Україна є суверенною, незалежною та унітарною державою. Суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.


Особливе занепокоєння викликають заяви окремих політиків у зв’язку з підготовкою до так званого другого з’їзду депутатів усіх рівнів у м. Сєверодонецьку.

Служба безпеки України нагадує, що статтею 110 Кримінального кодексу України передбачено кримінальну відповідальність за посягання на територіальну цілісність і недоторканність України у вигляді позбавлення волі від 7 до 12 років.

Служба безпеки наголошує, що вона вживатиме всіх передбачених законом заходів для захисту національних інтересів України і суспільства.

Прес-центр СБ України

http://www.sbu.gov.ua/sbu/control/uk/publish/article;jsessionid=9DB13FBBFDBFCC2358F8AE433183CE91?art_id=74981&cat_id=39574

Ясь Ботаніку 2008-02-22 / 10:16:00
Категорично з Вами не погоджуюсь!

Студія "Даніо", яка розкручує Гапона, як і інші його "проекти" фінансується Москвою. Через православну церкву Московського патріархату (читай - через Гапонів) Росія намагається впливати не тільки на Закарпатський політикум, але й на Всеукраїнський. Для цього виористовуються такі амбіозні "лідери". як Вітренко. Саме в гапонівській резиденції під час виборчої компанії в угоду Росії та пані Вітренко друкувалися агітаційні матеріали, а Сидор агітував за "прогресивних".

Ботанік 2008-02-22 / 08:41:00
А хто його взагалі допускає до виступу по телебаченню? Ось де собака зарита. Можливість покрасуватись з екранів телебачення, це черговий раз підтверджує, що він (о.Сидор) має звязок і підтримсується місцевою владою, а тепер не тільки...місцевою. Крім цього це (виступи по телебаченню) вказує на те, що його відповідним чином "розкручують", щоб мав більший електоральний вплив на душі закарпатців і коли потрібно щоб фахово виконав свою роль Гапона.

Ясь 2008-02-22 / 08:26:00
Недільні проповіді Сидора та виступи на концертах Михайла Задорнова завжди записую на магнітофон. Тому що ці два "концерти" чимось схожі. В "проповідях" Сидора більше політики, упередженості до влади та окремих чиновників, ніж СЛОВА БОЖОГО. Цікаво, хтось із вищих санів відслідковує, що несе з телеекранів цей, з дозволу сказати, священник??!


Якщо в Україні церква відділена від держави, то чого цей хитрий піп лізе в політику та під виглядом захисту русинства (що, безумовно потрібно робити) займається сипаратизмом, проповідує антиукраїнські настрої на користь Росії!

Д. 2008-02-21 / 23:55:00
Камуфляжник:), я такожрадий, ЩО У ТЕБЕ Є ЩЕ ОДИН НІК -ТРАКТОР. Молодець!

Д. 2008-02-21 / 23:53:00
У своєму посте ( 21/02/2008 23:39), я мав на увазі саме його любимого -Камуфляжник:)

Трактор 2008-02-21 / 23:50:00
Ей! Д.....




Йесть два камуфлйажніка.

Ані антіподи.

Адін бйез, а другой со смайликом.



Виглйадйат вот так:

Камуфляжник;

Камуфляжник:).



Дажйе надойело дуракам аб`яснйать.

Трактор 2008-02-21 / 23:42:00
"І після цього знову спокійно перетне кордони України"



А можйет і нйе спакойна!

Пахожйе, в Украінйе у Сідара нйету спадвіжнікав.

Пабйежал за помашчйу!

Д. 2008-02-21 / 23:39:00
Камуфляжник:) 21/02/2008 18:04,=

Вуйко 21/02/2008 21:30.= бонди 21/02/2008 23:15.



Я Рад, що мій вплив на теде дав такий неочікувано позитивний результат. Очам своїм не вірю, ти клеймиш русинів. Прав був К.Маркс, коли стверджував, що "битиё определяет сознание". Якщо справи підуть так і дальше, то найближчим часом слід очікувати твою трансформацію відносно оцінки п. Б. Після цього можна буде поговорити про погоду....

бонди 2008-02-21 / 23:15:00
За цим попом тюрма плаче. Чому всі бояться про це сказати? Подивитеся, що він завтра наговорить в Москві. І після цього знову спокійно перетне кордони України, щоби займатися тут антидержавницькою діяльністю.


Отак...

Вуйко 2008-02-21 / 21:30:00
Ерзацрусини тепер будуть мати голову Сойму в екзилі!:)

Кажуть, назад пже не повернеться!:D

НОВИНИ: Кримінал

19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49
/ 2
В Іршаві чоловіка затримали на продажі гранат
21:45
У Мукачеві рекордно п'яного "безправного" водія, що наїхав на клумбу, оштрафували на 50 тис. грн
19:42
/ 1
Закарпатець відмовився від мобілізації через рідню в росії та "неправильний висновок ВЛК"
14:57
/ 9
На кордоні затримали ексзакарпатця з угорщини, який продавав українок до країн Азії у сексуальне рабство
21:18
/ 2
$6500 за "квиток" на човен: на Закарпатті затримали двох військових, що "підробляли" переправленням "ухилянтів"
13:36
/ 3
У Міжгір'ї за пів години знайшли зловмисника, що вкрав авто Renault Kangoo