ВІКТОР БАЛОГА ЗАЯВИВ ПРО ВИХІД З ПАРТІЇ "НАША УКРАЇНА"

Глава Секретаріату Президента України Віктор БАЛОГА заявив про вихід із партії "Народний Союз Наша Україна".

ВІКТОР БАЛОГА ЗАЯВИВ ПРО ВИХІД З ПАРТІЇ "НАША УКРАЇНА"

Як повідомляє прес-служба Президента, у заяві В.БАЛОГИ йдеться: "Оголошую про свій вихід із "Народного Союзу Наша Україна". Це рішення ретельно продумане й остаточне.

З часу заснування партії нас пов’язує багато спільних справ. Ми разом пройшли через напружені виборчі перегони. Ми самовіддано працювали на обрання Віктора ЮЩЕНКА главою держави. Ми з нашими партнерами разом виступили проти політичної корупції та узурпації влади і перемогли на дострокових парламентських виборах. «Наша Україна» заручилася високою підтримкою виборців, забезпечила впливові позиції у політичній системі, у владі. Партія має своїх переконаних прихильників по всій країні. У такому результаті є й моя власна частка.

Цю сторінку вже перегорнуто. Вважаю, що всі ефективні можливості, пов’язані з моїм перебуванням у лавах «Нашої України», повністю вичерпані. Мій вихід з партії зніме питання співвідношення між моїми функціями як глави Секретаріату Президента і як члена президії НСНУ. Будуть припинені всілякі спекуляції щодо моєї ролі у внутрішньопартійних процесах".

В.БАЛОГА подякував "усім колегам по партії за пережите і зроблене" і висловив віру "у здатність «Нашої України» і надалі залишатися потужною, впливовою та авторитетною політичною силою".

"З минулого, навіть недавнього, дивлюся в майбутнє. Нині мій головний мотив – це необхідність розвитку, руху вперед, виходу на нові рівні.

Сьогодні перед суспільством і країною постають нові виклики, формуються якісні можливості, виникають масштабні еволюційні завдання. Водночас очевидним є уповільнення процесів у політичній сфері, коли за зовнішньою метушнею не видно свіжої пропозиції конструктивних ідей, продуктивних ідеологій, яскравих лідерів.

Зараз потрібно знаходити новий політичний інструментарій, сучасні форми політичного діалогу, політичної конкуренції та взаємодії. Необхідно відчутно посилити демократичний фланг, забезпечити переваги політичних сил демократичного спрямування над партіями, які намагаються нав’язати суспільству і країні гасла з далекого минулого. Треба підніматися на вищі рівні загальнодержавного мислення, втілювати амбітні програми", - заявив В.БАЛОГА.

Він зауважив: "Завжди був і буду людиною дії, тому не можу збавляти швидкість власного політичного і громадського життя. Запевняю, що і надалі гратиму активну роль у політиці, як велить мені дух українця та обов’язок патріота. Маю конкретні політичні плани. Упевнений, що вони будуть втілені".

В.БАЛОГА також наголосив: "Незалежно від обставин моя участь у політичних процесах завжди буде пов’язана з В.ЮЩЕНКОМ як особистістю, людиною високих принципів і благородних цілей".

15 лютого 2008р.

Теги:

Коментарі

Вуйко 2008-02-26 / 22:30:00
Доляр "забув" сказати, що компромат "нарили" комуняки.


Ці підуть на будь-якику фальш і підтасовки, щоби знову з регіонами повернутися до влади.

Цей Доляр якийсь не зелений, а червоний.

$ 2008-02-25 / 21:47:00
У Верховній Раді зареєстровано проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії щодо розслідування противоправних діянь високопосадовців з оточення президента Віктора Ющенка.

Депутат пропонує створити у Верховній Раді тимчасової слідчої комісії "з питань перевірки фактів порушення Конституції та законів, фактів корупційних дій та зловживання службовим становищем" з боку голови секретаріату президента Віктора Балоги та першого заступника голови Закарпатської облдержадміністрації Івана Балоги.

Одним із прикладів розкрадання держмайна наведений факт відчуження 29 грудня 2007 року керівництвом Мукачевого земельних ділянок і будинків колишніх військових містечок.




У документі зазначено, що ділянки відчужені на користь підприємства дружини Віктора Балоги Оксани Балоги і Марини Петьовки.

http://unian.net/ukr/news/news-238110.html

Михайло Михайлович 2008-02-25 / 21:02:00
Реальна політика від Балоги, це політика "чисто реального пацна" Його політика, це політика склоків, адмінресурса, а іншими словами політика в нікуди.Ця політика підпитки сепаратистів....

Едине в чому з тобою можна погодитись Прохожий, так це в тому, що "НАМ ПЛАКАТЬ НАДО" і дехто уже це робить, від безвихіддя. Тому що користуючись повноваженнями отримані ним випадково волдею судьби, він скеровує не для розвитку держави, а для розширення власного бізнесу.І багато голодних людей сьогодні думає: чому у Балоги міліони, а ми не маємо грошей для елементарного харчування...

Прохожий 2008-02-24 / 00:40:00
Люди!Он один реально делает политику! И как! Нам плакать надо , что он не у нас , а в Киеве!Молодец!Хозяин!Скажите честно:разве это не так?


Я понимаю тех из Вас,кто не может заработать на кусок хлеба.Работайте!!!Не думайте о том, почему у соседа есть.Думайте,лучше,почему у вас нету!!!

Трактор 2008-02-22 / 20:42:00
Пахожйе, і народ за нім всйо большйе тйанйетсйа!:)

А Юлька в ігнорйе!:(

бонди 2008-02-21 / 23:06:00
По креативності Балога справді останнім часом переплюнув Юльку. Останнім часом саме він, а не вона. є головним іміджмейкером країни. Це факт.

Вуйко 2008-02-21 / 21:37:00
А цей Балога таки ініціативний чоловік.

Стільки цікавих планів!

Камуфляжник:) 2008-02-21 / 18:59:00
Не, читач, вы, конечно, удивили: а что, раньше, своими мозгами нельзя было до этого додуматься?

Вся страна давно знает, что всё это - и выход Балоги, и выход шестерых - элементы единого продуманного плана, согласованного с президентом, а вы это только теперь вслед за замедленным Омельченко повторяете...:)

читач 2008-02-21 / 18:46:00
Народный депутат от "Нашей Украины – Народной самообороны" Александр Омельченко не исключает возможности изменения формата парламентской коалиции, и считает, что заинтересован в этом Президент Украины.




"Я бы не мог сказать, что это идеология главы Секретариата Балоги, я думаю, что это идеология почетного председателя НСНУ президента Украины", - отметил он, прибавив, что Виктор Балога не мог выйти из партии Народный союз "Наша Украина" без санкции Виктора Ющенко.

orange 2008-02-21 / 16:48:00
Нє-а, читач, я таким дєрьмом не балуюсь...

читач 2008-02-21 / 16:16:00
orange 21/02/2008 14:58. Хочеш этой травки покурить, зайди в гости http://www.glavred.info/archive/2008/02/21/151528-1.html

Михельсон 2008-02-21 / 16:14:00
Атар 21/02/2008 16:11. А что горисполком уже закончился ?. Иди протокол пиши. В рабочее время работой занимайся !

Атар 2008-02-21 / 16:11:00
А ты, Istvan, у Ратушняка спрашивал его мнение на этот счёт? Я вот слышал, что Юлька за принципом "враг моего врага - мой друг" высказала Рате поддержку в его гавкании на Балогу. Вот бютовци с народниками, которые и раньше сливались в одно целое во имя ужгородского дерибана земли, и залаяли в унисон.

Что поделаешь, одна свора.. В смысле, команда...

Istvan 2008-02-21 / 15:43:00
Пусть восторжествует Мукачевская Маффия!! (Ужгородский - Ратушняк - уже списан)

orange 2008-02-21 / 14:58:00
Читачу, ти де таку "траву" береш? ну тебе й понесло...:)

читач 2008-02-21 / 14:52:00
Балога "кришує" Черновецького від перевірок Тимошенко, заявляє депутати від НУ-НС Олександр Омельченко. Бідолаха відчув на собі мертву хватку ЮВТ.

orange 2008-02-21 / 14:06:00
Очкарик, з анекдотом ти попав у тему: всі чесні - в "Гарті", решту - за грати...:)

Очкарик 2008-02-21 / 13:25:00
Анекдот в тему.



Чому Балога зареєстрував свою партію саме під назвою "Гарт", а не "Жарт" чи "Фарт"?






- "ГАРТ" - це новий слоган Ющенко: Грошима Ахметова Розвести Тимошенко!





- І яке політичне майбутнє у цього проекту?





- Для декого майбутнє - за "Гартами", а для декого - за гратами!


orange 2008-02-21 / 12:20:00
Президент Ющенко вважає, що ряд політиків вийшли з лав НС-НС на знак протесту проти порушення домовленості про створення єдиної партії на базі блоку.

"На жаль, ці питання пробуксовують, кожна сторона, яка бере участь у дискусії, керується своїми аргументами, і певна частина людей, які вбачали в цьому ключовий лейтмотив партійного руху, якраз таким кроком і висловили своє ставлення до цього", - сказав президент.

Очкарик 2008-02-21 / 09:44:00
Балога і отшепенці працюють проти Ющенка !




"Заявляти про вихід з партії, почесним головою якої є президент України, обґрунтовуючи це бажанням підтримати президента, не тільки аморально, але й абсурдно", - вважає президія НСНУ.



"Цілком очевидно, що такими діями наші колишні однопартійці свідомо чи несвідомо шкодять як президенту (Віктору) Ющенку, так і найбільшій політичній силі, на яку президент спирається в парламенті та суспільстві", - йдеться в заяві НУНС.

НОВИНИ: Політика

17:18
У Чехії до Європарламенту кандидує закарпатка Інґа Петричка
11:22
В Ужгороді у неділю відбудеться благодійний забіг під сакурами
15:49
/ 17
На Закарпатті проросійського провокатора-"русина" Данацка затримали за антисемітські погрози хасидам
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 25
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
19:56
/ 7
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая