Порошенко звернеться до Варфоломія з проханням визнати Українську помісну автокефальну церкву

Президент Петро Порошенко звернеться до Вселенського патріарха Варфоломія з проханням видати томос відносно Української помісної автокефальної церкви.

Про це він сказав під час зустрічі з головами фракцій 17 квітня.

"Я як президент прийняв рішення звернутися до Вселенського патріарха, до його все святості з проханням надати томос Українській незалежній, точніше, помісній автокефальній церкві", - сказав Порошенко. 

Він додав, що до його всесвятості Варфоломія необхідне звернення і керівника держави, і церковних ієрархій.

Порошенко зазначив, що відповідне звернення уже підписали усі єпископи Української православної церкви Київського патріархату, і додав, що "двері відкриті" для єпископів інших церков.

17 квітня 2018р.

Теги: автокефалія, томос

Коментарі

Вуву 2018-04-20 / 20:06:32
Я ЗА те щоб і маскаля і блюка і петювку і баблог і мургу і андрійіва і волошина з бровдієм і ... Решта одіозних бариг з нашойі області всіх як одного пересадили на максимальні строки з кофіскацією всього ними накраденого в нас .
От я ЗА це.

Адмін 2018-04-20 / 17:42:38


http://zakarpattya.net.ua/News/180810-Z-zakarpatskykh-nardepiv-za-zvernennia-do-Vselenskoho-Patriarkha-Varfolomiia-proholosuvaly-4-dvoie-skhovalysia-za-vidsutnistiu-Shufrych-%E2%80%93-proty


пенсіонер 2018-04-20 / 10:55:13

Читаю ці коментарі і... прозріваю. Порошенко для мене жулик, який роками вирішує свої бізнес-питання на держ. службі.

Але ж,"хлопці-патріоти", є ж межа, де інтереси України вище любої політики. Бо так пишеться на віки ІСТОРІЯ УКРАЇНИ.

Як, наприклад, створення комунякою Кравчуком та його "партбільшістю" у ВР незалежної держави.

"Вуву", "Степан Крук", ви що реально підтримуєте у ВР "Опоблок" та "Відродження" Блюка з Петьовкою, які єдині на всю ВР підтримали МП УПЦ (ФСБ) з її канонічною територією в Україні? І це під час війни з Московією?

Хлопці, схаменіться. Бо підтвердити мої підозри, що ви лише штатні тролі на тему: "Геть Москаля, хай живе Блюк з Петьовкою в Закарпатті!"

лем комент 2018-04-20 / 07:56:18


Хамство і невмотивований перехід на особистості коментаторів. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-04-20 / 06:32:12
Це у пЭті видать перший крок ...
А далі буде возєднання з ортодоксальною помісною "автокатафальною" іудейскою украйінською .... синаГОГОЮ.
Ну виж розумієте шо тепер треба рєзко робити якіто рехформи ... Штоби воєдино собрати "свій еректорат" ;-)

Вуву 2018-04-20 / 06:22:21
Ну чому не написати автономна церква чи незалежна ... Ну нехай помісна ...
А то пишуть автофекальна ... Автоfuckalьna ... Таке враження наче живемо в 10 столітті ... Чесне слово.

294 2018-04-19 / 13:25:35
Степану Круку: Путін теж так вважає.

Степан Крук 2018-04-17 / 16:41:40
петро докус іздурів навірно в нього біла горячка !!

НОВИНИ: Різне

15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 1
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
13:49
Що треба знати про верстати з ЧПК до покупки
22:55
Особливості контекстної реклами
07:35
Що робити, коли у дитини болить горло?
06:58
Єврокомісія пропонує перевести оборонну промисловість ЄС у "режим воєнної економіки"
17:09
Види та призначення безшовних труб
17:25
/ 1
Італія виведе зі Словаччини систему ППО, бо потрібна в іншому місці
20:06
Що змінилося в Galaxy S24 Plus і чи варто оновлюватися з S22 Plus
19:55
Айпад 9 в Україні: скільки коштує доступний планшет від Apple
19:47
Основні причини, чому не заряджається телефон
19:48
/ 3
Макрон: Мої заяви про західні війська в Україні були "зважені й продумані"
» Всі новини