ФОТОФАКТ. В Ужгороді триває реконструкція площі Кірпи

В Ужгороді продовжуються роботи з реконструкції площі Кірпи

ФОТОФАКТ. В Ужгороді триває реконструкція площі Кірпи

До кінця тижня розширятимуть проїжджу частину площі Георгія Кірпи, проводитимуть підготовку до асфальтування.

Наступного тижня планують роботи з асфальтування (влаштування нижнього та верхнього шару нового асфальтового покриття).

17 квітня 2018р.

Теги: площа, реконструкція

Коментарі

Читатель 2018-04-18 / 15:56:42
Да, кстати! Я только что там был! И экскаватор уже забрали. ))))
Мда... Даже матёрого Олега Дыбу - вокруг пальца обвели? И главное - всё просто стало, так, в наше время! То есть, что-то пригоняют для виду, журналисты пришли, как обезьяны, прибежали, нащелкали кадров, и убежали! И хрен с ним, что видели - работ там как не было, так и нет! Осенью, может, начнутся.

И всем выгодно! И общественности, и журналистам, и нашей власти. )))
Нашей власти, поскольку украсть что-то, а общественности - правда не нужна.

Читатель 2018-04-18 / 11:03:00
Для Патриота. А может всё просто? Зачем разворовывать деньги только на этих "вечных ремонтах"? Всё происходит гораздо легче, гораздо проще.

Поверьте, в городе куча всего, что подлежит ремонту. И эта пл. Петефи и рядом не стоит, по сравнению с тем, что нужно делать. И хватит других ремонтов лет на 100, а то и на больше.

Читатель 2018-04-18 / 11:00:00
Для Уважного.
Интересная информация от вас. Только, вот, как такое, вообще, возможно? Точнее, возможно, но просто так, на депозит положить денежку - это же нарушение закона! Но, интересно не это - такие факты на глазах у многих, и уже даже не стесняются таким образом нарушать законы! Вот, в чем изюминка.

А вот, в 90е - придумывали какие-то схемы хитрые, что-то от общества скрывали. А теперь - ничего не скрывают! Прямо, на то же "Прозорро", идут, и прямо излагают, сколько хотят украсть, на что хотят украсть. А то ли дело в 90х было!

уважний 2018-04-17 / 23:20:45
Народ, а хто бачить на тих фото якусь роботу? Стоїть посеред площі екскаватор з порожним ківшем і сфотканий з різних ракурсів. Андріїв дав вказівку прпудрити піплу мозги, а він і радий..

***** 2018-04-17 / 18:28:57
Все значно простіше - гроші покладені на депозит на півроку дають більший прибуток,як гроші на 2 місяці.Недавно таку аферу провели у мукачівській міськраді - і за рік "простоювання" лимона набігає 100 з чимось тисяч бабла.Різниця лиш у тому,що бабло громади,а відсоток піде Андрійкові з товаришами.А з площою Кірпи проблема появилася ще з моменту побудови всього комплексу - у когось розміри мозгів виявилися пропорційними до розмірів проїзду,стоянок транспорту і т.д.

лорипм 2018-04-17 / 18:12:19
Лемберг, брат му уже вивчив сина в Англії...

Патріот 2018-04-17 / 18:11:08
А пл. Петефі? Там вже 3 роки все розісрано. Не пройти, не проїхати, не пролетіти. У Андріїва така тактика, розбомбити півміста і нічого до кінця не довести. І потихеньку тирити бабки з цих вічних ремонтів.

Читатель 2018-04-17 / 17:19:39
А при чем тут "норма"? Начали когда? А потом, как всегда, морозы и т.д. Если бы не хватались за всё, как у нас принято, а пообъектно всё делали - тогда бы начали пл. Кирпы только сейчас реконструировать (а не в прошлом году), и закончили бы через месяца два!

Лемберг 2018-04-17 / 17:03:16
Поки ця площа буде реконструюватися, Бодька Андріів дітей вивчить. Це як реформи в Україні, мають початок та не мають кінця.

укр 2018-04-17 / 16:58:49
саме цікаве те, що обємів робіт на цій площі для нормальної організації на один місяць, а цю площу ремонтують уже, здається, півроку. Хоча для двох молодиків хлопців з однією лопатою там роботи ще на рік.

Читатель 2018-04-17 / 16:54:31
Самое интересное - можно было всё сделать проще!
1) Убрать часть длинной стороны "треугольника".
2) Добавить газон с большим скруглением, впритык к тротуару, что у заборов частных домов.
Или же - не добавлять газона, а просто убрать часть треугольника.

НОВИНИ: Соціо

22:15
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки