У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) (ФОТО)

У закарпатському Берегові відбулись ХХІХ загальні збори Товариства угорської культури Закарпатя (KMKSZ).

У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ) (ФОТО)

У них взяли участь 466 делегатів, які представляли 111 первинних організацій, які діють по всій Закарпатській області.

У своїй доповіді голова організації, народний депутат України від Блоку Петра Порошенка Василь (Ласло) Брензович підкреслив, що, не зважаючи на важку ситуацію, що склалася на Закарпатті, спільними зусиллями вдалось зберегти мир та толерантність на своїй рідній землі. Виступаючі - ректор Закарпатського угорського інституту ім. Ференца Ракоці ІІ Ілдика Орос, заступник голови обласної ради Йосип Борто, заступник голови КМКС Гейза Гулачі та інші говорили про те, що більшість членів угорської громади впевнені в тому, що загальними зусиллями можна привести край до процвітання.

На зборах був переданий приз Шандора Фодо (покійного засновника КМКС), а також були передані призи За вірність засновникам КМКС.

У форумі взяли участь різні партійні та громадські організації Карпатського регіону.

Збори завершилися прийняттям декларації, яка серед іншого засуджує дії Служби безпеки України, що намагається залякати угорців Закарпаття шляхом тиску на посідачів подвійного громадянства.

08 квітня 2018р.

Теги: ТУКЗ, KMKSZ, Брензович

Коментарі

Видрін (куратор Орбана) 2018-04-09 / 10:29:45
Слухайтеся Путіна Вову і вибори пройдуть відмінно

До крапочника 2018-04-09 / 03:21:33
Неправду пишеш! Мій друг ніколи не був коммі! Він саме від "мусків" туди і переіхав, коли совок валився. А ті 600тис виіхали саме за 3 каденціі твого любимого везейра Орбана. Так що не чіпайся своіми нілашистьскими словами чесних мадяр!

::: 2018-04-09 / 01:37:36
Твій друг, з Берегова з лібералістично-комуністичними поглядами (а їх ми знаємо хто вони по національністю). Може бути 600.000 виїхав з-за політики товаришів твого друга з 2002 по 2010 роки. Але вже повернулося понад 140.000 + 150.000 українців, німців, данців, голландців, шведів ... (які обрали Угорщину новим місцем проживанням через роботу або через мігрантів-африканців, які заважають їм жити)

До крапочника 2018-04-09 / 01:13:39
Щойно розмовляв з моім угорським другом з Будапешту, він наш колишній берегівчанин. Страшно розчарований результатом. Так і сказав, що народ дурний! Прем'ер копіює свою політику з вовки-хйла. Вже 600 тис мадяр виіхали по Європі.

::: 2018-04-09 / 00:46:55
Орбан переміг на виборах 2/3 мондатумов отримав FIDESZ (134 з 199-ти). Фантастична перемога, вітаємо.

Ужгородець 2018-04-08 / 23:12:47
Вони набридли.....зовсім...

István 2018-04-08 / 19:59:49
Якщо вам Брензович не сподобається, може повертатися й Миклош Ковач, хто зараз консультантом Уряду Угорщини отримує з/плату державного секретаря...

Закарпатець 2018-04-08 / 19:01:01


Вправляйтеся в своєму українофобстві на інших ресурсах. Тут - територія України. Коментар видалено. Адмін


Вуву 2018-04-08 / 18:47:59
Бринзович вже "сазтібається лишень на верхню гомбицю" ... А нижні вже і не потрібні. (Нижнє фото).

БерегВарош 2018-04-08 / 18:27:19
Я так думаю,що Ільдії з Лоціком вже пора на пенсію.Надіїли вже всім їхні фейси.Світом правлять гроші і немалі.Нажаль.

Глог 2018-04-08 / 17:39:28
Під стіни того закладу мав підійти великий фургон-скотовоз, і ту свю пи.добратію спакувати і через кордон видвоити. В україні є п'ята колона , а на Закарпатті цей зброд є дистабілізуючою оргією.

1111 2018-04-08 / 14:26:34
Зборище угорських сепарів !

пенсіонер 2018-04-08 / 11:33:18

Щось не видно на фото великого "поціновувача угорської культури" мера гуцульського Рахова В.Медвідя?
Чи не встиг ще мадярський паспорт доробити?)))

Вуву 2018-04-08 / 00:59:31
Дивним видається те що така кількість приперлася на збори в той день коли проходять вибори в самій хунійі.
Чи часом це не було таємним голосуванням до виборів ... ТАМ ... під вивіскою зборів Кmks ... ТУТ ???

НОВИНИ: Політика

10:22
На окупованому Донбасі вважають, що рівень життя в них не гірше, ніж в решті України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 10
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 4
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 27
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 51
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 11
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 16
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині