Ужгородці не люблять владу, довіряють армії, люблять ТБ і хочуть в НАТО та Європу

Четверте всеукраїнське муніципальне опитування, проведене соціологічною групою "Рейтинг" та Міжнародним республіканським інститутом, показало, що ужгородці входять в трійку найбільш незадоволених якістю послуг у своєму місті.

Ужгородці не люблять владу, довіряють армії, люблять ТБ і хочуть в НАТО та Європу

Це щорічне дослідження забезпечує розширений погляд на ставлення громадян до місцевого самоврядування і муніципальних послуг.

Опитування було проведено у 22 обласних центрах України, які не перебувають під контролем російських або проросійських сил, а також в містах Маріуполь та Сєвєродонецьк на Донбасі. Дослідження базується на вибірці з більш ніж 19 000 респондентів.

Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Досяжність респондентів у середньому склала 64,8%.

Детальніше про всі риси збірного образу ужгородців - в інфографіці:


 

 

 

03 квітня 2018р.

Теги: рейтинг, соціологія, Ужгород

Коментарі

культура 2018-04-16 / 15:04:56
І.Франко-закінчив єзуїтський колегіум,а там освіта була на високому рівні.

Іван Франко 2018-04-11 / 11:17:01
Багно гнилеє між країв Європи,
Покрите цвіллю, зеленню густою!
Розсаднице недумства і застою,
О А[встріє]! Де ти поставиш стопи,

Повзе облуда, здирство, плач народу,
Цвіте бездушність, наче плісень з муру.
Ти тиснеш і кричиш: "Даю свободу!"
Дреш шкуру й мовиш: "Двигаю культуру!"

Ти не січеш, не б'єш, в Сибір не шлеш,
Лиш, мов упир, із серця соки ссеш,
Багно твоє лиш серце й душу дусить.

Лиш гадь і слизь росте й міцніє в тобі,
Свобідний дух або тікати мусить,
Або живцем вмирає в твоїм гробі.

псевдонаука Статистика 2018-04-11 / 11:12:58
у Иры бывает 30 мужчин в месяц, у Тани - всего один, но в среднем обе они б...

культура 2018-04-10 / 12:01:42
Щодо,дозвілля,пропозиція,організувати,у новому районі книжний магазин,а якщо ні то хоч букініст,а то мена куди зайти,у плані справжньої духовності!А ще,питання культурно -спортивного дозвілля,враховуючи вікові особливості!

Ужгородець 2018-04-08 / 23:17:53
Правильний і нормальний показник .....дякую......

***** до адміна 2018-04-06 / 00:40:40
Вибачте,просто коли читаю таку ....ю "соціологічну",то закінчується запас цензурних слів.

***** 2018-04-05 / 17:23:51


Ненормативна лексика. Тримайте себе в руках. Коментар видалено. Адмін


*** 2018-04-05 / 15:59:19
Щодо,будівництва,житла,велике прохання не будувати нічого у стилі гетто.Треба знати істину,що справжні принцеси :нюхають квіти,слухають спів пташок,купаються у річках,п’ють джерельну воду,мають прибране волосся,скачуть на конях,але точно не живуть у найманих квартирах!Принцеса-це свобода і приземленість!І точно-це не місто!Уділ королеви-скромність і розум!

соціологія 2018-04-05 / 15:47:02
Справді, багато філософії,а на справді, виробник повинен нести відповідальність до кінця,навіть після того ,як дитина випила живчик,тато пиво,а мама молоко!Якщо ні,виробництво заборонити,бо воно шкодить довкіллю у великих маштабах!Виробляємо культуру виробництва і споживання,невже економісти цього не знають??

***** 2018-04-04 / 17:07:59
Дуже просто - покласти таку ціну на тару,щоб вигідно було її повертати або утилізувати.Купив пляшку скляну 0,5л пива гривень за 50,в якій вартість пива приблизно 10 гривень,тоді і подумає кожен чи варто пустою пляшкою засмічувати середовище чи краще зробити реверс і повернути різницю в 40 гривень.Так і з пластиком.А крутелики,які навряд чи будуть "принижуватися",будуть "залишати" свої "копійки" на подальшу промислову утилізацію,збір мусора як державними силами так і малозабезпеченою верствою населення. І екологія врятована,і мозги у безвіповідальних громадян стануть на місце.Взагалі-то,варіантів багато,але я теж меркантильний,як майже європейський капіталіст - бесплатним є тільки сир у мишоловці.

соціологія 2018-04-04 / 15:51:46
Щодо,довкілля,шановні читачі,внесіть пропозицію,як заставити виробника,турбуватися за переробку,своєї тари,тобто самим прибирати свою тару!Особливо,пивні напої,різних фірм,от фірма нехай і відповідає за використану пластику,скло,метал!

пенсіонер 2018-04-04 / 10:34:51

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D1%96%D0%B6%D0%BD%D0%B0%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9_%D1%80%D0%B5%D1%81%D0%BF%D1%83%D0%B1%D0%BB%D1%96%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D1%96%D0%BD%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%82%D1%83%D1%82

Замовник:

"Міжнародний республіканський інститут (англ. International Republican Institute) — некомерційна організація, що проголошує метою своєї діяльності надання допомоги окремим країнам у будівництві демократії. Директор МРІ — сенатор від штату Аризона Джон Маккейн.

Організація... тісно співпрацює із Державним департаментом США і деякими фондами, що займаються фінансуванням про-американських політичних сил у світі."

пенсіонер 2018-04-04 / 10:07:12

Головне не хвилюватися. Ви завжди будете праві на своєму приватному "майданчику")))

Просто зараз у дискусії з'ясувалася, як на мене, важлива обставина для пересічного читача:
замовник - Міжнародний республіканський інститут
виконавець - соціологічна група "Рейтинг" з 300 інтерв'юерів.

Ось і все.
Дякую за відповідь.

Адмін 2018-04-04 / 09:20:24
На чиє замовлення зроблено дослідження, вказано в першому абзаці цієї публікації, або за посиланням на це дослідження, яке вам давалося нижче.
Замовник - Міжнародний республіканський інститут.

Адмін 2018-04-04 / 09:16:55
Це ви так вважаєте. І щоби втілити це, створіть власний сайт. Ми ж працюємо так, як вважаємо правильним і як це робиться у таких випадках.

Чи знову буде відповідь щось на кшталт "дивної логіки, яка вимагає... відповідності ВЛАСНОМУ сприйняттю довколишнього світу" запитайте у того, хто вам так відповідав.

пенсіонер 2018-04-04 / 08:45:44

Дякую. Гуглити, звичайно, я вмію. Але вважаю, що це посилання мало би бути у самому пості.
Звісно, як і цей пасаж.

"Постійний член Соціологічної Асоціації України. Мережа інтерв’юерів нараховує понад 300 осіб і працює по всій Україні. Щорічно проводить близько 100 000 інтерв’ю і 100 фокус-групових досліджень.

Клієнтами є політичні партії/політики, органи влади, громадські організації, медіа, бізнес. Крім того, постійно здійснюються міжнародні проекти."

Так на чиє замовлення було проведено це дослідження "300-ми інтерв'ерами"?

Є така інформація чи знову буде відповідь щось на кшталт "дивної логіки, яка вимагає... відповідності ВЛАСНОМУ сприйняттю довколишнього світу"?

Рейтинг 2018-04-04 / 08:34:14
TURBO, все ОК. Нижче Адмін дав посилання, знайомтеся.
Якщо вам щось не подобається, звертайтеся.

п.с. Той, хто не в курсі, що таке соціологічна група "Рейтинг" та Міжнародний республіканський інститут, а також того, що вони не дозволяють собі непрофесійності і, тим більше, маніпуляцій, просто невіглас.

Адмін 2018-04-04 / 06:12:27


пенсіонеру

А хіба складно самому задати в пошук у Google назви тих структур, які вас цікавлять і щодо яких у вас чомусь виникли сумніви? http://ratinggroup.ua/research/regions/chetvertyy_vseukrainskiy_municipalnyy_opros.html https://www.iri.org.ua/novini


TURBO 2018-04-03 / 22:23:05
До Рейтинга: а ми і не хвилюємося, так тільки зауважили, що ви слова напутали :)

пенсіонер 2018-04-03 / 20:55:47

до сорри 2018-04-03 / 19:06:44

"...вимагати від об'єктивної соціології відповідності ВЛАСНОМУ сприйняттю довколишнього світу".

Гучний вислів для виступу на мітингу.
Але, шановний "сорри", ОБ'ЄКТИВНОЮ цю соціологію назвали саме ви, а не "моє сприйняття довколишнього світу". Зауважу, безапеляційно і без жодних серйозних обгрунтувань.

Колись на ЗО я вже зустрічав "солідну" соціологію від історика та філософа В.Пащенка та його "інституту", з юридичною адресою на квартирі журналіста О.Гавроша, з одним міським телефоном на блокіраторі із сусідом...))) Тому і засумнівався)))

А якщо серйозно, то бюджет такого грунтовного дослідження "Рейтингу" має бути не в одну сотню тисяч доларів. І по часу таке дослідження проводиться не за один місяць і дуже серйозним штатом ПРОФЕСІЙНИХ соціологів.

Якщо володієте такими даними про цей "Рейтинг" - дайте посилання в Інеті.
Бо в пості про це ані слова.

НОВИНИ: Соціо

17:12
У Виноградові прикордонники демонстрували техніку випускникам шкіл
17:04
В УжНУ готуються до Всеукраїнського фестивалю науки
15:52
На Мукачівщині вже вдруге відбудуться масштабні велоперегони "Три замки Закарпаття"
14:54
/ 3
Поліція Києва: Закарпатські цигани на Лисій горі рубали дерева і розводили бруд
14:53
/ 1
ФОТОФАКТ. Після блокування дороги на Міжгірщині "дорожники" кладуть асфальт прямо в ями з водою
14:38
Уже 4-й "Майся фест" пройде у Боздоському парку в Ужгороді
14:31
/ 1
На Закарпатті нині мешкає понад 2 тисячі ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС
14:09
Незаконну рубку виявили на території Ужгородського військового лісництва
13:04
У Веряці на Виноградівщині селяни на знак протесту досі блокують вулицю, котру щоденно нищать вантажівки
13:00
Питання співпраці з європейськими колегами обговорили закарпатські прикордонники на Днях України в Кошицях
11:19
ФОТОФАКТ. На Закарпатті починає "поодиноко" зацвітати Долина нарцисів
11:01
В Ужгороді погодили ще кілька дозволів на зовнішню рекламу
10:59
/ 4
"Трьм горбам" і "Пінгвіну" в Ужгороді не дозволили працювати вночі
10:53
Підприємства та організації Закарпаття представили свої пропозиції працевлаштування на весняному Ярмарку вакансій
10:46
За три місяці 2018-го на Закарпатті перевезено на 17,6% менше пасажирів проти аналогічного періоду торік
10:33
36,8% домогосподарств Закарпаття у березні отримували субсидії
10:27
В Ужгороді затвердили перелік майданчиків для платного паркування
10:20
/ 3
Понад 2 млн грн передбачили в Ужгороді на утримання стадіону "Авангард"
10:03
Понад 10 млн грн, зароблених мукачівським "Паланком" торік, використовують на оновлення замку