Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового

Як уже інформувало "Закарпаття онлайн", у четвер, 29 березня, в Ужгороді відбулося друге пленарне засідання 10-ї сесії Закарпатської обласної ради VII скликання.

Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового

З-поміж іншого, прокурор Закарпатської області Володимир Гаврилюк прозвітував перед депутатами «Про результати роботи органів прокуратури на території Закарпатської області за 2017 рік». Та оскільки вичерпна інформація була роздана депутатам до початку засідання, то з ініціативи головуючого депутати перейшли до формату «запитання – відповіді». Скориставшись можливістю, депутати ставили різні запитання.

Зокрема, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль висловив свою стурбованість "хвилею "шпіономанії" в області, яка "розбурхує пристрасті". В окремих державних установах, зокрема в Службі автодоріг у Закарпатській обалсті, в обласному управлінні лісового та мисливського господарства виявлено чимало  прослуховуючих пристроїв, що, на його думку, не може не тривожити. 

–  Це що - 37 рік? – запитав "губернатор" і додав. – Звідки такі пристрої? Адже одні – імпортного походження, інші – не мають маркування взагалі, щось на зразок «пан сам склепав». Тому Г.Москаль поцікавився, чи прокурор, як процесуальний працівник, давав дозвіл на проведення слідчих заходів?

У підсумку Геннадій Москаль ініціював включити до порядку денного засідання звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова стосовно  службової перевірки  з порушеного питання.

Депутати підтримали цю ініціативу, повідомили Закарпаття онлайн у прес-службі Закарпатської облради.

Як раніше повідомляло Закарпаття онлайн, уже на другий день березневої стихії на Закарпатті Москаль анонсував "підробіток" для Мурги – вітровали в держлісгоспах, нацпарках і заповідниках. Якзгодом повідомили в очолюааному В.Мургою Управлінні лісового та мисливського господарства в Закарпатській області, у березні вітровал пошкодив понад 1000 гектарів лісфонду Закарпаття.

29 березня 2018р.

Теги: прослуховування, Москаль

Коментарі

Жучок 2018-04-21 / 08:52:32
Цікаво чому я ще не в акваріумі Москаля. Много би почув, крім матів, у цього вуйка.

Вуву 2018-04-04 / 05:57:03
(Весела істоія)
Дідо питає внука ... Слухай , як називається той німець від якого я так в захваті що по ньому схожу з розуму ???
Внук ... Альгеймер дідуля ... Альцгеймер.

Erika 2018-03-31 / 09:19:41


Розпалювання міжетнічої ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Еріка 2018-03-30 / 21:38:29
Хунхузи! Прошу не видаляти коменти!!!!!!!!!!!!

*** 2018-03-30 / 11:56:54
Степан, Гуцули, ХХХ, МОЛОДЦI!!! Влада вiдволiкае увагу людей а ВИ будь ласка навертайте людей до наболiлих соцiальних проблем! ЩОБ ВЛАДА БАЧИЛА, ЩО НЕ ВСi СЛiПi! ДЯКУЮ!!!

Степан Крук -Гуцулу - ХХХ 2018-03-30 / 10:49:14
Саме так! Але народ на це шапіто ведеться, ковтає цю наживку!

гуцули 2018-03-30 / 10:44:23
пусте... нема що і в дві тріски взяти...
створюють так звані "сенсації" - то "жучками" "лякають" один одного, то з висоти "глибокого інтелекту" на фоні загниваючого креативу, Супрунку "матюгають", то мовним питанням переймються на фоні ЗУ "Про освіту", то "збіговиська" на кшталт фестивалів влаштовують майже чи не в кожному присілку...
чим би не "бавились" лиш би відволікти увагу народу від наболілих і нагальних проблем...
На кого розраховані ці "спектаклі"? Хто ми тоді?

ХХХ 2018-03-30 / 10:02:24
Біда в тім, що нас постійно обдурюють і переносять питання економіки, забезпеченість громадян роботою, належною Європейською з.платою, (у нас же тарифи Європейські) культурою, тощо., в іншу "політплощину", тобто заговорюють,цього за роки навчильсь.
Щодо жучків то ними нехай займаються фахівці тобто о.працівники відповідних о.підрозділев у відповідності до вимог З/У "Про ОРЗ".
Облдержадміністрації та їх фахівці ж нехай діють у відповідності до с.2 З\У "Про місцеві держадміністрації".,тоді можливий позитивний результат!

Земляк 2018-03-30 / 09:54:18
Мацкаль нехай шукае в своему кабiнетi, запереживав за своiх шайзiфагiв!

Степан Крук 2018-03-30 / 00:17:32
Кабінети тормоза-яйценосця українських реформ і новацій нашпиговані всяким "колорадським" причандалям! Це прикольно! І цей поц розповідає всій Україні, що він забезпечує в Закарпатті стабільність і спокій? Самодур...

Byby до іванківа 2018-03-30 / 00:05:30
Цікаво чи побачив це штігліц ? ... Думав доктор плєйшнер ... Третім разом викидаючись у вікно.?

Степан Крук 2018-03-29 / 23:26:14
"Пить так пить...." - сказал котёнок
Когда несли его.... топить.

Іванків 2018-03-29 / 22:52:41
Це провал, подумав Штірліц

Вуву 2018-03-29 / 22:39:39
(Весела історія)
Вилітає мужик з туалета і кричить ...
Я знайшов ... я його знайшов .
Другий мужик (прохожий по коридору)...
Шо ти знайшов ?
Жука.
Де знайшов ?
В себе.
І де він був ?
В мене в жо*і.
Це тобі показалось ... В страха очі великі. А ти впевнений що це жучок ?

Степан Крук 2018-03-29 / 21:53:12
Санкціям прокурора настане кінець, як і самому прокурору, якщо в Гени в кабінеті знайдуть таку "ігрушку"! Нехорошою мамою тут не обійдеться! Але там може бути тільки ігрушка-есбеушка. а не ментушка.

Мент 2018-03-29 / 21:29:09
Яка ментура, така і апаратура, головне, що прокурор санкціонував.

Степан Крук -менту 2018-03-29 / 21:15:37
І це проблема на котру варто звернути увагу! Я не фахівець, але мені здається, що вся ця апаратура якась габаритна і непризентабельна. Уявляв собі її компактною та малопомітною. Ніби десь в гаражі її клепали?..

Мент 2018-03-29 / 18:46:58
З останні два тижні зафіксовано 5 прорахунків у роботі УЗЕ в області в плані встановлення апаратури для стеження і прослуховування. Є вже три кримінальні справи з цього приводу. Ось вам і поспішне виконання замовлень прокурора області Гаврилюка В. Начальником УЗЕ в області продажним Іванківом А. Хто не платить, того ставлять на заходи і документують з метою шантажу та вимагання хабарів за нерозголошення здобутої інформації. Доплили, щоб усі стаціонарні комплекси були виявлені самими фігурантами. Позорище!!!

Орест 2018-03-29 / 18:44:39
Якраз пан москаль застряг у 37 му році де садили людей порядних за усний донос...!!!а тепер факти конкретні потрібно я думаю їх чимало у певних правоохоронних структурах...

бургомістр 2018-03-29 / 18:08:14
В області розкрадають на дорогах та лісі міліони доларів, чиновники їздять на мерседесах за 100 тис доларів, фірми та вілли також за кордоном, це все вкрадено від людей. Моцкаль це основний бандит в області!!!!

НОВИНИ: Політика

10:22
На окупованому Донбасі вважають, що рівень життя в них не гірше, ніж в решті України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 10
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 4
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 27
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 51
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 11
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 16
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14