Петік: "Небачення" Москалем активності антиукраїнських рухів на Закарпатті говорить про серйозну загрозу національній безпеці

Недавній заступник голови Закарпатської ОДА та керівник її апарату відреагував на інтерв'ю свого колишнього керівника одному з загальноукраїнських видань

Петік: "Небачення" Москалем активності антиукраїнських рухів на Закарпатті говорить про серйозну загрозу національній безпеці

"Геннадій Москаль заявив, що на Закарпатті діє ФСБ, але їх, як радіацію, не видно.

Якщо керівнику ОДА не видно те, що видно усім жителям області - це говорить про серйозну загрозу національній безпеці України. Для ідентифікації ФСБ на Закарпатті не потрібен лічильник Ґейґера - просто потрібно негайно реагувати на активність антиукраїнських рухів в області, які вже діють відкрито і без будь-якої протидії зі сторони влади.

Я, на той момент заступник голови ОДА, виступав за негайне втручання компетентних органів у загрозливу ситуацію на Закарпатті. Якщо думка заступника суперечить позиції голови - заступник мусить звільнитися. Це основа порядку і правової держави, якої ми прагнемо", - обрисував О.Петік політичну ситуацію в області і, водночас, мотивував причини свого звільнення з посади.

"Коли я очолював Кіровоградську ОДА, то в умовах диверсій російських агентів, фактичної війни і необхідності швидко формувати батальйони територіальної оборони я звільняв і заступників, і керівників.

Якби серед моїх заступників був Геннадій Москаль - я б так само його звільнив", - констатував екс-підлеглий Г.Москаля.

І, паралельно, прояснив суттєвий момент своєї відставки: "Будь-який начальник стикається з непопулярними рішеннями. Це - частина роботи, яка передбачає дисципліну. Однак я б ніколи не дозволив собі звільняти когось заочно, тим паче на вимогу представників антиукраїнських організацій. Якби мені не було неприємно, але я завжди зустрічався із людиною і вислуховував її думку.

Це теж частина державного порядку і людської порядності, якої ми (я сподіваюсь) прагнемо у нашому суспільстві". 

"Залишається побажати керівнику Закарпатської ОДА, незалежно від його прізвища, уважно прочитати Конституцію і усвідомити, що у нього начальниками є Кабінет міністрів на чолі з Прем'єр-міністром та Президент України.

І якщо у голови ОДА інша позиція щодо виконання законодавства - щодо об'єднання територіальних громад, реформи охорони здоров'я, мови освіти, протидії сепаратистським організаціям - то такий керівник мусить звільнитися і тільки потім може займатися добуванням політичного рейтингу серед проросійських партій.

Тим паче, що порушення Конституції та Законів є підставою припинення обов’язків Голови ОДА", - наголосив звільнений Г.Москалем чиновник.

З його слів, у вівторок він "підписав папери в Ужгородському центрі зайнятості" і в такий спосіб "приступив до вивчення на собі проблем, з якими стикаються наші безробітні".

28 березня 2018р.

Теги: Москаль, Петік

Коментарі

Простий челядник 2018-03-29 / 06:31:41
До поки в державі не буде діяти Закон, у нас буде багато петиків, москалів, балогів,пересопляків,ступачок,,данацків і їм подібних, які вболіваючи в лапках за державу і край, фактично гребуть під себе все підряд. Ще, нині не в повазі, Пушкін писав: Владыки! Вам венец и трон дает Закон, а не природа. Стоите выше вы народа. Но вечно выше вас Закон!

Гентеш 2018-03-28 / 22:25:40
Коментар видалено. Адмін

Ррррррррр 2018-03-28 / 14:48:27
цього Петіка давно пора було відпетірасити і викинути додому на луганщину! Патрійот грьобаний...

*** 2018-03-28 / 13:05:25
Микиті.по Вашому, якщо людина пише про соціальні проблеми закарпатців то вона бот.тоді так Степан і я боти.бо мені сниться хлопчик,що помер з голоду серед нас " людей". Невже смерть дитини не є сигналом,щоб на першому місці були соціальні проблеми???

Степан Крук -Микиті 2018-03-28 / 12:23:37
Відповідаю: я місцевий, я не бот, мені ніхто не платить! Задоволений!?? Але раджу тобі купити окуляри і ще раз перечитати мої пости і знайти там хоч натяк на те де я писав, що Петік хороший або поганий.

Петрушка 2018-03-28 / 12:04:43
Голова райдержадміністрації Берегівського району навіть не володіє українською мовою взагалі. Зате після отримання посади через пів року купив нового пассата.

пенсіонер 2018-03-28 / 11:50:26

Г.Москаль влаштовує Порошенка.
Г.Москаль єдиний, хто може протистояти місцевим олігархам Балогам на догоду Порошенку.

Я так розумію, що закарпатських коментаторів влаштовує влада у Києві і вони просто хочуть їй допомогти кадровими порадами.

Дивно. Москаль поганий, а Порошенко з Гройсманом "не при ділах"...
Саме так ці коментарі сприяє незакарпатська аудиторія ЗО.

Микита 2018-03-28 / 11:48:43
До Степана Крука Ви місцевий бот скільки Вам платить щоб засоряти коменти глупостями. Закарпаття від таких як Петіка треба очищати і правильно нічого радикалізувати суспільство лиш за то що ти майданівець.

***** 2018-03-28 / 11:41:55
Люди вгамуйтеся - хіба при других губернаторах ситуація була кращою?

Степан Крук 2018-03-28 / 11:37:20
В селах Закарпаття вже діти від голоду помирають, а Москаль париться балаклавами, фестивалями та тим, як пяна Савченко падала з БТРа. Маскаль - це загроза національній безпеці, котру він маскує під вишиванки, гуцульські гуні і циганське шаття!

Місцевому 2018-03-28 / 11:04:07
Цікаво то би виглядало: регіонали люстрували б майданівця та ще й за відстоювання національних інтересів. Так, риги піднімають хвоста!

Місцевий 2018-03-28 / 10:03:31
Правильно зробив що звільнив цю людину. Ця людина розпалила релігійну ворожнечу зневагою ставилася до інших національностей. Добре що його афганці не люстрували фізично за елементарну не людяність і не повагу

Степан Крук 2018-03-28 / 09:47:41
Закарпаття - цікавий регіон з огляду на перспективи соціально-економічного розвитку! Це й транскордонна локація, туристична привабливість, трудовий та ресурсний потенціал. При грамотній координаці зусиль можно досягти хороших економічних результатів. Але "координатор" на посаді голови ОДА відверто займається єрундою: політичними інтригами, самопіаром та боротьбою з тими, хто реально хоче і може привнести в суспільну скарбницю якісь блага. Закарпаття зупинилося у своєму розвитку, ми втрачаємо час! Замість того, щоб ініціювати реальні проекти, підтримати інвестиціі, бізнес, місцеве самоврядування, цей "державний поц" розповідає нам із екранів телевізорів, що Савченко не є льотчицею, а журналісти не можуть відрізнити пілота від стюардеси. Який високий інтелект у цього "губернатора"! Аж страшно... Нехай краще фестивалить, як має керувати.

Степан Крук 2018-03-28 / 08:49:34
Коли Москаль у ЗМІ заявляє, що поборов контрабанду в Закарпатті, а фури її возять щоденно, коли Москаль в в ЗМІ заявляє, що криміногенна ситуація в Закарпатті спокійна (хіба десь велосипеда вкрадуть), а в області грабують мільйони з банків, серед білога дня вбивають громадян - хочеться просто відіслати цього поца восвоясі в Чернівці! Скільки можна брехати людям!!? Цей самодур тільки створює враження на Банковій вольового, зваженого керівника, без якого в регіоні спокій та безпека під загрозою. Але, насправді, найбільшою загрозою для Закарпаття є сам Москаль!

Вася 2018-03-28 / 08:22:21
Генадій молодець,потрібно боротися і надалі за порядок і дисципліну у владі, а то у кожного своя думка як Щука лебидь і рак,.

Юрист 2018-03-28 / 07:24:34
Браво! Невже на цілому Закарпатському просторі знайшлася єдина Людина, яка підняла голову і об’єктивно оцінила позицію губера-псевдоукраїнця!!! Чому служби не бачать його псевдодержавницької позиції стосовно мадьярії, чому служби не чіпають йому де-факто підпорядкованих псевдоактивістів-маргіналів шизофреників Івана Безика, Пересоляка, данацка, Ступачку, та агента Кремля ФСБшника Желізняка? Та тому що цим паскудам дали карт-бланк ходити по держкабінетах лякати людей під прикриттям мацкаля та керівника поліції з прокурором. Чому Павлова не притягують до криміналу за ДТП? Бо хороший служака!!! Петіку респект і подяка!!!

Ужгород 2018-03-28 / 07:23:49
Петік правий: діяльність і висловлюваня Москаля викликають чимало запитань з погляду національної безпеки.

НОВИНИ: Політика

10:22
На окупованому Донбасі вважають, що рівень життя в них не гірше, ніж в решті України
04:33
/ 2
Рахівська міськрада звернулася до ВР щодо ухвалення Антиолігархічного пакету докорінних перетворень
04:02
/ 2
Мовну статтю у законі про освіту не змінюватимуть, готові на конструктив з угорською громадою – МЗС
03:54
/ 5
На Угорщину тиснуть для скасування блокування переговорів між НАТО і Україною – Сійярто
08:09
/ 10
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 4
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 27
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 51
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 11
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 16
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині