У Дротинцях на Виноградівщині через матір-п'яницю помер трирічний хлопчик. Обставини трагедії (ВІДЕО)

Поки батько був на заробітках, жінка вешталася селом і пила оковиту.

У Дротинцях на Виноградівщині через матір-п'яницю помер трирічний хлопчик. Обставини трагедії (ВІДЕО)

Нечувана трагедія сталася на Закарпатті, де від голоду помер 3-річний хлопчик. Лихо сталося в селі Дротинці, йдеться в сюжеті ТСН.

Дитину виховувала 26-річна місцева жителька, яка пиячила на дитячі гроші, а потім узагалі покинула малят на кілька днів. 5-річна донечка ходила по сусідах просила їжу, а от маленький Максимко був удома сам, спочатку плакав та кликав маму, а потім знесилився і помер.

Батько дітей на початку березня поїхав на заробітки, відтоді жінка взялася за чарку та часто надовго кидала дітей.

Детальніше - у відеосюжеті:

25 березня 2018р.

Теги: Дротинці, смерть, п'яниця

Коментарі

Ужгородець 2018-03-25 / 20:49:50
З ким буде зараз мала донька.

Закарпатець 2018-03-25 / 20:43:16
Она і б'є малих майжінь.

Степан Крук- ..... 2018-03-25 / 19:42:58
...а ще байдужість людей. Дротинці - мале село, всі все один за одного знають.

***** 2018-03-25 / 19:22:04
Є ще така тенденція - наклепати дітей,а потім бідкатися,що нема чим кормити.Але тут не той випадок,бо на першому місці я бачу безвідповідальність,бо батько поїхав на заробітки та не цікавився сім'єю - що не міг періодично позванювати дружині,сусідам,фельдшерці? Ну а мати,судячи з тої обстановки,не за тиждень стала алкашкою.І в хаті були якісь крумплі та скиби хлібу на столі.А от де була патронажна медична чи наркологічна служба - це питання до держави,бо яка зарплата - така і служба.

Мукачево 2018-03-25 / 17:49:42
У даному випадку гріх неспасенний на матері, родичах, сусідах, медиках, сільських урядниках та соціальних службах. Із сюжету видно, в яких умовах проживала родина.

Ужгородець 2018-03-25 / 16:37:42
В день пляшка пива і нормально.

Закарпатець 2018-03-25 / 16:18:05
Пєме усі і що є?

Степан Крук 2018-03-25 / 14:53:44
Є мережа наркодиспансерів, в яких надається невідкладна допомога - алкашів рятують від алкогольної інтоксикації та "білої гарячки", що б вони не померли. Лікуютьдуже незначний контингент і від самого алкоголізму. Тут є проблема - алкоголік повинен глибоко усвідомити, що він є хворим і потребує медично допомоги. Але 99 % кажуть: " Я не алкоголік! Так, я інколи випиваю, але хто не випиває? Пють прокурори, судді, пє і сам лікар-нарколог!". Якщо родичі силою приводять родича-алкоголіка на лікування - ефекта не буде!

Ужгородець 2018-03-25 / 14:42:21
Сухий закон нікому НЕ ПОТРІБЕН.

Ужгородець 2018-03-25 / 14:37:04
Дякую.

Ужгородець 2018-03-25 / 14:36:04
З алкашами нічого не вдієш...

Степан Крук -Ужгородцю 2018-03-25 / 14:36:03
Якщо дотримуватися правила : Де? Коли? З ким? І Скільки? - то з алкоголем дійсно нема жодних проблем.

*** 2018-03-25 / 14:29:00
Вибачте за турбування... А мені та дитина сниться. Писати більше на цю тему нема кому. Дякую.

Ужгородець 2018-03-25 / 14:23:43
В чому проблема з алкоголем?

Степан Крук -..... 2018-03-25 / 14:20:18
"Того часу" вже не буде!

Степан Крук 2018-03-25 / 14:18:35
Алкоголіки зручні всім: сусідам, котрим алкаш рубає дрова за 100 грамів, державі та бізнесу, бо купляє горілку за звищеними цінами та акцизами, аферистам,бо за пляшку горілки алкаш винесе із власної хати все майно....Горем він є тільки для своїх дітей, своєї сімї....

*** 2018-03-25 / 14:15:33
Діти,в той час з голоду помирали???

Степан Крук 2018-03-25 / 14:10:47
Алкоголізм - це проблема, котра немає вирішення. За часів СРСР були створені так звані ЛТП (лікувально - трудові профілакторії). котрі до профілакторів і лікування мали таке ж відношення, як морська свинка до моря. Це були структури, як зони загального режиму, обнесені колючим дротом, із режимом тюремним. Були вони у підпорядкування МВС, охоронялися внутрішніми військами. Таке ЛТП Було і в Бергові. Направлялися в цей "профілакторій, алкаші за вироком суду на два роки. Практика показала неефективність цих установ.

Ужгородець 2018-03-25 / 13:44:37
З алкоголем не TРЕБА нічого РОБИTИ ...а з головами людей.

*** 2018-03-25 / 09:40:47
Злидні по селах, люди опускаються. Зараз необхідно повернути витверезники,це буде контроль над дебоширами, "батьками","мертвими" водіями. Скільки цієї ночі залишилось голодними дітей,скільки не спало дітей, жінок,стареньких, скількох побили...з алкоголем треба, щось робити. Юристи, депутати,допоможіть.

НОВИНИ: Соціо

22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 7
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
09:12
У Тереблі Буштинської громади попрощаються з Анатолієм Несухом, що помер через поранення