Москаля розлютило звернення Рахівської міськради до ВР з пропозицією розглянути питання відставки Авакова, Луценка та імпічменту Порошенка

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль оскаржить рішення Рахівської міської ради з вимогами про імпічмент Президента України, а також відставки Генерального прокурора та міністра внутрішніх справ України в Закарпатському окружному адміністративному суді.

Москаля розлютило звернення Рахівської міськради до ВР з пропозицією розглянути питання відставки Авакова, Луценка та імпічменту Порошенка

Про це йдеться в коментарі Г.Москаля, що його вчора розповсюдила прес-служба Закарпатської ОДА.

– Такі рішення – не компетенція місцевих рад, які мають діяти тільки у відповідності до закону «Про місцеве самоврядування в Україні», – вважає Г.Москаль.

Далі "губернатор" не доббирає слів і погрожує розпуском міськради: "...Депутати найвисокогірнішого райцентру України, уявивши себе «політбюро СРСР», приймають політичні рішення про відставку Президента й керівників силових структур країни! Те, що це рішення буде скасоване судом, у мене жодних сумнівів немає. Після цього особисто я ініціюю перед Верховною Радою України питання про дострокове припинення повноважень Рахівської міськради й призначення позачергових виборів. Нагадую рахівським політиканам, що порушення законодавства та Конституції України є прямою підставою для припинення повноважень місцевих рад".

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнРахівська місьрада проголосувала за звільнення Авакова і Луценка, імпічмент Порошенка і створення антикорупційних судів.

24 березня 2018р.

Теги:

Коментарі

Рахівчани 2018-03-26 / 13:09:24
Як ці депутати протягли рішення про будівництво в центрі міста,позаду приватбанку величезної будови,закривши людям доступ до сонячного світла? Там будують діти та двоє дорослих.Як Гринику дали дозвіл на забудову тераси біля травматології,там хворі могли випити кави,подихати свіжим повітрям,сидячи на лавках.Коли Кузьмик хотів там побудвати операційну,щоб не тягнути хворих на другий поверх хірургії-то не можна було,а як ГРИНИК хоче магазин,то можна все

Вуву 2018-03-26 / 00:38:28
А скільки вже наявних підстав ... є для припинення уповноважень самого маскаля.?

Вуйко 2018-03-25 / 22:03:40
медвідь разом із Панасюком Андрійом торгує сигаретликами в румунію , і розпилює з Даном який є його родичем бюджет рахова і займається аптеками своїми і піариться

Свiй 2018-03-25 / 18:41:42
ВСРАЛИСЯ!?

Мешканец богдана 2018-03-25 / 15:24:42
Бачимо наш дохтор гриник встигає всюди внас у богдані діти носят йому сигарети так шо бачимо він і тут приуспів не лиш у рахові50

Вуйко з полонини 2018-03-25 / 14:44:03
Пан медвідь та депутати проголосували за рішення пана гриника дуже сумнівно но зато після сесії депутатів частував та гостра пан Гриник в ресторані європа на всю катушку

Читатель 2018-03-25 / 14:10:51
Кстати, ту же Оранжевую Революцию помню. Дескать, долой Кучму, не допустим Януковича к власти и т.д. И....? Какой смысл оставки и импичмента - до выборов Президента лишь год остался!

Читатель 2018-03-25 / 14:06:58
Короче. Советский менталитет - жил, жив, будет жить!
Ругают СССР, но всё в том же духе: "Отставка... Импичмент... Долой"
Поэтому, Москаль прав. Второе. Вместо Авакова, Порошенко и т.д. Кого вы поставите?

пенсіонер 2018-03-25 / 13:10:45

Щось у коментарях вже нема жодного "полум'яного" гуцула, який би ТЕПЕР пояснив, чим Київ гірший за мадяр?
Так де ви, захисники рахівського мера-"піхвознавця"?

Скоро позашивали пірвані на грудях із-за Києва вишиванки та пішли зустрічати хлібом-сіллю "визволителів" мадяр?

пенсіонер 2018-03-25 / 09:51:23

Підтверджую слова "Вуйко 2018-03-25 / 07:17:41"

http://zakarpattya.net.ua/News/180000-U-Rakhovi-za-uchasti-vysokoposadovtsiv-z-Uhorshchyny-vidkryly-Uhorskyi-dim-FOTO

Так кажете, гуцули, що у Києві скоти, а самі під мадяр лягаєте?

Вуйко 2018-03-25 / 07:17:41
Поки Москаль лютує наш мер Вітьо Медвідь -гінеколог вчора взяв участь всГібридній Війні проти України відкривши в Рахові мадярський дім

Пенсіонеру 2018-03-24 / 22:37:50
Можливо ... І лозунгами теж .
Бо вже взагалі нічого невлаштовує.
І не тільки рахівчан.

пенсіонер 2018-03-24 / 20:25:04

З коментарів зрозумів одне: ніякої єдності городян, депутатів та підприємців у Рахові нема.
Великого бізнесу у Рахові нема: одні «дриварі» та «сигаретчики».
«Спонсор» міської влади - В.Петьовка.

Місто занедбане, неосвітлене. Вулиці роздовбані.
Міська казна пуста, повний «підсос» з Києва.

Ну, а горді гуцули рвуть на грудях вишиванки, бо болить за Україну…
Так чому не тячівці чи мукачівці, які пишаються своїми містами,і їм є дійсно чим закрити рота і Москалю, і Порошенку?

Гуцули, вас у власному місті все влаштовує? Чим ви хочете підняти Україну? Лозунгами???

***** 2018-03-24 / 17:25:05


Хамство і ненормативна лексика. Коментар видалено. Адмін


Вибачте, не "Рахівчани", а рахівські раби 2018-03-24 / 17:23:21
Ми просимо в Москаля, Порошенка і інших наших панів вибачення за наших депутатів

Рахівчани 2018-03-24 / 17:20:58
Ми просимо вибачення за наших депутатів. Вони теж уже шкодують.

До **** 2018-03-24 / 17:08:55
Фе, яке примітивне вилизування :(

***** 2018-03-24 / 16:58:57
Мені ці ОТГ нагадують,як колись людей заганяли в "калхози",і чим це закінчилося - всі знають. Москаль - на мою думку, мудрий політик і я не думаю, що присвятивши стільки власної праці у попередні роки на благо закарпатців (як губернатор, і як очільник УМВС) - тепер буде упереджено відноситись до всього, що стосується нашого краю.

Степан Крук -Вуву 2018-03-24 / 16:28:48
Три рази перечитав твій комент. Дуже глибокі думки в ньому заховані і дуже глибоко. Молодець, ти такий розумний! Аж страшно...