У відповідь на передвиборчу агресію Будапешта варто мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті - політолог

Після 8 квітня 2018 року риторика Угорщини щодо українського закону про освіту може змінитися. Таку думку кореспонденту ГолосUA висловив політолог, директор Інституту світової політики Євген Магда.

У відповідь на передвиборчу агресію Будапешта варто мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті - політолог

«Я думаю, що висновки (про вимогу Угорщини ввести в дію український закон про освіту з 2023 роки) треба буде робити після 8 квітня, коли пройдуть парламентські вибори в Угорщині. Якщо ми побачимо, що партія «Фідес», яку представляє (міністр закордонних справ Угорщини П.) Сийярто, отримає достатню кількість голосів, риторика зменшиться. А якщо набере достатньо багато голосів партія «Йоббік» і доведеться сформувати коаліційний уряд, ця риторика буде тривати, тому що «Йоббік» ще більш націоналістична, ніж «Фідес», - сказав він.

Політолог також висловив думку, що Україна може вплинути на настрої українських угорців в день виборів парламенту Угорщини радикальними методами.

«На мою думку, для України буде правильно мінімізувати кількість виборчих дільниць на Закарпатті, які будуть відкриті 8 квітня. Також треба буде почистити трохи мізки угорському послу в Києві, який собі дозволяє досить гострі політичні заяви», - додав Е.Магда.

22 березня 2018р.

Теги: вибори, Угорщина

Коментарі

István 2018-03-22 / 12:39:08
не так давно появилась научная статья от украинских историков о том, что украинская нация тоже происходит от гунов (хунов)...
https://glavnoe.ua/articles/a1116

Степан Крук - István 2018-03-22 / 11:07:18
То я так зрозумів, що вся та "мишина возня" із завами Сіярто - елемент передвиборчої компанії? Просто Фідес намагається відібрати голоси у Йоббіка, переманити на свою сторону певну електоральну групу?

Magyar 2018-03-22 / 10:42:35
Я нічого проти не маю, якщо називають гунном або потомком гуннів. Вони створили найбільшу імперію людтства, більше як Олександр Македонский, Рім, Джінгіс хан тд.! А Вуву майже древлянин :)

Степан Крук -Вуву 2018-03-22 / 10:16:14
Друже, Вуву! Маю до тебе особисте і делікатне прохання! Не називай закарпатських угорців хунами. Вони тобі нічого поганого не зробили, із плакатами та вимогами під твоєю хатою не стоять, шини під твоїм парканом не палять. Вони і від держави України нічого не вимагають. Спробуй зрозуміти цих людей, котрі в силу історико-політичної ситуаці опинилися у не простому становищі. Дай цим людям спокій! Дякую!

István 2018-03-22 / 09:41:26
Данное сочинение свидетельствует только о том, что пан Е. Магда совсем не разбирается во внутренней политике Венгрии. 1. Йоббик в настоящее время является самым потужным конкурентом для Фидес-КДНП, но в настоящее время как раз находится на грани распада. Фидес никогда не вступает в коалицию с ним. 2. На Закарпатье всего два избирательного участка, где можно голосовать на выборах Венгрии - это ужгородское и береговское консульство. Куда их еще минимизировать?

Степан Крук 2018-03-22 / 09:15:44
Є.Магда хоче відповісти угорцям ідіотизмом на ідіотизм??! Відчувається, що він не закарпатець. Але він не пропонує заборонити вибори угорців на території України - значить видужає, клінічний прогноз благоприємний! Паркетний політолог!!!

Вуву 2018-03-22 / 07:08:38
Що за дурь ти несеш євгене.
Хуни які проживають на територійі украйіни ... Є ГРОМАДЯНАМИ УКРАЙІНИ.
НА ЯЕКІЙ ПІДСТАВІ ГРОМАДЯНИ УКРАЙІНИ ПОВИННІ ПРИЙМАТИ УЧАСТЬ У ВИБОРАХ СУСІДНЬОЙІ КРАЙІНИ ???
А ті що мають громадянство хунійі і в цей момент (в часі тамтешніх виборів) перебуватимуть тут ... а це працівники дипломатичних установ і МОЖЛИВО якісь представники бізнесу ... То нехай голосують в свойіх консульствах.
І цього цілком достатньо.
Якщо ж в прикордонних районах будуть відкриті пункти голосування ...
ТО ЦЕ ОЗНАЧАТИМЕ ...
1. Що ми ФАКТИЧНО ВИЗНАЄМ ПОДВІЙНЕ ГРОМАДЯНСТВО В СУПЕРЕЧ СВОЄЙІ КОНСТИТУЦІЙІ.
АБО 2. ЩО ХУНИ (як украйінська нацменшина) мають ПРЕВІЛЕЙІ НА ВСІМА ГРОМАДЯНАМТ УКРАЙІНИ І ПРЕДСТАВНИКАМИ ІНШИХ УКРАЙІНСЬКИХ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН.
PS. Клімкін ...при всій повазі до тебе ... Йди підмивайся і став собі клізму ... (Бо будуть тебе дримбати з обидвох боків).

Кость 2018-03-22 / 04:52:01
Треба просто діяти згідно Конституції України - в разі отримання громадянства іншої країни, вважати скасованим громадянство України і всі привілеї, здобуті завдяки йому - безкоштовна приватизація житла, землі, тощо. Отримання дозволу на постійне проживання на загальних засадах.

НОВИНИ: Політика

08:09
/ 1
Сійярто звинуватив президента і парламент України в спланованій безпрецедентній підлості і чекає третього ножа в спину
08:30
/ 3
"Угорське питання". Чи загрожує Україні сепаратизм на заході?
08:31
/ 4
Угорщина проштовхує в НАТО інтерес Росії– заступник глави МЗС України
15:13
/ 1
МЗС: вплив Москви на Будапешт зростає, це загрожує не лише Києву
14:04
/ 10
Угорщина роздала на Закарпатті понад 100 тисяч паспортів – МЗС
12:34
Угорського бізнесмена призначено представником Торгово-промислової палати України в Угорщині
03:50
/ 25
Порошенко пропонує позбавляти громадянства України за участь у виборах інших держав чи використання іноземного паспорта
17:08
/ 5
Експерти про ситуацію на Закарпатті: критика децентралізації очікувана з боку опозиції, але аж ніяк не від чиновника виконавчої влади
16:32
/ 10
З закарпатських нардепів за звернення до Вселенського Патріарха Варфоломія проголосували 4, двоє сховалися за "відсутністю", Шуфрич – проти
00:28
/ 5
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
09:28
/ 46
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 10
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 16
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе