Москаль повернув на доопрацювання матеріали щодо створення Холмківської ОТГ (ФОТО)

У Закарпатській ОДА пяснюють таке "невідопвідністю Методиці формування спроможних територіальних громад, статтям Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” та вимогам Схеми планування території Закарпатської області".

Москаль повернув на доопрацювання матеріали щодо створення Холмківської ОТГ (ФОТО)

Голова Закарпатської ОДА повернув на доопрацювання проект рішення Холмківської сільської ради, Сторожницької сільської ради та Тарнівської сільської ради про схвалення проекту рішення „Про добровільне об᾽єднання територіальних громад” сіл Холмок Холмківської сільської ради, Сторожниця Сторожницької сільської ради та села Тарнівці Тарнівської сільської ради в Холмківську об᾽єднану територіальну громаду з центром у селі Холмок”.

Про це Закарпаття онлайн повідрмили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Причина – невідповідність Методиці формування спроможних територіальних громад, статтям Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” та вимогам Схеми планування території Закарпатської області. Крім того, як уже повідомлялося, при розробленні проекту закону «Про добровільне об’єднання територіальних громад» не було дотримано законотворчого процесу, у результаті прийнятий закон суперечить іншим законам України, зокрема, «Закону про місцеві державні адміністрації», «Закону про місцеве самоврядування в Україні», «Закону про Центральну виборчу комісію». Закарпатська обласна державна адміністрація звернулася до суду за роз’ясненням щодо відповідності Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» Конституції та законодавству України.

Як повідомляло Закарпаття онлайн, зі слів сільських голів, проект рішення про добровільне об’єднання був підготовлений і поданий ще 2 роки тому. Однак тоді у Закарпатській ОДА документи так само повернули на доопрацювання, пославшись на їх невідповідність Закону та методиці формування спроможних громад.

Як зазначив нещодавно директор Інституту розвитку територій Юрій Ганущак, коментуючи ситуацію із гальмуванням децентралізаційної реформи на Закарпатті, Геннадій Москаль тероризує ОТГ на Закарпатті, диксредитуючи президента й уряд: "Деякі громади утворилися лише тому, що їм вдалося підписати висновки в адміністрації, коли Москаль був у відпустці. І в тих громад дуже важке життя, бо він їх тероризує. Є, наприклад, стабілізаційна субвенція. Так от її ділять між районними бюджетами і ні копійки не дають на ОТГ. Москаль робить усе, аби дискредитувати цю реформу".

16 березня 2018р.

Теги: доопрацювання, створення, матеріали, ОТГ

Коментарі

з Минаю 2018-03-18 / 09:25:44

Забув написати.
Так скільки грошей за землю під Джейбілом та Ядзакі отримала Холмківська сільрада? - Копійки!
Які серйозні інвест. умови ДЛЯ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ виконали ці заводи - Ніякі, лише дорогу з комунікаціями до себе!

Але іноземці точно сплатили все по повній, але кому? - В ОДА!!!

з Минаю 2018-03-18 / 09:17:43

Знаю точно, що жодна людина з моєї вулиці не погоджувала будівництво Джейбіла чи Ядзакі.
Сусіди по сільраді, озвіться - хто погоджував?

Ужгородці, озвіться: хто погоджував будівництво Грокліну?

Як думаєте, на яких би умовах СЬОГОДНІ побудувалися би всі ці об'єкти?
Ужгороду нема куди розширюватися - а що він ВІДКРИТО пропонує сільським громадам?

Жителька Холм.сільради 2018-03-17 / 01:54:23
І ще забула добавити:якщо ви такий активіст,то чому не прийшли на збори і не висловили свою думку?Нема мужності сказати в очі перед людьми?Нема,бо розмова була б короткою.

Жителька Холм.сільради 2018-03-17 / 01:40:12
А ви провезіться біля Джейбіла особливо літом ввечері,а тоді говоріть про труби...А кормушка моя,то моя земля на,якій працює вся родина і має,що їсти.А хто біля кормушки присів і йому мало,то вже ясно з комента.І останнє:подивіться на наші дороги і на ваш колхоз,а ще на наше освітлення та ваш кам'яний вік.Я б вам відповіла вашою манерою розмови,а не чіпай....бо воняти буде!З вами розмова закінчена.

До - Жителька Холм.сільради 2018-03-16 / 20:13:35
Що ви шановна мелете,якими то ви відходами заводів дихаєте??? Угля активованого випийте,інтоксикацію зніміть,бо дурості написаного аж зашкалюють.Із тих заводів по одній трубі торчить,таких же як із вашого будинку для котлів опалення.Такий же срач в городі як і у вас в селі і із-за таких же як ви,ви ж в селі не сидите а в город ходите.Напевно ви одна із тих,хто біля кормушки пристроївся.

ужгородець 2018-03-16 / 19:41:08
А в м.Ужгороді ні одного робочого промислово підриємства .Краснодоців і тот в Баранинській ОТГ

Жителька Холм.сільради 2018-03-16 / 19:38:17
Виходить Вачиля Т.Ю не вміє ґаздувати,а Москаль вміє?Тоді покажіть, що наґаздував?Всюди бардак, срач і т.д.А на рахунок заводів ви б закрили роти,бо ми (жителі) дозволили строїти ці заводи....і дихаємо тими відходами,а не умніки,які тут розщебетались.У городі скільки фабрик,заводів,ресторанів.Шо маєте?Великий далас,а хпаєтеся в село...навчилисьтеся ґаздувати?Чи землі вам мало.....всьо роздеребанили і дальше?Губозакаточний станок купіть.

Набукр Степану Крук 2018-03-16 / 17:01:23
Все я правильно пишу! Звісно, при утворенні ОТГ Вачиля втратить посаду голови с/р але на томість здобуде посаду голови ОТГ! Саме для цього вона все й задумала,це вже не перша її спроба створити отг тільки інші спроби були з обєднанням інших сіл району. Не знаючи тонкощів саме цієї ситуації не спішіть критикувати.Тому їй і не дають як ви висловились газдувати,бо не навчилися ще депутати села користуватися такими величезними надходженнями платників податків як Джейбіл,Ядзакі, декільки автозаправочних станцій, сто, автосалони і т.д. Закордонних інвесторів для будівництва залучала саме обласна влада на їх прибутки область і розраховувала.Дід хоть і маразматик але гроші вміє контролювати

Степан Крук -Набукр 2018-03-16 / 16:34:39
З ваших коментарів виходить, що Москаль робить неправильно! При утворенні ОТГ відбудуться вибори і ваша антипатія голова Холмківської с/р Вачиля Татяна при такому відношенні до справи може втратити посаду. Стосовно земельних ділянок - а де громада, чому не контролюєте? Хочете газдувати самостійно, без указівок РДА та ОДА, хочете заробляти кошти для громади та розпоряджатися ними, хочете шоб навколишні землі, котрі знаходяться у державній власності перейшли у власність громади - підтримайте ОТГ!

Набукр 2018-03-16 / 16:12:00
Правильно робить! Не навчилась ще сільська голова Холмківської с/р Вачиля Татяна правильно витрачати гроші, навіть ті що є гроші вони примудряються не раціонально використовувати! Були величезні чорно-білі таблички з назвами вулиць так вони ще примудрилися закупити кольорові набагато менші, які навить людина з хорошим зором не помітить та й прочитати їх можливо тільки зблизька! Подивіться навіть її декларацію і зверніть увагу на квлькість земельних ділянок, які знаходяться в межах очолюваної нею сільради і якими вона і її чоловік володіють, а скільки ще таких ділянок записано на підставних людей! Не доросла вона ще до того щоб стати головою ОТГ із таким бюджетом!

Шукаль 2018-03-16 / 15:28:55
Тат Москаль вже задовбав. Мало того шо мені гроші ниякі не дає. Дебіла Симочка призначив головою рда та ши й Кирликові об‘єднання не підписує

констатація 2018-03-16 / 15:25:30
Як уже за**ав цей маразматик!

Степан Крук 2018-03-16 / 14:16:40
Справа тільки в МЕНТальності Москаля!

НОВИНИ: Соціо

11:40
27 квітня в центрі Ужгорода можна буде безкоштовно тестувати інфекційні хвороби, вакцинуватися та виміряти тиск
11:21
Мукачево виділило 12,4 млн на безпілотники для двох бригад ЗСУ
10:53
В Ужгороді заступник міністра розвитку громад, територій та інфраструктури Сергій Деркач поспілкувався із міжнародними перевізниками
18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 6
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
» Всі новини