Ужгородські "4исла" презентували лірик-відео на пісню "Эпитафия" (ВІДЕО)

Ужгородський гурт "4исла" презентував лірик-відео на пісню "Эпитафия". На відміну від нещодавнього святкового релізу "На обрывках декабря", саунд нового синглу відрізняється важким звучанням гітар і загалом напруженою, навіть зловісною атмосферою.

Ужгородські "4исла" презентували лірик-відео на пісню "Эпитафия" (ВІДЕО)

"Сьогодні війни - це розважливий і дуже прибутковий бізнес. А краще Росії у світі смерть не продає ніхто. Наша творчість не про політику, а про загальнолюдські цінності - життя, любов, свободу. І нехай сьогодні ми говоримо прямо, але в пісні немає імен - місце одного психопата завжди може зайняти інший. І якщо мовчати - так і станеться", - йдеться у анотації до кліпу. 

Гурт 4исла існує з 2005 року. За цей час музиканти встигли випустити 2 повноформатні альбоми та 5 синглів. 

З 20 березня сингл "Эпитафия" буде доступний в сервісах iTunes, Google Play, Spotify, Amazon, Яндекс.Музыка та інших.

14 березня 2018р.

Теги: 4исла, кліп

Коментарі

Вуву 2018-03-15 / 17:31:50
Чітатьєль ... Ти знаєш що означає слово сінгл(single) ?
А ще ліплять в новинах ... і тренд і бренд і департмент і апартмент ... Головне вкинути "круте" слово і зробити собі ОООО "імідж".

Чіьатєлю 2018-03-15 / 17:03:41
Якраз англійську обійти стороною я не можу (хоча не проти). Всі мови вивчити нереально а анлійський ... Як ключ яким мож відкрити двері.
Тільки ти чітатьєль ... якщо живучи в украйіні не вивчив украйінськой ... То про яку англійську ти пишеш.?
Ще й досі є "повна купа" старих маскалів і різних "гомо слвєтікус" ...які і до сьогодні не вивчають украйінську із принципових позицій і навіть агресивно протестують проти цього.
В цьому плані вони нічим не відрізняються від тих хунів з якими тепер маєм клопіт. Це така собі 5 колонна колишніх совєтських камуністов ваєнних і пагтаботніков.
Згадайте який клопіт має прибалтика з цим іще до сьогодні.
І тепер іще я маю слухати ці маскальські пісіньки. ?

Читатель 2018-03-15 / 11:54:13
Уважаемый Вуву! К вам прямой вопрос - вы для своей Родины что сделали? Кроме презрения к языку, никаких действий от вас не видно. И при чем тут русский язык! Английского того же - много больше, хочу заметить. И его обходите стороной.

Валентина 2018-03-15 / 09:14:50
Група співає дуже гарно, але... таки з українською піснею вони були б популярніші. Вибачте, "наїлися" ще за срср примусом до російської мови.

Оля 2018-03-15 / 07:12:37
У людини, яка мислить російською з народження, а не на догоду "рускаму міру", українські тексти будуть притягнуті за вуха. Ви,шановний Вуву, пісню так і не почули((. Вміння розуміти, - також великий дар. А взагалі пісні народжуються не на замовлення того чи іншого слухача, а тому що народжуються ;)

Вуву 2018-03-15 / 06:07:44
Може "цей шедевр" написаний для таких як читатьєль і йому подібні ... Але однозначно що не для украйіномовного сслухача ... які спраглі чути і слухати украйінську пісню.

Вуву 2018-03-15 / 05:58:40
Все що тепер "співакають па русскі" (а тим більше ті що живуть тут в украйіні )... Мене не цікавить .
Майже 400 років нас гнітили "язиком" ... 26 років як маєм незалежність і захоплені територійі ... А деякі з комплексом меншовартості чи може з комплексом "зверхності" , далі всіх нас годують і пхають і пхаються тими ... рускімі пьєснямі ...
Гидко ... Дуже гидко.
Я некажу що в нас всі пісні гарні ... Але треба рухатись в перед ... Розвивати своє ... Просто самозбагачуватись.

Читатель 2018-03-14 / 22:14:25
Вот, что значит круто. Тот же видеоряд взять. Как бы, ничего. Но, гениально! Гениально!

НОВИНИ: Соціо

11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 8
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
18:31
На Сумщині загинув Михайло Мегеш з Великих Ком’ят Виноградівської громади
10:46
/ 4
У Закарпатському апеляційному суді скінчилися марки. Тому він припиняє листуватися
10:22
/ 1
Стало відомо про загибель понад рік тому під Бахмутом Павла Головка з Виноградова
19:54
За підсумками 2023 року Закарпаття посіло 4 місце по Україні за показником захворюваності на туберкульоз
15:00
На Запоріжжі поліг Михайло Будул з Керецьківської громади
11:22
/ 1
На війні з росією поліг Віталій Лях з Чумальова Буштинської громади
09:25
У Боздоському парку Ужгорода можна побачити "живих" казкових велетнів
20:07
/ 9
Прем'єр Шмигаль в Ужгороді "запустив" будівництво євроколії до Чопа
21:26
/ 1
У Великих Лучках на Мукачівщині попрощалися з Юрієм Лущаєм, що переїхав з сім'єю з Краматорська і поліг на рідній Донеччині
15:56
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Міланом Бабілою
15:34
В Ужгороді відкрили скульптурку режисеру "Тіней забутих предків" Параджанову
11:23
/ 1
Нижньоворітська громада провела у останню земну дорогу Героя Віктора Петриканина
23:00
/ 12
Ексміністр внутрішніх справ Аваков офіційно став власником 900 га плантацій фундука на Закарпатті
11:40
Зарічанську громаду сколихнула звістка про смерть Героя з Вільхівки Михайла Матіки
11:12
В Ужгороді у середу проведуть в останню земну дорогу полеглого захисника Мілана Бабілу
» Всі новини