За лихослів'я на адресу Супрун Москаля дисциплінарно не покарали, але питання розглядається – АП

Про таке йдеться у відповіді з Головного департаменту забезпечення доступу до публічної інформації Адміністрації Президента України.

За лихослів'я на адресу Супрун Москаля дисциплінарно не покарали, але питання розглядається – АП

Як стало відомо Закарпаття онлайн, реагуючи на кричущу ситуацію із нецензурним хамством з боку офіційного представника президента на Закарпатті - голови області Геннадій Москаля - на адресу урядовця, керівниці МОЗ Уляни Супрун закарпатці поцікавилися передбаченим за таке покаранням для держчиновника і чи буде воно здійснене.

У відповідь в Адміністрації Президента повідомили: що "станом на сьогодні питання щодо можливості притягнення Г. Москаля до дисциплінарної відповідальності розглядається в рамках Кодексу законів про працю з відповідною правовою кваліфікацією, підставами та правовими наслідками". 

 

06 березня 2018р.

Теги: лихослів'я, Москаль, Супрун

Коментарі

Вуву до ***** 2018-03-07 / 21:29:38
На жаль тебе вже ніхто не перевиховає ... Посмертно.

Вуву 2018-03-07 / 20:03:13
В мене таке враження що за тими зірочками пише якийсь очколиз ... (із кагорти ручних псевдоактивістів як данацко і ступачка) ... маскаля ... Щоб відбілювати його реноме в очах сіспільства ... Нівелюючи його деструктиву роботу на посаді очільника області.

***** 2018-03-07 / 15:22:53
по-перше,доля краю залежить від краян,а не конкретно від когось,а своє слово краяни вже якось сказали в 91-му на місцевому референдумі і,думаю,що сказали щиро,тобто те,що думали.По-друге,не потрібно умаляти заслуги людини,за часи відповідальності якої криміналітет не висовувався - а це факт(я наприклад у ці часи жив,вчився,практикувався та підвищував кваліфікацію у всіх цих регіонах,крім луганщини).По-третє,Москаль де-факто не може бути чиєюсь людиною,бо це Москаль,а не якась примітивна маріонетка.І,накінець,Москаль достатньо освічена і вихована людина,щоб такі "розумні",як ми давали інтерпретацію його висловам або вчинкам.А щодо "колориту",то природа наділила людину мовою ,щоб вона на свій лад могла якнайкраще довести до тих те,що вони розуміють лише саме так(тобто,вибачте,якщо хворий на голову - то це так і потрібно назвати,може допоможе на наступний раз коли захоче якусь пургу понести в маси).

констатація 2018-03-07 / 14:29:00
1. Я не знаю, в якій країні ви живете, але в Україні ніколи не було власних, питомо українських матюків. Максимум - не чорнорота лайка. Тому залиште такий "колорит" собі і не поширюйте в люди. Тим більше, що вжодній з країн, навіть таких матюкливих, як Мордор, лайка в пубічній сфері, і тим більше - чиновниками вищого рівня, не вітається і не практикується.

2. Москаль це і є людина Медведчука.

3. Ми знаємо, де зараз регіони, в яких Москаль " понаводив у різні часи порядки" - Крим, Луганщина і т.д. Ви нашому Закарпаттю готуєте ту саму долю - Придністров'я, Пд.Осетії, Донбасу?

***** 2018-03-07 / 12:57:12
Москаль чесно заслужив генерала і заслужено понаводив у різні часи порядки там де керував - спочатку Закарпаття, потім луганщина,Крим,Київ,знову луганщина і знову Закарпаття.А ви хочете мабуть якогось йовбака,медведчука,губаля або супрун.І МЕДРЕФОРМУ.Тоді дуже-дуже довго прийдеться чекати,ще десь років 70. Майже ви якісь кавказські довгожителі.А матюки - це колорит нашої країни,і тільки Москаль нею користується і я коли читаю таку х.йню,яку ви пишете.

Ковч 2018-03-07 / 09:46:26
Якщо Москаль не отримає, як мінімум, догани і про це не буде заявлено президентом особисто як по аналогії з Коломойським, то гріш ціна такій владі і державі. РЕЖИМ БАНДЮКОВИЧА ТРИВАЄ!!! Москаль мразь мусорська і по иншому спілкуватись просто не вміє.

Степан Крук 2018-03-06 / 21:51:59
У вульгарній поведінці Москаля, його матерщині винувате Управління культури ОДА. Кандидат наук хренів...

Вуву 2018-03-06 / 19:04:06
Як на мою думку маскаля було б добре замінити на людину яка має закінчену вищу освіту (скажімо фінансово -еконмічну чи юридичну) ... Яка вільно володіє хоча б однією іноземною мовою (а то й двома) ... Яка навчалась за кордоном і знає як живуть і як повинні жити люди . Яка б пройшла відкритий конкурс і тільки в такий спосіб змогла отримати позаду голови ода.
А допоки будуть підкилимні призначенці ... По якихось там міжпартійних квотах чекати на грамотного і розумного керівика області очевидно не варта. Бо один барига замінить другого. Так як це було в мозі ... І ось тепер прийшла супрун яка до всього того балагану немає ніякого відношення ... Але має величезну відповідальність перед украйінцями за медреформу ... Як і ми маєм величезну надію і віру в те що вона це зробить.

ужгородець 2018-03-06 / 18:46:04
Супрун американка, вона може і хороші речі говорить і робить нормальну реформу з точки зору американки. Вона не може розуміти всього нашого бардаку. Але ті, хто за нею стоїть чудово все розуміють. І з їхньої подачі вся медреформа робиться.
А Москаль старий дурко і хам, котрий чітко розуміє що йому скоро в тираж. Ось і дуріє та піариться, розуміючи в якій бардачній державі живемо і йому за це нічого не буде. Хоча один Бог знає буде чи не буде.

Вуву 2018-03-06 / 17:43:20
В таких випадках кажуть ... "Або риби або акваріум" ? ...
Мусите визначитись або супрун або маскаль.?

об'єктивка 2018-03-06 / 14:11:52
Поки що хочеться послати тільки злодія, піарщика, маразматика, алкоголіка, рига і хама Москаля

пенсіонер 2018-03-06 / 13:59:41
Або посилайте тих хто дає вказівки Супрун і стоїть у неї за спиною, або самі туди йдіть разом з хамом Москалем.

***** 2018-03-06 / 13:39:54