Порошенко призначив професора УжНУ Василя Лемака суддею Конституційного Суду

Петро Порошенко за президентською квотою призначив суддями Конституційного Суду Сергія Головатого і Василя Лемака.

Порошенко призначив професора УжНУ Василя Лемака суддею Конституційного Суду

Відповідний указ №46 опублікований на сайті адміністрації президента увечері 27 лютого.

Василь Лемак є завідувачем кафедри теорії та історії держави і права юридичного факультету Ужгородського національного університету.

У Конституційному Суді вакантними залишилися дві посади суддів за квотою парламенту.

Як повідомлялось, 21 лютого головою Конституційного Суду України було обрано Станіслава Шевчука.

28 лютого 2018р.

Теги: професор, суддя, Василь Лемак

Коментарі

*** 2018-03-12 / 13:16:35
Шановний,юрист,В. Лемак,дуже Вас прошу,внести пропозицію з юридичної точки зору, у медіа, заборонити вживати,терміни "русинський сепаратизм ",ну які із русинів сепаратисти,аж смішно!То якісь,сепаратисти,то національні меншини,той хто ці питання у медіа піднімає,треба заставити здавати історію Закарпаття,краєзнавство!Дякую!!!

батько студента 2018-03-01 / 14:36:45

Підтримую коментар "Феміда 2018-03-01 / 10:37:45". Дуже влучно.
Можу лише додати, що ніхто не забув "тріо істориків-однокурсників" (Лемак, Фенич, Офіцінський), які колись зробили Ф.Ващука, керівника ПР в Ужгороді, ректором УжНУ.

Так на кого ставить П.Порошенко??? - Одне радує, недовго залишилось "кондитеру на бульдозері" та його "протеже"...

Феміда 2018-03-01 / 10:37:45
Василь Лемак - професіонал і талановитий син закарпатської землі, цілеспрямований, вимогливий до себе, працьовитий...... Але..... Як і більшість обдарованих, але, на жаль, неблагодарних синів цієї благодатної землі, хабарчиками не брезгував, дівчатками також.... хоча останній відпуск на море поїхав уже з дружиною, почав виправлятися напевно. Політику вів правильну: комсомол, СДПУ (відгук на докторську з самої адміністрації АП (Медведчука), академік, суддя КС... Здавалося немає нічого нездоланного, але перший дзвіночок прозвучав під час виборів декана юридичного факультету, коли весь колектив (який його краще за усіх знає) одноголосно проголосував проти Василька, очевидно представивши усі "прелесті" його потенційного деканства. Потім пробував "продвинутися" під крилом Ващука, який вигнав при першій нагоді, бо обоє рябоє. Останнім роком, напевно лобіюючи своє призначення на високу посаду увійшов до складу наглядової ради СБУ, почав писати "правильні" речі на ФБ і т.д. і т.п. Масть завжди вилізе, не переживайте, проявить себе Василь ще "наверху", дадуться гени взнаки. Але вбивають перспективи нашої держави з такими дійсно талановитими хлопцями, оскільки тільки на ФБ отримав Василько тисячі лайків-привітань. І невже ці люди, більшість з яких знають або повязані з непевним минулим Василя щиро вірять, що він творитиме по справедливості в КС, замаскувавши протягом останніх років своє єство нібито благородними поступками. Не вірю.... Але побачимо.... Шкода лише, що час проти нас грає. І якщо такі тренди серед прогресивної частини суспільства, а з непрогресивною Василько не водиться - то яке майбутнє нас чекає???

Земляк 2018-03-01 / 09:46:01
Це брехня!В.В.Лемак професiонал!Я засмучений!Хотiв його бачити ректором УжНУ!

УЖНУ 2018-03-01 / 08:05:08
Лемак - Історик, котрий заочно вчився на юрфаці, який очолював економіст Ярема.
За гроші купив собі членкора, декілька сумнівних статейок з конституційного права, ось і всі наукові досягнення цього діяча. Демагог.
Що можна очікувати від такого КС, коли там такі "фахівці".
Хоча чому дивуватись, такі ж фахівці очолюють ГПУ, МВД.

Унiверситет 2018-03-01 / 07:47:28
Поздоровляю друга!

До Копчі 2018-03-01 / 00:55:55
То може такоє бути? Щоби получав 150 моїх зарплат в місяць?

батько студента 2018-02-28 / 18:47:03

За логікою, наступний крок П.Порошенка - це повернення Ф.Ващука у крісло ректора УжНУ замість ЄЦ-овця В.Смоланки.
На жаль, якось так...

Копча 2018-02-28 / 17:24:15
Зарплата судді КС в Україні 374 тисяч грн на місяць. Приємно знати що тебе грабує така розумна людина.

Юрист до Свого 2018-02-28 / 15:29:42
Як ти можеш знати знають чи ні якщо ти безграмотний і пишеш на рівні першого класу.

Свій 2018-02-28 / 14:19:35
А што в УЖНУ є ше люди, котрі штось знавуть? Дивно.

Роман 2018-02-28 / 12:34:17
Достойна кандидатура. Вітання та успіхів в роботі.

НОВИНИ: Соціо

14:15
Приватний поїзд "Прага — Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади
18:40
/ 1
Загинув Герой з Вишківської громади Святослав Корнійчук
11:17
/ 1
У Берегові діти принесли додому з річки стару протитанкову міну
10:45
В Ужгороді попрощалися з полеглим Героєм Михайлом Козаком
10:35
/ 3
Сьогодні, в четвер, у Буштині попрощаються з Героєм Іваном Рущаком
» Всі новини