У Сокирниці на Хустщині жінка за кермом "Мерседеса Спрінтер" смертельно травмувала 79-річного велосипедиста (ФОТО)

Учора, 10 лютого, близько 21:15 години в поліцію надійшло повідомлення про аварію у селі Сокирниця Хустського району. На місце події прибула слідчо-оперативна група.

У Сокирниці на Хустщині  жінка за кермом "Мерседеса Спрінтер" смертельно травмувала 79-річного велосипедиста (ФОТО)

Правоохоронці попередньо  встановили, що 25-річний водій, мешканка вказаного села, будучи за кермом автомобіля «Mercedes Benz Sprinter», рухаючись по вулиці Головній, не впоралася з керуванням та скоїла наїзд на односельця-велосипедиста. 79-річний чоловік, від отриманих травм, загинув на місці події.

Зі слів водія, велосипедист різко виїхав з повороту  на проїжджу частину дороги. 

Транспортні засоби  помістили на спецмайданчик відділу  поліції. Справу розслідуватимуть слідчі Головного управління Національної поліції в Закарпатській області. 

За фактом дорожньо-транспортної пригоди  вже відкрито  кримінальне провадження за ч. 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Наразі призначено ряд необхідних експертиз, в ході слідства поліція з'ясує всі обставини та причини даної транспортної пригоди, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

11 лютого 2018р.

Теги: велосипедист, Сокирниця, смерть

Коментарі

Перевезення 2018-02-14 / 18:17:25


Но ти вуву ***** тобі робити треба следовательом ти всьо так обрісовав начебто сидів в тому спрінтері на передньому сіденії.тай дідкові було 69 ото помилка тай аварія він і бік автобуса врізався там і свідки є а незнаєш та ліпше непиши ото тобі треба.


Вуву 2018-02-13 / 19:28:30
Ні я так не думау ... Но в любому случайі дідо в 79 років неміг би так бистро друляти на тотих біціглях яко молодий ... І так бистро вискочити ... Штоби жона в машині го не упюздрила .
Ото значить што она всьотаки йіхала май скоро як треба било.
Но і потом ...ко знає ... Може йіхала откудато від гостей ... Та била мало под газом ... А то в нас в послідньоє время ушитки лем так і йіздять .
Як дві-три деци (а то і май бульше) не випє ... Щитай за руль не сяде .
Та потому лем там похорон та там похорон .
Не обвинувачую жону ... Бо мусять бути результати експертизи тай і всіх нюансів незнаю. Но всьож ...

Перевезення 2018-02-13 / 09:47:41
До вуву.Я цю історію знаю він вискочив з вулиці що його ніко і непобачив.А водій цей є дуже обережний чи ти думаш жінка з чоловіком і дітьми їхала в селі 100km на спрінтері

Вуву до перевезення 2018-02-13 / 07:30:18
Ну погодся що цілком адекватний водій зменшує швидкість автомобіля чим більший ризик аварійнойі ситуаційі.
Тбт. Якщо йідеш через село де нема світла ... Збав швидкість ... Включи дальнє світло .
Якщо наближається зустрічне авто переключи на ближнє.
Побачив велосепедиста (чи пішохода)... Блимни йім пару разів ... Дай знати що ти йіх побачив .
Збав швидкість ... Включи ближнє.
Це ж такі прості і едементарні речі ... Як по тих автошколах вчать га шоферів ... Просто незнаю.

Перевезення 2018-02-12 / 11:26:58
Відписую аноміму що пише що водій повинен понести повну відповідальність. ЯКБ БУВ ТИ ЗА КЕРМОМ ТО ТОДІ ЯБИ БАЧИВ ЯК ЗАГОВОРИВБИ.ЧЕКАЙ ТАКЕ МОЖЕ З ТОБОЮ СЛУЧИТИСЯ АБО З ТВОЇМИ БЛИЗЬКИМИ .

Ната 2018-02-12 / 04:40:32
Довожу до відома всіх розумників, якщо для велосипедистів немає окремої смуги то вони мають повне право рухатися проїжджою частиною, але з іншого боку вони мають бути в шоломі і із світловими рефлекторами, а в селах не те що смуг немає, а навіть тротуарів для пішоходів, тож в першу чергу мають відповісти чиновники.

Вуву 2018-02-12 / 02:39:10
Добра дискусія тут заторилась ... Але не скидайте і такий аспект як пяні щофери за кермом. В такому випадку всякі рефлектори до одного місця.
Але було б добре приняти місцевий (обласний) закон ... Який би зобовязував всіх біціглістів одягати одяг з рефлекторними (світловідбиваючими) елементами
А відносно освітлення ... То гадаю всі погодяться що центральна вулиця обовязково повинна бути з ліхтарями ... Тим більше ... Що власне весь транспорт йіздить по головній дорозі яка зєднує один населений пункт з іншим.

Анонім 2018-02-12 / 01:24:22
Читаючи всі коментарі, нехочеться суперечок, кожен має право висловити свою думку! Але хочеться наголосити, що в селах водії повинні хоч трохи дивитись на дороги, тому що всі добре знають, про те що жоден пішохід і навіть велосипедист не одягає а ні желет, а токож не носять одяг з світловідбиваючими знаками. Тож водій керуючого транспорту має понести повну кримінальну відповідальнісь у цій спаві.

Анонім 2018-02-11 / 19:01:05
Вулиця освітлена! а з велосипедистів точно ніхто в селі не одягає світловідбивні жилети і на велосипеді видно, що не має катафотів та фонариків! шкода шофера, бо важко і доказати у нашій міліції таке і шок значний

Микола 2018-02-11 / 17:22:54
Що Правда то правда ,велосипедисти охри..ли їм як і пішоходам праивла не писані,я сам водій і не раз стикався з тим що велосипедисти їдуть по серед дороги абсолютно нехтуючи правилами.Треба як за кордоном штрафувати всіх.А цей велосипедист якщо не був одягнений у світло відбивний жилет сам винен і водій ні

Аа1 2018-02-11 / 15:47:07
Треба або вулиці освітлювати, або заборонити велосипедистам виїзджати в темну годину доби!!! По селах бєспрєдел із тима вєліками!!!

Відвідувач сайту 2018-02-11 / 15:16:25
Співчуття рідним і близьким покійного.
Шановні адміни, у селі Сокирниця немає вулиці Головної, а є Центральна!!!

НОВИНИ: Кримінал

18:31
На Закарпатті розшукують підозрюваних у низці крадіжок з автомобілів у Мукачеві
16:18
Майже 5 тисяч пачок сигарет покинули, тікаючи, поблизу кордону на Закарпатті викриті контрабандисти
14:27
/ 1
Припарковану звечора в Ужгороді автівку власник із допомогою патрульних знайшли наступного дня відчиненою та в іншому місці
13:37
Нічне знищення вогнем "Шкоди" у Мукачеві в поліції кваліфікували як підпал
11:12
Затримані поблизу кордону браконьєри винаймали на Берегівщині житло та кажуть, що зброю "знайшли в лісосмузі"
09:08
На Закарпатті на кордоні в українця конфіскували Renault та 716 пачок сигарет, які той намагався перевезти у тайниках авта
07:28
/ 1
Двох браконьєрів з Прикарпаття з арсеналом зброї в авто затримали біля кордону на Закарпатті
18:01
Суд в Ужгороді розгляне апеляцію щодо запобіжного заходу Копчі-молодшому
15:09
/ 3
Під час обшуку будинку мешканця Великоберезнянщини знайшли 167 патронів до нарізної зброї різного калібру
14:10
На Закарпатті на кордоні конфіскували понад 600 ящиків сигарет, які серб незаконно віз для торгівлі в Duty Free
12:42
У Києві затримали 13-річного мешканця Закарпаття, що витяг із рюкзака дівчини гаманець
12:00
У Мукачеві в чоловіка вкрали причеплені до велосипеда спінінги, а з будинку ужгородки винесли 10 ювелірних прикрас
10:42
В Ужгороді безробітний у магазині вдарив в обличчя продавчиню й утік
08:05
На "Лужанці" через 250 пачок контрабандних сигарет угорець позбувся свого мікроавтобуса
05:12
/ 5
Скандально відомому ужгородському клубу "Панорама", у якому нещодавно трапилася різанина, дозволять офіційно працювати вночі
03:44
/ 2
43-річний закарпатський циган організував у Чернівцях мережу жебрацтва
17:00
/ 1
У центрі Мукачева затримали чоловіка, що саме продав за 2 тис грн метамфетамін
16:03
Чоловіка, котрий убив співмешканку на Берегівщині, обливши її окропом, до суду триматимуть під вартою
13:43
/ 1
Із чотирьох затриманих за добу на Закарпатті нетверезих водіїв один був "обкурений", інший – надихався клею
13:18
/ 1
В Ужгороді затримали іноземця, котрий ішов містом із пістолетом та чотирма ножами
12:56
/ 1
Водій, якого перед жахливим зіткненням з деревом в Ужгороді зачепило авто із загиблими іноземцями, анонімно розповів про момент до трагедії
12:15
На Тячівщині водій Peugeot, обганяючи авто попереду, спричинився до потрійної ДТП з потерпілими
12:09
/ 3
Мешканець закарпатського Імстичева намагався продати бойову гранату із запалом до неї за 200 гривень