Газ для населення може подорожчати на 62% (ДОКУМЕНТ)

При існуючій методиці розрахунку ціна газу для населення з квітня може збільшитися на 62% — з 4,94 тисячі до 8,03 тисячі гривень за 1 тисячу кубометрів.

Ця інформація міститься в аналізі проекту фінансового плану НАК "Нафтогаз України", проведеного Міністерством фінансів України, передають Українські Новини.

Надалі, з жовтня 2018 року, ціна газу може зрости на 73% порівняно з діючою зараз, до 8 530 гривень за тисячу кубометрів.

Також в аналізі міститься інформація, відповідно до якої ціна газу могла б збільшитися на 17% з 1 січня, якби уряд виконав постанову №187.

Нагадаємо, Україна та Міжнародний валютний фонд опрацьовують питання зміни газових тарифів для промисловості і населення країни.

Як відомо, у Міжнародному валютному фонді заявили, що однією з умов перегляду програми розширеного фінансування та виділення траншу Україні є приведення цін на газ до ринкового рівня.

03 лютого 2018р.

Теги: газ, тариф

Коментарі

Степан Крук 2018-02-05 / 21:40:42
Експерти Европейского банку реконструкции и развития (ЕБРР) кажуть, що в Україні власних запасів газу достатньо. То чому купуємо???

Ужгородець 2018-02-05 / 17:38:40
НАСКІЛЬКИ ВІРНА ІНФОРМАЦІЯ.

Byby 2018-02-04 / 03:21:56
Для того ... Фактично для ... ВІДМАЗКИ ... Піняли мінімалку АЖ на 300 ГР.
Миколо як ти такий розумний ... То небудь таким дурним.
Невже ти не розумієш ... Що зробивши майдан і усунувши одних злодійів привів до влади других ... Ще гірших.
Але це гіркий страшний і кривавий досвід для всієйі крайіни.
Значить знову щось буде ... Бо "ЖИДИ ПОНОВОВУ" ... Народ вже не тягне . Ніяк.
А пЭтя-вова і решта банда цього не розуміють.

Слава Мальдівам -Сейшелам слава 2018-02-04 / 00:10:38
Низнаю ,що щи добавити ...
Ціна на газ потягне ціни на ФСЬО ....

Степан Крук - Миколі 2018-02-03 / 23:41:23
Значить треба ще один Майдан! Ти підеш, Миколо, чи тебе все влаштовує?

Микола 2018-02-03 / 23:13:18
До Бібі та Крука...Дякуючи таким як ви з вашим майданом сра..м зараз і доллар по 28 і газ по 8000 дякую.Бо вже це треба визнати що пілся майдана і почалося все це

Byby 2018-02-03 / 21:56:45
Я теж такойі думки ... Що ті гроші в бюджет майже не надходять ... Але осідають в офшорах ахметова і фірташа (і наближених) ... А те що ... мвф ... робить з тиском на ціну за газ ... Не що інше як "газова камера" ... Для украйінського народу.
Навіть сумніву нема що в "них"(мвф) ... Є конкретний план по зменшенню народонаселення ... і не тільки украйіни.

Степан Крук 2018-02-03 / 21:38:04
Ось, як буває, коли бабки за бабки голосують за тих, хто платить бабки! А може чхати нам на той МВФ, котрий диктує нам ціни на газ та через ЖКТ створює собі гарантію повернення коштів? Все рівно ті гроші МВФ осідають в української мафії, а народ за них віддувається!!!

Вуву 2018-02-03 / 20:13:35
Дурне діло не хитре.
Повишати можна на бумазі якими хочте постановами.
Но хто буде платити ... Тай із чого.?
Якщо все населення збунтується і НІХТО НЕ ЗАПЛАТИТЬ ... То що всім поголовно газ відріжуть (чи світло)...
На укрнеті писали що пЭтя до підвищення ціги на газ "готовий".
А НАРОД ... ГОТОВИЙ ???

Микола 2018-02-03 / 18:59:50
Оце так новина..........

НОВИНИ: Різне

15:29
Найкращі місця для подорожі в Японію
23:02
/ 1
Макрон: У нас немає лімітів, ми будемо реагувати на поведінку росії
17:10
Блендер на кухні - чому це обов'язкова річ
16:27
Який айфон краще купити у 2024 році?
16:08
Який холодильник краще: Ноу Фрост, статична чи динамічна система охолодження?
15:13
Де надрукувати книги у Львові за розумною ціною?
11:46
"Радіо Свобода": угорщина надіслала лист державам ЄС щодо, начебто, "утисків угорців" в Україні
22:55
Прямі джинси знову в тренді: кому пасують та з чим носити
20:19
Що можна подарувати дружині на річницю весілля
22:24
/ 3
Глава УГКЦ після слів Папи: В Україні нікому на гадку не спадає здатися
10:15
/ 10
Папа Римський Франциск порадив Україні "відважно" і з "відчуттям сорому" підняти перед росією "білий прапор" поразки
20:58
/ 2
Віцеспікер парламенту Словаччини заявив, що росія "не агресор" і "захищає свої інтереси"
20:32
/ 1
фіцо вважає, що Чехія поставила під загрозу відносини зі Словаччиною через різні погляди на війну рф проти України
13:11
Лазерне шліфування обличчя: Інноваційний підхід до краси
21:25
Чехія ставить на паузу міжурядові консультації зі Словаччиною через "значні розбіжності"
13:49
Що треба знати про верстати з ЧПК до покупки
22:55
Особливості контекстної реклами
07:35
Що робити, коли у дитини болить горло?
06:58
Єврокомісія пропонує перевести оборонну промисловість ЄС у "режим воєнної економіки"
17:09
Види та призначення безшовних труб
17:25
/ 1
Італія виведе зі Словаччини систему ППО, бо потрібна в іншому місці
20:06
Що змінилося в Galaxy S24 Plus і чи варто оновлюватися з S22 Plus
19:55
Айпад 9 в Україні: скільки коштує доступний планшет від Apple
19:47
Основні причини, чому не заряджається телефон
19:48
/ 3
Макрон: Мої заяви про західні війська в Україні були "зважені й продумані"
» Всі новини