Газ для населення може подорожчати на 62% (ДОКУМЕНТ)

При існуючій методиці розрахунку ціна газу для населення з квітня може збільшитися на 62% — з 4,94 тисячі до 8,03 тисячі гривень за 1 тисячу кубометрів.

Ця інформація міститься в аналізі проекту фінансового плану НАК "Нафтогаз України", проведеного Міністерством фінансів України, передають Українські Новини.

Надалі, з жовтня 2018 року, ціна газу може зрости на 73% порівняно з діючою зараз, до 8 530 гривень за тисячу кубометрів.

Також в аналізі міститься інформація, відповідно до якої ціна газу могла б збільшитися на 17% з 1 січня, якби уряд виконав постанову №187.

Нагадаємо, Україна та Міжнародний валютний фонд опрацьовують питання зміни газових тарифів для промисловості і населення країни.

Як відомо, у Міжнародному валютному фонді заявили, що однією з умов перегляду програми розширеного фінансування та виділення траншу Україні є приведення цін на газ до ринкового рівня.

03 лютого 2018р.

Теги: газ, тариф

Коментарі

Степан Крук 2018-02-05 / 21:40:42
Експерти Европейского банку реконструкции и развития (ЕБРР) кажуть, що в Україні власних запасів газу достатньо. То чому купуємо???

Ужгородець 2018-02-05 / 17:38:40
НАСКІЛЬКИ ВІРНА ІНФОРМАЦІЯ.

Byby 2018-02-04 / 03:21:56
Для того ... Фактично для ... ВІДМАЗКИ ... Піняли мінімалку АЖ на 300 ГР.
Миколо як ти такий розумний ... То небудь таким дурним.
Невже ти не розумієш ... Що зробивши майдан і усунувши одних злодійів привів до влади других ... Ще гірших.
Але це гіркий страшний і кривавий досвід для всієйі крайіни.
Значить знову щось буде ... Бо "ЖИДИ ПОНОВОВУ" ... Народ вже не тягне . Ніяк.
А пЭтя-вова і решта банда цього не розуміють.

Слава Мальдівам -Сейшелам слава 2018-02-04 / 00:10:38
Низнаю ,що щи добавити ...
Ціна на газ потягне ціни на ФСЬО ....

Степан Крук - Миколі 2018-02-03 / 23:41:23
Значить треба ще один Майдан! Ти підеш, Миколо, чи тебе все влаштовує?

Микола 2018-02-03 / 23:13:18
До Бібі та Крука...Дякуючи таким як ви з вашим майданом сра..м зараз і доллар по 28 і газ по 8000 дякую.Бо вже це треба визнати що пілся майдана і почалося все це

Byby 2018-02-03 / 21:56:45
Я теж такойі думки ... Що ті гроші в бюджет майже не надходять ... Але осідають в офшорах ахметова і фірташа (і наближених) ... А те що ... мвф ... робить з тиском на ціну за газ ... Не що інше як "газова камера" ... Для украйінського народу.
Навіть сумніву нема що в "них"(мвф) ... Є конкретний план по зменшенню народонаселення ... і не тільки украйіни.

Степан Крук 2018-02-03 / 21:38:04
Ось, як буває, коли бабки за бабки голосують за тих, хто платить бабки! А може чхати нам на той МВФ, котрий диктує нам ціни на газ та через ЖКТ створює собі гарантію повернення коштів? Все рівно ті гроші МВФ осідають в української мафії, а народ за них віддувається!!!

Вуву 2018-02-03 / 20:13:35
Дурне діло не хитре.
Повишати можна на бумазі якими хочте постановами.
Но хто буде платити ... Тай із чого.?
Якщо все населення збунтується і НІХТО НЕ ЗАПЛАТИТЬ ... То що всім поголовно газ відріжуть (чи світло)...
На укрнеті писали що пЭтя до підвищення ціги на газ "готовий".
А НАРОД ... ГОТОВИЙ ???

Микола 2018-02-03 / 18:59:50
Оце так новина..........

НОВИНИ: Різне

17:29
/ 1
Нафтогаз майже наздогнав Газпром по прибутку
14:48
ЄС готує для України контракт "Реформи заради інвестицій"
15:32
G7 закликає Україну створити Антикорупційний суд за рекомендаціями "Венеціанки"
07:15
G7 готова розширити санкції щодо Росії
07:06
/ 1
Угорщина втретє заблокувала міністерську комісію Україна-НАТО
17:45
З чого почати вивчення валютного ринку?
07:11
/ 5
Автокефалія УПЦ: Синод Вселенського Патріархату "ухвалив відповідні рішення"
08:42
Десятки тисяч угорців протестували проти контролю Орбана над ЗМІ
16:46
/ 1
Опубліковано рейтинг 100 олігархів за версією журналу "Фокус"
18:26
Онищенко заявив, що готовий віддати НАБУ оригінали "плівок" з "нібито" Порошенком
18:12
Україна та ЄС погодили "нейтральних" арбітрів в суперечці за ліс-кругляк
09:36
У НБУ готові вивчити записи розмови Онищенка з нібито Порошенком за умови одержання оригіналів записів
13:01
/ 7
Рада підтримала звернення Порошенка до вселенського патріарха Варфоломія
09:31
У Єврокомісії знову заявили, що "Північний потік-2" ЄС не потрібен
10:16
Українська армія піднялась на пункт у рейтингу армій світу
15:36
/ 8
Порошенко звернеться до Варфоломія з проханням визнати Українську помісну автокефальну церкву
15:22
РосЗМІ: Кремль готує план на випадок найжорсткіших санкцій
13:31
США: Росія та Сирія не збили жодну з випущених ракет союзників
17:19
В Угорщині оприлюднили список "найманців Сороса"
04:07
/ 4
У Будапешті влаштували багатотисячну ходу проти Орбана
14:23
Росія намагається підривати державність в Україні, використовуючи російськомовних і тролів - аналітики
05:39
/ 9
США, Британія і Франція завдали ударів по пов'язаних з хімічною зброєю об'єктах в Сирії
05:33
Волкер: Миротворча місія на Донбасі відрізнятиметься від всіх інших
06:40
/ 3
Парламент Румунії проголосував проти автономії для угорців
06:17
ЄС має почати санкційну процедуру проти Угорщини - доповідач Європарламенту
» Всі новини