Газ для населення може подорожчати на 62% (ДОКУМЕНТ)

При існуючій методиці розрахунку ціна газу для населення з квітня може збільшитися на 62% — з 4,94 тисячі до 8,03 тисячі гривень за 1 тисячу кубометрів.

Ця інформація міститься в аналізі проекту фінансового плану НАК "Нафтогаз України", проведеного Міністерством фінансів України, передають Українські Новини.

Надалі, з жовтня 2018 року, ціна газу може зрости на 73% порівняно з діючою зараз, до 8 530 гривень за тисячу кубометрів.

Також в аналізі міститься інформація, відповідно до якої ціна газу могла б збільшитися на 17% з 1 січня, якби уряд виконав постанову №187.

Нагадаємо, Україна та Міжнародний валютний фонд опрацьовують питання зміни газових тарифів для промисловості і населення країни.

Як відомо, у Міжнародному валютному фонді заявили, що однією з умов перегляду програми розширеного фінансування та виділення траншу Україні є приведення цін на газ до ринкового рівня.

03 лютого 2018р.

Теги: газ, тариф

Коментарі

Степан Крук 2018-02-05 / 21:40:42
Експерти Европейского банку реконструкции и развития (ЕБРР) кажуть, що в Україні власних запасів газу достатньо. То чому купуємо???

Ужгородець 2018-02-05 / 17:38:40
НАСКІЛЬКИ ВІРНА ІНФОРМАЦІЯ.

Byby 2018-02-04 / 03:21:56
Для того ... Фактично для ... ВІДМАЗКИ ... Піняли мінімалку АЖ на 300 ГР.
Миколо як ти такий розумний ... То небудь таким дурним.
Невже ти не розумієш ... Що зробивши майдан і усунувши одних злодійів привів до влади других ... Ще гірших.
Але це гіркий страшний і кривавий досвід для всієйі крайіни.
Значить знову щось буде ... Бо "ЖИДИ ПОНОВОВУ" ... Народ вже не тягне . Ніяк.
А пЭтя-вова і решта банда цього не розуміють.

Слава Мальдівам -Сейшелам слава 2018-02-04 / 00:10:38
Низнаю ,що щи добавити ...
Ціна на газ потягне ціни на ФСЬО ....

Степан Крук - Миколі 2018-02-03 / 23:41:23
Значить треба ще один Майдан! Ти підеш, Миколо, чи тебе все влаштовує?

Микола 2018-02-03 / 23:13:18
До Бібі та Крука...Дякуючи таким як ви з вашим майданом сра..м зараз і доллар по 28 і газ по 8000 дякую.Бо вже це треба визнати що пілся майдана і почалося все це

Byby 2018-02-03 / 21:56:45
Я теж такойі думки ... Що ті гроші в бюджет майже не надходять ... Але осідають в офшорах ахметова і фірташа (і наближених) ... А те що ... мвф ... робить з тиском на ціну за газ ... Не що інше як "газова камера" ... Для украйінського народу.
Навіть сумніву нема що в "них"(мвф) ... Є конкретний план по зменшенню народонаселення ... і не тільки украйіни.

Степан Крук 2018-02-03 / 21:38:04
Ось, як буває, коли бабки за бабки голосують за тих, хто платить бабки! А може чхати нам на той МВФ, котрий диктує нам ціни на газ та через ЖКТ створює собі гарантію повернення коштів? Все рівно ті гроші МВФ осідають в української мафії, а народ за них віддувається!!!

Вуву 2018-02-03 / 20:13:35
Дурне діло не хитре.
Повишати можна на бумазі якими хочте постановами.
Но хто буде платити ... Тай із чого.?
Якщо все населення збунтується і НІХТО НЕ ЗАПЛАТИТЬ ... То що всім поголовно газ відріжуть (чи світло)...
На укрнеті писали що пЭтя до підвищення ціги на газ "готовий".
А НАРОД ... ГОТОВИЙ ???

Микола 2018-02-03 / 18:59:50
Оце так новина..........

НОВИНИ: Різне

07:11
Президент Польщі оскаржив у суді статті про українських націоналістів у законі про ІНП
03:29
Міжнародний інститут стратегічних досліджень назвав Росію головною загрозою безпеці Східної Європи
15:12
Бюджет США-2019: Україна може отримати $200 млн на оборону
05:06
/ 1
Незадоволення українців владою може призвести до дочасних виборів – Нацрозвідка США
05:03
Порошенко подзвонив Путіну - DT.UA
17:13
/ 2
Чим вищий рівень освіти українців, тим більше вони готові протестувати – опитування
07:31
Видвореного з України Саакашвілі Польща прийняла за процедурою реадмісії
05:31
Орбан анонсував завершення "ери російської газової монополії" в Угорщині
18:26
Стали відомі імена лауреатів Шевченківської премії 2018
18:17
/ 1
Три екс-президенти просять Порошенка оголосити рік української мови
05:29
/ 1
Україна стрімко втрачає населення через міграцію до ЄС – аналітики США
07:11
Конгрес США підтримав проект про співпрацю з Україною у сфері кібербезпеки
07:07
Новий уряд Німеччини підтримуватиме Україну в обмін на виконання умов
16:27
Антикорупціонери відхилили пропозицію Порошенка щодо декларування
16:00
"Авіалінії Антонова" долучилися до запуску Falcon Heavy
05:18
/ 2
Уряд пропонує законодавчо замінити радянське військове вітання на "Слава Україні! Героям слава!"
16:07
/ 1
Парламент України закликав президента Польщі повернутися до конструктивного діалогу
19:18
Україна за рік втратила ще 5 пунктів у світовому рейтингу процвітання
20:03
/ 3
У рейтингу демократій Україна з "тавром" "гібридного режиму" розташувалася після Папуа Нової Гвінеї, Гватемали і Гондурасу
19:43
/ 3
ДФС: В Україні - чверть мільйона незаконних "євроблях"
07:44
ŠKODA здобула подвійну перемогу в конкурсі "Кращі автомобілі 2018 року"
18:24
/ 4
У МВФ вважають, що українцям ще рано піднімати зарплати, бо працюють непродуктивно
18:21
Мінфін США підтвердив, що проти фігурантів "кремлівського списку" введуть санкції
18:09
У МВФ назвали умови фінансування - атикорупційний суд і підвищення ціни на газ
08:01
Сенат Польщі ухвалив скандальний закон про ІНП
» Всі новини