На Закарпатті на хабарі за сприяння в переміщенні сигаретної контрабанди затриманно інспектора прикордонної служби (ФОТО, ВІДЕО)

На цей час військовослужбовця затримано доставлено до військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Стосовно нього буде вирішуватися питання щодо запобіжного заходу.

На Закарпатті на хабарі за сприяння в переміщенні сигаретної контрабанди затриманно інспектора прикордонної служби (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні у м. Берегово Закарпатської області спільною міжвідомчою групою у складі співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби, військової прокуратури Ужгородського гарнізону, ВБКОЗ УСБУ в Закарпатській області у ході роботи за кримінальним провадженням, внесеним до ЄРДР за ч. 3 ст. 368 та ч. 3 ст. 369 КК України, під час надання неправомірної вигоди військовослужбовцю Мукачівського загону за сприяння незаконному переміщенню тютюнових виробів через державний кордон України, затримано інспектора прикордонної служби Кінологічного навчального центру Західного регіонального управління, який перебуває у відрядженні на посиленні охорони кордону у відділі «Лужанка» Мукачівського загону.

На цей час військовослужбовця затримано доставлено до військової прокуратури Ужгородського гарнізону. Стосовно нього буде вирішуватися питання щодо запобіжного заходу.

03 лютого 2018р.

Теги: хабар, інспектор, сприяння, контрабанда

Коментарі

до коменту нижче 2018-02-06 / 16:17:25
во во, поживем побачи, вб внатурі клоуни

у***кам 2018-02-05 / 18:35:18


**ать це ВБ прикордонників КЛОУНИ! Ви дурачки ніколи не думали що всі ці ваші падляни, інакше це не назвеш, з часом повернуться до вас бумерангом...Це якщо б ви були "кришталево чистими" тоді так, а так зброд- збродом...Ви підставляєте і вас підставлять...Чи ви у**ани думаєте що в тих же контрактників не має знайомих, родичів в СБУ, прокуратурі, судах,поліції? Ню-ню... Дятли!


138 2018-02-05 / 14:36:38
ВІДДІЛЕНЯ ВВБ ЦЕ ОСНОВНА СКЛАДОВА ЦІЄЇ КОРУПЦІЇ НА КОРДОНІ

12345678 2018-02-05 / 14:30:23
Підставили, залякали, палку на пагон або галочку в особову справу, тоже мені, герої в маминих трусах.. Вб і є самі більші корупціонери! показничок! зато й бардак! щось невидно показника серйозного трафіку де сума в багато тисяч доларів!! шакали. як простітутки кормляться в контрабанді а звичайний народ на показник!! Гидко з цієї показухи.

василь 2018-02-05 / 09:40:30
цирк на дроті

Нікіта 2018-02-05 / 00:55:08
Цей самовольнічал наверно, і брав без криші на чужій території. І папа видно не знав. А на кордоні контрабас не каждий можеш переправляти. Малий сирутка не знав. За ето і постраждав. Йшли би ймняти у Києв велику рибку

100% 2018-02-04 / 22:19:43
Та ПІДАРАСИ ті ВБ! Що тут ще говорити.

123 2018-02-04 / 21:13:26
А чому не затримали того хто дав, дача хабара та провокацiя хабара теж наказуэмi, чи нi???

ніби підставили 2018-02-04 / 21:02:07
не треба було брати - тоді б і не "підставили".

Іштван 2018-02-04 / 12:26:03
Всю контробанду на зеленому кордоні кришує СБУ, прокуратура, поліція, ВБ в зелених чепчиках. А хлопчину підставили вони ж...потрібен показник. Да дійсно -ГНИЛЬ.

вб лайно 2018-02-04 / 10:23:36
розвод жосткий. підстава 100% а корупціонери і є ті служби що його затримали!

Громадян 2018-02-04 / 00:05:18
Піда***си, зробили показник, на відео він сказав те що його заставили, найшли на кому зробити показник, а самі в цей момент переправили в сто раз більше!!! це повний розводняк!!!!!

гниль 2018-02-03 / 22:09:46
гнила система, розвод і підстава на смішні копійки. Тому у нас такий бардак, бо показники роблять на лохах, а реально з економічною злочинністю ніхто не бореться, повний розвал

Тромб 2018-02-03 / 22:07:21
Луценко витрачае 100,0 тис . Евро. Порошенко 500,0 тис. Евро . за тиждень відпочинку !!!!!! А за 100 евро .тюрма для простого ! Дайте ім зарплату хочь 1000 евро. Потім вимагайте !!!

Ярик 2018-02-03 / 20:54:39
Це абсурд начальник відділів надають допомогу контрабандистам і сотні блоків ідуть за кордон а тут прикомандированого зробили цапом відбувайлом це цирк самі Вб шники допомагають в переправлення цигарок і це всі знають на Закарпатті

Юрист 2018-02-03 / 20:07:49
Ребята олігархи у Києві крадут міліони доларів а ви туй за 100 баксу хлопця затримуєте, якому ще саміже тичите гроші. Чиста малозначність і провокація хабара!

комент 2018-02-03 / 19:08:40
Да… Суму, конешно, пацанчик підняв серйозну. Для перекриття такого потужного трафіку треба було консолідувати зусилля аж трьох служб. Всі три запишуть собі в статистику боротьби, потім Луценко озвучить. А вагони і каміони най собі їдуть, там криша недоторкана.

123 2018-02-03 / 18:02:03


На х***й цей цирк! П***здець хабарника зловили 3000 грв. І за що? Цигарки в Європу. Хлопцю мали премію виписати...Д***вбойоби!


НОВИНИ: Кримінал

15:50
Справу учасників "смертельної" масової бійки у Підвиноградові скеровано до суду
14:01
В Ужгороді водій, зупинений патрульними, швидко купив і хильнув алкоголь, аби приховати "п'яне" водіння
20:56
/ 2
У Берегові злочинна група відбирала майно в самотніх осіб літнього віку
20:31
На під'їзді до кордону затримали чотирьох чоловіків, що планували нелегально потрапити до Румунії, та двох закарпатців-переправників
15:57
На кордоні з Угорщиною у китайському вантажі виявили "зайві" електроскутери
21:52
/ 2
Через тайник з сигаретами житель Підвиноградова позбувся в ПП "Дякове" свого "Пежо"
11:15
/ 1
На Закарпатті викрили підприємця з Харкова, який хотів вивезти пшеницю в ЄС без ліцензування
22:49
На обʼїзній Мукачева патрульні зупинили водія, у 12 разів п'янішого від дозволеного
19:05
За вбивство жінки в центрі Берегова місцевому мешканцю "світять" 15 років тюрми
18:53
/ 2
На Закарпатті взяли під варту без права на заставу 10 учасників наркоугруповання
23:08
На Закарпатті 26-річний псевдоволонтер з Тернопільщини, що прямував до угорщини, намагався відкупитися в прикордонників за €1600
19:37
На Закарпатті затримали 2-х підлітків-провідників і 4-х "ухилянтів" з ґумовими човнами
17:54
/ 2
У ПП "Лужанка" берегівець втік від прикордонників і попросив прихистку в угорщині
10:48
/ 1
На Мукачівщині затримали 19-річного підозрюваного у зґвалтуванні 13-річної дівчинки
14:57
На Тячівщині затримали переправника з Рівненщини з "ухилянтом" із Хмельниччини
22:39
/ 5
Апеляційний суд скасував виправдання суддею Софілканич упійманого на хабарі голови Воловецької ОТГ Попелича
21:38
/ 3
Ужгородку, немовля якої померло від переохолодження викинутим в пакеті на вулицю, засудили на 2 роки "умовно"
19:32
Апеляційний суд залишив без зміни "запобіжку" шахраєві, що видурив $10,5 тис. у дружини полоненого військового
17:45
/ 12
На Закарпатті викрили ОЗУ наркоторговців, що "заробляло" на метамфетаміні мільйони
16:08
/ 1
Брата засудженого вбивці прикордонника Березенського затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 5
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 12
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини