Новорічно-різдвяний турнір із шахів пройшов на Рахівщині (ФОТО)

У суботу, 13 січня в приміщенні районного шахового клубу відбувся новорічно-різдвяний відкритий турнір з швидких шахів.

В турнірі взяли участь 36 учасників в т. ч. тренери шахових гуртків району, учні-гуртківці з Кобилецької  Поляни, Великого Бичкова, Росішки, Рахова, Білина, Ясіня та шахісти з інших населених пунктів району.

Ігри проходили за швейцарською системою у сім турів. Всім учасникам надали 10 хвилин на партію плюс 5 секунд конусного часу на хід. Далі була безкомпромісна боротьба.

Переможцем турніру став керівник шахового гуртка Білин, кандидат у майстри спорту Микола Романюк, друге та третє місця посіли першорозрядники із Великого Бичкова Євген Мартин та керівник шахового гуртка Кобилецька Поляна Юрій Мускур.

Серед гуртківців найкраще виступили Олексій Дрогобич (Великий Бичків), Михайло Тофелюк (Кобилецька Поляна), Ростислав Ігнатюк (Росішка), Богдан Костик  (Рахів),  Богдан Колачук (Білин) та  Ріхард Мініх (Ясіня).

Переможці отримали грамоти, а учні-гуртківці – солодкі подарунки. Турнір відбувся за ініціативи районної федерації шахів та за підтримки народного депутата України Василя Петьовки.