В організатора злочинної групи, що діяла від імені "Закарпатгазу", при обшуку вилучено паспорт громадянина Угорщини

Про це інформує прес-служба прокуратури Закарпатської області

В організатора злочинної групи, що діяла від імені "Закарпатгазу", при обшуку вилучено паспорт громадянина Угорщини

Як уже повідомляло Закарпаття онлайн, троє екс-працівників ПАТ "Закарпатгаз"привласнили понад 225 тис грн, які мали бути оприбутковані товариством

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області затримано та оголошено про підозру трьом учасникам організованої групи, які ошукали акціонерне товариство «Закарпатгаз». Усім трьом вже обрано міри запобіжного заходу.

У рамках розслідування кримінального правопорушення щодо привласнення, розтрати та заволодіння майном, шляхом зловживання службовим становищем, викрито та затримано трьох учасників організованої групи з числа колишніх працівників Мукачівської філії ПАТ «Закарпатгаз».

Попередньо встановлено, що двоє з працівників Мукачівської філії «Закарпатгазу» приходили до споживачів, мешканців міста Мукачева та району, і протиправно отримували від них гроші за виготовлення технічних умов щодо встановлення додаткового газового обладнання (котлів, конвекторів, батарей та інше) та відповідних актів на запуск газу.

Після здійснення громадянами відповідної оплати зловмисники надавали підроблені документи з печатками і підписами одного з колишніх працівників товариства про успішну реєстрацію газового обладнання та виготовлення технічної документації. Таким чином, екс-працівники акціонерного товариства, зловживаючи службовим становищем, протягом січня-травня 2016 року ошукали Мукачівську філію ПАТ «Закарпатгаз» на суму понад 225 тисяч гривень.

Усім трьом зловмисникам вже оголошено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.5 ст.191, ч.3.ст. 28 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, вчинене організованою групою в особливо великих розмірах) та ч.2 ст.366 КК України (службове підроблення).

Керівнику організованої групи судом обрано міру запобіжного заходу – тримання під вартою, іншим двом учасникам – домашній арешт.

До того ж, у організатора вказаної групи, при обшуку вилучено паспорт громадянина Угорщини.

За вчинене винним загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

12 січня 2018р.

Теги: Закарпатгаз, злочин

Коментарі

Олегові 2018-01-15 / 19:19:57
Паспорта ЄС не існує. А паспорт громадянина Угорщини, присягаючи їй на вірність, отримують тільки люди без гідності і колаборанти

Олег 2018-01-15 / 19:02:37
Кожна поважаюча себе людина має паспорт ЄС що тут такого?

Вуву 2018-01-14 / 00:12:16
Ну наші голови в ОДА прикривають.маскаль у передачі гордона сам хвалився що вчися в московській вищій школі кгб. Тому і медведчук прилітає коли хоче ... Як в кийів так в ужгород . пЭтя робить вигляд що нічого незнає .
Одні бандити і злодійі крутять крайіною.

Василь, колишній Працівник Газового Господарства 2018-01-13 / 11:37:08
А ви собі задавали запитання чому наша Закарпатська поліція і прокуратура яка повинна захищати народ Украіни від злочинних посягань раптом кинулась захищати комерційну структуру якою володіють Російські Олігархи?????? Не державну українську а Комерційну яку приватизували Росіяни????? Стид і ПОЗОРИЩЕ!!! Там Ененгі Саша бувший мусор УБОЗу всім руководить і отримує за це з Москви гроші на зарплатню а службу безпеки очолюють москвичі в Києві колишні ФЕЕсбешники

гуцул 2018-01-13 / 08:30:09
прочитавим коменти, вижу ош майдан не за горами, чи у Кіеві усліпли, чи на містах углухли?

Нiк 2018-01-13 / 08:25:11
Всьо правильно мадярський пас коштуэ грошi! Проcтi люди не можуть собi це дозволити! А злодiiв серед газовiкiв, податкiвцiв, докторов,депутатiв треба ловили Перш за iх роботу тобто крадiжки!!

Вуву 2018-01-12 / 22:42:35
Но як ви непонімаєте ... Ош як утлевел ... Та до нього тоже дашто мусить бути ... Бо в случійі чого за який пуцлик там жити ?.
Тому за реєстрацію котла по шість т. ... А хто буде сильно квакати то і всі 10 т. Но потом ... Всігда треба іще до гори отстібати . І попробуй неотстібни ... То потому в церкві не замолитеся. А вальцман нєт , не прийіде вас палкою бити . не для того він сидить на небі ... (Перебачте в кабінеті).

УДІВІТЕЛЬНО 2018-01-12 / 22:26:32
А ВЕРТОЛЬОТ ЧОМУ НЕ ЛІТАВ...МАФІЯ ТАКА...ПОДВОДНА ЛОДКА ПО ЛАТОРИЦІ ПЛИЛА ...ТО НЕ ТУ БАНДУ ІМАЛИ?НЕ УЖЕЛІ ПРАВЛІННЯ НЕ ЗНАЛО.ЩО У НИХ РОБИТЬСЯ?ганьба і сміх за такоє начальство,де вони були?навірно гроші перещитували ось і не дорахували своїх 225 т гр із 19563258 гр.

до останнього 2018-01-12 / 22:09:48
тоті хлопи за пів ціни допомагали жебракам зареєструвати котли, щоб ті отримали субсидію, бо реєстрація котла стоїть дись 6 тисяч грн (вдумайтеся) і не понятно за що і кому за це платить населення, але то никого не цікавить, бо то страшні гроші і ділитися є з чого. Так і газдуйте далі і люди обовязково вас підтримують.

пропозиція 2018-01-12 / 19:45:38
пропоную провести обшук у керівників Закарпатгазу,якщо у них найдут паспорт Угорщини або другої держави, най ідуть по тій самій статті, що тоті хлопи,бо они обдирают народ, а не тоті хлопи.

Вуйко 2018-01-12 / 18:41:29
Пiтримую!причому тут паспорт угорщини!нормальной ужгородець давно його отримав крiм зачовханих дебiлiв! Ловiть краже злодiiв в газовiйфiрмi!!

ужас 2018-01-12 / 18:28:57


Хамство і нецензурна лексика. Коментар видалено. Адмін


це серйозно 2018-01-12 / 18:06:58
половина депутатів і чиновників можуть мати паспорти інших держав, в т.ч. і Росії (наприклад: мер Одеси), а клерк газовик за такоє тягне чи не на смертну кару. бідна ся страна, позорище. Та в закарпатті мінімум 200-300 тисяч населення має паспорти Евросоюзу і тіпа нико з них не працює в адміністраціях чи силових структурах ??!!

йомайо 2018-01-12 / 17:55:27
йсе вже тягне на міжнародну мафію, головне аби правоохоронці не мали претензій до Закарпатгазу, монополіста, котрий зловживае монопольним становищем.

НОВИНИ: Кримінал

18:35
У Полянській громаді безпідставно віднесли до земель сільськогосподарського призначення 92 га земель лісового фонду. Справа в суді
17:56
/ 1
У Великому Бичкові патрульний поліцейський на бусі смертельно травмував велосипедиста
17:25
/ 1
За службову недбалість під час ремонту лікарні в Перечині інженеру з технагляду повідомили про підозру
16:55
Ужгородець, який до смерті побив співмешканця матері, з яким пиячив, перебуватиме під вартою без права на заставу
19:01
/ 1
За сприяння поліції Закарпаття вилучено ввезеного з ЄС кокаїну на $250 тисяч
22:07
На Тячівщині затримали прикордонника за сприяння контрабанді сигарет
11:25
/ 2
"Схеми" детально розповіли про апартаменти родини очільника Антимонопольного комітету Кириленка в преміальному ЖК Residents Park в Ужгороді
22:31
Біля Мукачева "безправний" і п'яний водій тікав від патрульних та наїхав на поліцейське авто
18:11
У горах на Рахівщині виявили трьох виснажених втікачів до Румунії з Житомирщини
12:55
/ 1
У Міжгір'ї "на гарячому" затримали двох наркоторговців
12:47
/ 1
Свалявчанка на Lexus-і смертельно травмувала пенсіонера, що переходив вулицю
16:20
/ 2
У Виноградові посеред дня 33-річний раніше судимий чоловік поранив з "травмата" 28-річного містянина
10:46
/ 1
На Закарпатті по відео свідка водійку "Тесли" оштрафували за порушення на "зебрі"
21:54
/ 2
У Мукачеві 19-річна донька вбила ножем у шию свого 52-річного батька
21:13
На Закарпатті біля кордону з Румунією затримали двох псевдоволонтерів-"ухилянтів" та їх провідника
18:31
/ 2
Мукачівцеві, який готував до збуту 250 доз наркотиків, суд призначив домашній арешт
20:39
"Мерседес Спрінтер" неподалік села Карпати на Мукачівщині "перекинув" п'яний водій попутної "Шкоди Октавія"
20:19
/ 1
У Горонді на Мукачівщині 20-річний молодик сокирою вбив свого 24-річного односельця
18:19
/ 1
Підприємство з Дніпропетровщини через суд змусили відшкодувати 560 тис. грн завищеної ціни газу для опалення закладів освіти Мукачівщини
11:36
/ 3
Справу депутатів з Хуста і підрядника, які вкрали на ремонті опалення шкіл в Ужгороді 6,4 млн грн, передано до суду
10:55
В Ужгороді затримали організатора переправлення "ухилянтів" через кордон
17:20
У Мукачеві затримали жінку, яка намагалась вкрасти техніку в магазині
13:55
На Закарпатті судитимуть власника мережі магазинів за незаконний обіг електронних сигарет
22:49