В Ужгороді працівник консульства Угорщини на авто з дипломатичними номерами привезла на фестиваль алкоголь для продажу (ФОТО, ВІДЕО)

Ситуацію на фото та відео зафіксували ужгородці, які викликали на місце події поліцію

В Ужгороді працівник консульства Угорщини на авто з дипломатичними номерами привезла на фестиваль алкоголь для продажу (ФОТО, ВІДЕО)

У четвер, 11 січня, близько 20:15, в обласному центрі Закарпаття жінка, схожа на консула Генерального консульства Угорщини в м. Ужгород Беату Mюл,  із водієм на білому дипломатичному мікроавтобусі "Мерседес Спринтер" (номерні знаки DP307006) привезли напої схожі на вино та пиво. Все це вивантажили в дерев’яні будиночки навпроти гімназії ім. Тараса Шевченка (ЗОШ №1, Набережна Незалежності, 4), де, згідно з інформацією Закарпатської ОДА, 12 січня, о 12:00, має відкритися фестиваль із презентацією продукції виноробів із різних країн, зокрема Угорщини. 

Про це в соціальній мережі Фейсбук інформує правозахисник Віталій Грегор, який вів пряму трансляцію з місця події.

Про це ж, опублікувавши відповідні світлини, у Фейсбуку повідомляє також інший користувач - Томаш Лелекач.

"Наразі невідомо, що це за десятки літрів напої, яких саме виноробів і їх якість тощо, оскільки її привезли в пластмасових каністрах без розпізнавальної інформації на них. На прохання пояснити, на яких підставах використовується дипломатичне авто для, практично, комерційної діяльності (платна дегустація напоїв тощо) водій відмовився і почав хамити, що це не моє діло. Потім додав, що його просто попросили перевезти сюди це із ужгородського консульства Угорщини. 

В той же час наші громадяни на митниці бачили, як цей же автобус на КПП «Ужгород» заїхав в Україну збоку Словаччини. Наскільки відомо, авто проходило митницю без декларування цих напоїв і сплати митних платежів, і як чином дипломати обійшли наше законодавче обмеження на об’єм товару для перевезення через кордон однією людиною. Можливо, це контрабанда?", - запитує В.Грегор.

При цьом Денис Лагодін, директор комунального підприємства «УжФест» Ужгородської міської ради, яке відповідає за організацію даного міжнародного фестивалю «Василля», відмовився відкрити поліції для огляду дерев’яні переносні будиночки, куди були вивантажені напої із дипломатичної машини Угорщини, інформє В.Грегор. Тому, з його слів, зараз поліція, яку викликав правозахисник, чергує біля відповідних фестивальних будиночків, аби зранку побачити, що саме привезли на вказаному мікроавтобусі дипломати сусідньої країни.

12 січня 2018р.

Теги: дипломати, Угорщина, фестиваль, алкоголь

Коментарі

Вуву 2018-01-14 / 00:35:11
І дивуватись вже нема чому...
Скільки було написано і роказано і відзнято протиправних дій ... Читай криміналу ... Самого нашого президнта ... То про які реформи може бути мова ... Хіба що "косметичні"
Дачу на мільйони в іспанійі не задекларував і хоч би що ...
І отвласне аід нього все і гниє і в болото перетворюється ...
І називається це ... "жити по новому"

ХІБА ДЛЯ ТОГО ЛЮДИ ГИНУЛИ НА МАЙДАНІ І БОРОЛИСЯ МАЙЖЕ ДВА МІСЯЦІ В СНІГ МОРОЗ І ХОЛОД ?
Щоб знову до влади прийшли ще гірші бандити за попередніх.?

Наталка Майстренко 2018-01-13 / 17:16:35
Вітаю, Генеральне консульство Угорщини, працівники корпусу якого з причин небаченої дріб'язковості опустились до діянь, що мають ознаки правопорушень, відповідальність за які передбачена ст. 485 МК України. Хоча з потурання органів нашої поліції це вже не так просто довести, та й як слідує із звернення Г. Москаля на відкритті фестивалю, це навіть державною виконавчою владою тлумачиться як "непорозуміння", то ж чиї інтереси можуть захистити наші відповідні служби - ДФС, митна, СБУ, якщо представник Президента в Закарпатській області дав чіткий знак для подальшого розвитку дій у цій справі. А вірніше, справою вона (ситуація і дії, спрямовані на ухилення від сплати митних податків і зборів) так і не стане. Це взірцевий приклад для держав Євросоюзу, членом якого є і Угорщина, про стан (працездатність, адекватна протидія посяганням і загрозам) державних інституцій на території нашої країни. Наректи таке утворення державою за відсутності дієздатних державних інститутів вже й немає підстав. На жаль

Микола 2018-01-13 / 15:40:27
Напевно дійсно контрабанда, бо видно на відео що нема їм що сказати тому захисна реакція - хамство і гра в мовчанку. Наших на кордоні за більше п'яти котлет і 2-х пачок сигарок обшманають після того як в черзі простоїш годинами. А ці так звані дипломати Угорщини проїжають без черги та щей недекларують як це роблять представники інших країн по закону. З таким успіхом вони завтра десятки контрабанди привезуть на наш чорний ринок чи російським терористам на Донбасі зброю повезуть

Микола 2018-01-13 / 15:32:21
Маруся так йдіть і робіть чи вам байдуже за те що ви написали і за вас це має робити хтось інший. Тут же питання наскільки розумію не в сенсації а в тому що дипломати возять якусь бадягу в каністрах яку презентують як продукт Угорщини та ще й хамлять коли в них питаєш що це

Маруся 2018-01-13 / 06:53:50
Треба братися за важливу значиму для людей справу й доводити її до завершення. Тепер відбирають поліклініку, зруйнували півміста псевдоремонтами, транспорту муніципального немає, водоканал творить що хоче, про газове взагалі мовчу, а вони лиш людей дешевими сенсаціями годують.

Віка 2018-01-13 / 03:52:25


Маруся, назви когось, хто більше "наїжджає" на місцеву "еліту", ніж Грегор і Закарпаття онлайн


Маруся 2018-01-13 / 00:39:20
Ну да, від місцевої "еліти" і кренделів отримати можна, ліпше на дипломатів наїжджати. І безпечніше, і піар класний.

cigany ali 2018-01-12 / 23:53:18
hlahola, pisov bi ti na h,,,y, i duzhe skoro!!!!

об'єктивка 2018-01-12 / 23:10:59
Є й інші. Але від цього ця не зникає

Маруся 2018-01-12 / 19:58:47
Ну так, в нас в Ужгороді ж більше проблем немає, крім дипломатичних номерів!

До нана 2018-01-12 / 18:40:31
Мають привілейі бо і москаль перед мадярами має превілей.

До Nana 2018-01-12 / 15:24:52
А чому "нам слід насамперед наводити лад у себе, самим дотримуватись законів, а вже потім шукати порушення в дипломатичних місіях інших держав"? Чому не паралельно? Дипломатичні місії Угорщини мають якісь привілеї в плані закону в державі Україна?

Нік 2018-01-12 / 14:10:25
Таки так. Якісний алкоголь чи діброва???

Вуву- чітатєлью 2018-01-12 / 13:59:25
Ні ... Не торгувати на базарі ...
"А встановлювати міжнаподні торгово-економічні відносини".

Вуву - читач 2018-01-12 / 13:55:25
Ну це ви вже гіперболізуєте ... Відносно 0 консульских працівників ...(я там такого не писав)
Щодо двірників то це мабуть інша тема ... Просто ви "не туди" заскочили.

Читатель 2018-01-12 / 13:33:10
Интересно даже не это, а.... Зачем? )))) Спасибо журналистам за такую веселую информацию. Что? Дипломаты такие нищие, что сюда приезжают торговать на базаре? Интересно. Очень интересно. Посмеялся!

1616 2018-01-12 / 11:49:51
дегенератка

Винороб 2018-01-12 / 10:24:45
Це вже не перший випадок зловживання посадовими особами угорського консульства своїми службовими повноваженнями!

Ужгородець 2018-01-12 / 10:22:45
Угорці ще й контрабанду через кордон тягають! Взагалі обнагліли!

Nana 2018-01-12 / 10:06:08
Перш ніж шукати скалку в чужому оці радила би пригадати перевезення тисяч пачок цигарок через кордон у дипломатичному авто України. За цей злочин і підробку документів досі ніхто не покараний і покараний не буде. Нам слід насамперед наводити лад у себе, самим дотримуватись законів, а вже потім шукати порушення в дипломатичних місіях інших держав.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 3
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 4
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 20
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 29
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му