Державного виконавця Іршавської ДВС затримано на системному вимаганні хабарів (ФОТО)

При одержанні 2 тис дол США викрито державного виконавця Іршавської ДВС, який організував схему вимагання та одержання неправомірних вигод. Про це Закарпаття онлайн повідомили у прес-службі прокуратури Закарпатської області.

Державного виконавця Іршавської ДВС затримано на системному вимаганні хабарів (ФОТО)

За процесуального керівництва прокуратури області співробітниками Управління захисту економіки у Закарпатській області  нацполіції України викрито схему одержання неправомірної вигоди посадовими особами Іршавського районного відділу Державної виконавчоі служби Головного територіального управління юстиціі у Закарпатській області.

Викрито державного виконавця, який зловживаючи службовим становищем, організував схему вимагання та одержання неправомірних вигод за сприяння у вирішенні питання щодо обмеження виїзду за кордон та зняття штрафів накладених судом.  

Зазначеного посадовця, викрито під час одержання від мешканця району неправомірної вигоди у розмірі 2 тисячі доларів США (в еквіваленті 56 тисяч гривень). Грошові кошти та речові докази вилучено.

Вирішується питання щодо повідомлення посадовцю про підозру за ч. 3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою поєднане з вимаганням).

Наразі  тривають обшуки у робочих кабінетах Іршавського районного відділу Державноі виконавчоі служби Головного територіального управління юстиціі у Закарпатській області.

Встановлюються інші посадові особи причетні до розподілу коштів, отриманих у якості неправомірних вигод.

Довідково: за вчинене винним особам загрожує від 5 до 10 років позбавлення волі, з трирічним позбавленням права обіймати певні посади та конфіскація майна.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайн, учора на хабарі в 200 доларів затримали начальника Свалявського райвідділу служби пробації.

 

05 січня 2018р.

Теги: хабар, виконавець

Коментарі

справедливий 2018-01-09 / 09:12:05


А нахрена він давав гроші, значитиь був пяний верховониць і добре шо ще біди не наробив, пянтос й***аний!!!


верховиниць 2018-01-09 / 07:18:53
люди добрі пак чому палюха малого котрий у поліції іршавськув робить не закривуть.
перед новим роком уд нашого верховинця узяв 5000 гривнюв. не мав при собі та жона зняла з карточки та принесла ім. і пак позвонила і заявила.
і все тихо тот дале робить.
уйшло ош забився та попросив случайно

Іршава 2018-01-08 / 16:44:52
Цього корупціонера прокурори вже міряли? Зважували?

Цікаво 2018-01-08 / 16:39:37
"Викрито СХЕМУ отримання неправомірної вигоди посадовими ОСОБАМИ" - значить був хтось ще?...

Юга 2018-01-08 / 15:34:17
А він не міг почекати і взяти хабар після Різдва?

Іршава 2018-01-08 / 14:11:55
Перед самим Різдвом?! Хоть би почекали ще трохи.

Юрист 2018-01-07 / 08:32:41
Тепер бравий львівський хлопака Манькут Андрюха із прихвостнями Дербаком Юріком та Малецьким Серожкою на двадцяточку тисяч не українських грошенят збагатяться акуратно!!! Слава полякам-окупантам і зрадникам-закарпатцям!

адвокат 2018-01-06 / 15:39:27
А воно тобі треба. Щоб з тобою потім ще ділитися. На всіх не вистачить грошей.

Цікавий 2018-01-06 / 15:26:21
Інтересно,чому всі так скривають,ко брав а ко давав,таку сенсацію зробили -всі розжовують а нико не знає про кого іде мова,Може поділитесь знавці?А то в коментаріях уся область із своїми штрафниками,

Василю з тернова 2018-01-06 / 13:55:23
А каптола той невиноватий оказався і на роботі його востановили. Мій шовгор штраф ходив платити у тячеві та бачив його на роботі. Поміг йому штраф закрити і оба лишилися довольні =)

Двс 2018-01-06 / 13:51:23


Юрист правий. Треба й того п***араса що давав сажати. Хотів їхати в америку а кредит не хотів платити. Попросив виконавця зняти обмеження за 2000 доларів. Виконавець порадився з начальником тай по тисячі чого би не поділили. А туй рас і пудстава. У чому туйка вимагання? Ош один дуринь не хоче платити кредіт а другий дуринь немає гроший і соглашаєся то вимагання? Ци може виконавець приставив йому пістолет та каже: вать ми даш хабар вать тя устрілю?? Не можу поняти


юрист 2018-01-06 / 13:31:49
Правильно робить. Доки є такі ідіоти, що дають, чому б не брати. В хабарі один дає за якусь вигоду, другий бере за надання цієї вигоди от і все.
А не любиться давати, робіть все по закону, тоді ніхто не буде до вас придератися. А буде придератися підключайте пресу, спільноту, НАБУ.

ОООІІІ 2018-01-06 / 11:01:47
Луценка треба у Тячово на начальника налоговоі Матьолу. Той зберає за ПДВ по 20-30 % кожний місяць з підприємців. Подиввться сліпаки що він творить самі велекі корупціонериу Тячівській налоговій.

Мішко 2018-01-06 / 09:09:44
Тупо дивитися на таку ситуацію, коли людина тобто Шимон Вася, який кришує все незаконне та щотижнево збирає мзду в Тячевському Іршавському Рахівському районах починаючи від валютчиків, апараток, лісництв, маршруток,спирту, сигарет, - ловить хабарника з ДВС, хай почне з себе спочатку і з своєї родини!!

Василь з тернова 2018-01-06 / 07:06:51
А Рому Каптолу нашого Тернівського шо в Тячеві виконавчі робить тоже імили з 500 баксами за такоє а ун і ародним депутатом Закарпаття став і дабла має і сказав шо з Жовніром всьо і мусорами Якимось Іванковими в Ужгороді порішав і на мальдівах з жонов удпочивав і турціі так і сього подоять ай удпустять домів

Пппп 2018-01-06 / 06:39:32
Василю но ти лох без аудіозапису такоє не роблят там має бути 100% ще і суд попереду який вивчит докази. Ти думаш виконавці не беруть???!@!

Василь 2018-01-06 / 02:08:54
Дивно щось ці фотки виглядають: зазвичай гроші просвічують і руки чиновникам світять, що гроші в руки взяли. Тут нема ні того ні того. Лиш фото грошей якихось і чоловік лежачий. Щось тут не чисто з боку правоохоронців - майже підстава, бо видно показника не хватало в минулому році, та треба було зад якось свій з г... вна витягати.......

тячів 2018-01-05 / 23:56:23
А наш прокурор жовнір недивлячись на критику луценка й вже на роботі.а апаратів ще більше стало.

дюсі 2018-01-05 / 22:25:38
то мукачівський фраєр міша? хижку собі построів на зарплату дай боже кожному і бізнеса є. типирка мало "подоять" і взятки виростуть у рази, треба буде відбивати бабло. Так і жиємо.

Правдиво 2018-01-05 / 22:06:53
Держслужбовців спонукають до цього. Дают їм мізерні зарплати, а потім ловлят як котят

НОВИНИ: Кримінал

15:02
/ 1
Закарпатські прикордонники спільно з угорцями затримали українця та 8 пакунків сигарет, які той переправляв через кордон
12:08
Під час огляду будинку агресивного молодика на Виноградівщині знайшли 3-літрову банку з канабісом
11:48
/ 3
Підозрюваного в убивстві підлітка в Нижній Апші на Тячівщині ушпиталили "через погіршення стану здоров'я"
11:46
/ 1
У Верхньому Коропці на Мукачівщині спіймали двох чоловіків, що розкурювали вдома марихуану
11:11
На Рахівщині контрабандисти втекли від прикордонників, покинувши поблизу кордону 10 пакунків із сигаретами
11:08
/ 2
Унаслідок зіткнення двох "Фольксвагенів" у Кам’яниці на Ужгородщині травмовано 5 людей
09:29
В Ужгороді невідомі вбивають тварин
02:23
/ 4
Прокуратура каже, що домагатиметься справедливості у справі про вбивство в Нижній Апші, та наголошує на незаконності самосуду
16:18
Понад 6 років тюрми присудили мешканцю Мукачівщини, що в ув'язненні організував наркоторгівлю через посередників
11:43
На Іршавщині п'яний водій на "Шкоді" спочатку тікав від поліції, а відтак чинив опір правоохоронцям
09:57
/ 1
На Закарпатті розкрито всі 12 умисних убивств і замахів, а також всі зґвалтування, що сталися з початку року
06:59
В Ужгороді у крадія з супермаркету виявили наркотичну "їжу для папуги"
18:57
/ 12
Нардеп Петьовка вимагає всебічного розслідування злочину у селі Нижня Апша
16:40
/ 4
Ужгородський міськрайонний суд направив підозрюваного у вбивстві на Тячівщині підлітка на психіатричну експертизу
16:26
/ 2
У Мукачеві в авто підозрюваного у майновому злочині львів'янина знайшли марихуану
16:23
Намагаючись перевезти через кордон на Закарпатті майже 500 пачок сигарет, українець втратив мікроавтобус
12:30
В Іршаві затримали чоловіка, котрий підпалив чуже авто
12:13
/ 11
Випускаючи з-під варти підозрюваного в жорстокому вбивстві, Ужгородський міськрайонний суд "відмінив" постанову Апеляційного (ДОКУМЕНТИ)
11:26
Звинуваченого неповнолітнього у вбивстві підлітка на Тячівщині "апеляційно" вимагають знову взяти під варту
10:29
В Осої на Іршавщині затримали чоловіка, підозрюваного у вбивстві сусіда
10:17
/ 1
Угорець намагався перетнути кордон на Закарпатті, "запакувавши" в колеса та мости автівки понад 800 пачок сигарет
09:24
До 4 років в'язниці засуджено закарпатця, який обікрав церкву на Іршавщині
23:27
У ПП "Тиса" в угорця вилучили Opel, нашпигований контрабандними сигаретами
22:48
/ 18
У Нижній Апші люди з обіду блокували трасу Мукачево-Рахів-Рогатин через "заминання" правоохоронцями жорстокого вбивства