Упродовж 2017-го року закарпатська митниця перерахувала до держбюджету 4,3 млрд грн податків

Протягом 2017 року Закарпатською митницею ДФС перераховано до Державного бюджету 4 млрд 345 млн грн податків.

Про це Закарпаття онлайн повідомили у ГУ ДФС у Закарпатській області.

Відносно 2016 року до скарбниці спрямовано на 1 млрд 232 мл млн грн, або на 39,6% більше. Виконання індикативу забезпечено на 125,3%.

Протягом січня-грудня 2017 року 362,3 млн грн спрямовано до спеціального фонду обласного бюджету на розвиток автомобільних доріг загального користування. У 2018 році цей експеримент продовжить свою дію, тобто 50 відсотків перевиконання загального обсягу щомісячних показників надходжень митних платежів (мито, акцизний податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів та ПДВ) також будуть спрямовуватись на розбудову автошляхів краю. Крім того, до 10% суми перевиконання загального обсягу митних платежів, визначеного помісячним розписом доходів загального фонду державного бюджету, за рішенням Кабміну України, а це 122,4 млн грн, спрямовано на поточні та капітальні видатки митниці.

02 січня 2018р.

Теги: митниця, держбюджет

Коментарі

Gobi baci 2018-01-03 / 07:44:35
4,3 мільярда гривень кажете? Та у нашого Валери тулько лем автопарк машин шо ун сього року собі і пацанам накупив в два рази булше коштує !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Рома 2018-01-02 / 23:10:50
Чому митники в СБУ віддають більшу касу ніж в поліцію? Будуть для них погані наслідки.

Торнадо 2018-01-02 / 23:10:45
Позор всім тим правоохороннім органам,можновладцям,політикам,які ніби не бачать і бездіють над тим безприделом який в послідні роки робиться в закарпатській митниці! Хотілось би вірити що всі там Погорелови,Варцаби,Немеші і всі їм подібні працюють там не честь держави але всі знають що це не так і працюють вони виключно на свій карман,вчителів мали хороших. Не говорячи вже про то що митницею керує Пересолякк. НАБУ і САП ви спите чи не хочете цього бачити?

Леніну 2018-01-02 / 22:54:28
На прокуратуру касу з таможні зберає, зам. Гаврилюка - Саша Василенко, ун кум Симчери. Но скоро всьо поміняєся. Як би люди знали чим прокуратура останні півтора року занімаєся та волося би у них стало. У державі война, а Гаврюлюк лиш про гроші думає.

Лоці 2018-01-02 / 22:47:58
Бітлян за свої всі справи які рішає за десятки тисяч доларів буде не лиш Пересоляка в пуцу цюлювали...!!! Хлопці в АТО за Україну вмирають, а то бидло бабло стриже на рівному місці!!! Нічого, Бог є на небесах, і там долари не помогають!!!

Ленін 2018-01-02 / 22:13:48
Хто гроші на прокуратуру зберає? Хочу за шию го подержати

Варцаба 2018-01-02 / 21:50:34
Хто зараз начальник митниці? Балуєв чи Пересоляк? Щось путаюся

Бітлян 2018-01-02 / 21:36:08
Якщо сього року так будете робити як прошлого, буду Переселяка у пуцу цілювати.

Мясник 2018-01-02 / 21:31:10
Скоро на ”Тисі” вся футбольна команда Минай робити буде! Перші четверо пішли

Валера пересцоляк 2018-01-02 / 21:12:23
Розходи маву великі хлопці тому так мало даву в касу

Василь 2018-01-02 / 21:11:12
Шо нам за хосен із цих грошей Закарпатцям ?????

Бабай 2018-01-02 / 20:22:00
І кому і для чого перерахували? Де ті гроші? Украдуть же ті сволочі - вот і весь бізнес.

Симчера 2018-01-02 / 19:53:46
Більше могли заробити але мусили прокурору генеральське звання купити, багато було зальотів минулого року.

СБУ 2018-01-02 / 18:56:13
Митниця - наша житниця! Пересоляку - РЕСПЕКТ!

Прокурор 2018-01-02 / 18:27:23
Добре спряцювали минулого року, низький уклін митникам

НОВИНИ: Соціо

11:04
Словацькі умільці навчили українців гріти воду сонячною енергією
10:30
На Митній в Ужгороді облаштують зупинку громадського транспорту
10:21
З 1 лютого у Мукачеві починається прийом заявок на здобуття міської літературної премії ім. Мейгеша
09:44
В Ужгороді побачив світ другий випуск наукового щорічника "Етніка Карпат"
06:11
Держлісагентство на прохання WWF призупинило вирубки в букових пралісах Закарпаття
21:16
/ 16
ФОТОФАКТ. ХХІ століття: у туалеті школи в Лазещині на Рахівщині коштом батьків встановили двері до кабінок
20:20
/ 1
Богданські смереки, або Похвала глупоті
18:56
/ 11
Москаль не прийняв представників мітингуючого Кошелева, бо втомився і пішов додому
18:04
/ 1
У Солотвині завершився фестиваль колядок "Віфлеємська зіронька-2018"
17:28
Волонтери просять допомогти матеріалами для утеплення притулку для бездомних тварин в Ужгороді
16:14
Торік нерухомість Закарпаття поповнила місцеві бюджети на майже 30 млн грн
16:10
З огляду на погодні умови на Закарпатті почали працювати стаціонарні пункти обігріву
15:51
/ 1
У Кошелеві на Хустщині селяни мітингували проти бездоріжжя та збирали підписи під вимогою ремонту місцевих доріг
12:41
Водіїв в Ужгороді просять не паркуватися вздовж вулиць, аби не заважати снігоочищувачам
12:16
З початку року в Ужгороді виявили вже 25 випадків захворювання на кір
11:49
/ 1
На Закарпатті – гостра нестача вакцини від кору, забезпечено менше третини щеплень від потреби – ОДА
11:09
Харківʼяни їдуть до Ужгорода з креативними ідеями
10:53
/ 2
Майже 1,7 млн грн піде цьогоріч з обласного бюджету Закарпаття на підтримку ЗМІ
10:15
Увечері вівторка та проти ночі середи на Закарпатті чекають сильний сніг, хуртовини та снігові замети й ожеледицю
09:48
До п'ятниці на Закарпатті триматимуться міцні морози та снігопади, найсильніше сніжитиме у середу
09:25
На Закарпатті спостерігається тенденція до зменшення заготівлі новорічних ялинок
20:12
/ 9
Пасажири поїзда "Одеса-Ужгород" рубали дрова в тамбурі, щоби обігріти вагон
19:49
На прибуток "працюють" тільки 30% стада унікальної закарпатської ферми плямистих оленів
17:54
/ 1
У Дубовому, що на Тячівщині, юні колядники з навколишніх сіл славили народження Ісуса Христа
16:49
У поліції Закарпаття говорять про зменшення кількості аварій з потерпілими на дорогах
» Всі новини