Мер Ужгорода погодував лебедів на врятованій від забудовників "Кірпічці" (ФОТО)

І висловив сподівання, що незабаром улюблене місце відпочинку багатьох ужгородців буде не впізнати

Мер Ужгорода погодував лебедів на врятованій від забудовників "Кірпічці" (ФОТО)

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв з донькою навідалися на озеро "Кірпічка", що його в четвер, на сесії, Ужгородська міська рада остаточно залишила зеленою зоною.

"За багато останніх тижнів випала нагода майже повноцінного вихідного. Разом із однодумцями пішли на нашу «Кірпічку». Поєднавши приємне з корисним, погодували і чарівних лебедів.

Сьогодні ми захистили від забудови парк «Перемоги» і маю надію, що в найближчому майбутньому улюблену "Кірпічку" ужгородців буде не впізнати!", - написав Б.Андріїв на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

Судячи зі світлин, Б.Андріїв годував лебедів корисним для них кормом, а не шкідливим для цих птахів хлібом, як звикли ужгородці. З огляду на присутність на фото еколога Оксани Станкевич-Волосянчук і декана біологічного факультету УжНУ Ярослави Гасинець, цей візит на врятовану від забудовників "Кірпічку" був аж ніяк не спонтанним.

24 грудня 2017р.

Теги: Кірпічка, лебеді, Богдан Андріїв

Коментарі

Микола 2017-12-26 / 23:27:49
піар! не було б громадськості, не було і б Кірпічки вже

Тромб 2017-12-26 / 19:41:12
Хвали мя ротику бо тя розiрву !!! Кожна жаба хвалить свое болото ! Подивимось , що там буде через 2 роки , гореактивiчти найнятI для розбудови парку ‘Перемоги’.

123 2017-12-26 / 14:47:33
Фу! На такий піар бридко дивитись

Вуву 2017-12-26 / 01:48:52
Здається крига скресла ... Довіра громади ... до мера починає відроджуватись ... зважай богдане бо мер міста то як староста на селі ... Але відповідальність куди більша. Бо гоноровим людям ... І пошана по справах йіхніх.

Ник 2017-12-25 / 19:04:53
Красни фото, а си яки красни лебедици три молоденьки, то майбутнэ Ужгорода, для них и варто было видстоювати Кирпичку. Респект меру.

Петро 2017-12-25 / 14:04:36
попiapити нема чого ! Краще голодних дiТей нагодувати .

О.Д. 2017-12-25 / 01:34:20


З боку мера? Безумовно. Але чому б йому у такому випадку не попіаритися? Якщо є чим...

Значно гірше, це, наприклад, піар на знищеній Короні чи спаленій Україні. А піар на повернутій ужгородцям Кірпічці - це нормально. Хай частіше на такого роду речах піариться.


100ronnij 2017-12-24 / 23:40:13
Пі-Ар ?????????

Олег, Берегово 2017-12-24 / 23:00:12
вітаю ужгородців з перемогою здорового глузду, Олегу Дибі респект за постійне висвітлення теми, Оксані Станкевич - за фахову підтримку.

О.Д. 2017-12-24 / 22:30:24
Звичайно. Бо рік тому мер не погодував би лебедів на Кірпічці, а сама Кірпічка була в оренді у забудовників.
Ця влада складно, а все ж, у підсумку, виявилася податливою до впливу громадськості по збереженню Кірпічки. Це при тому, що Закарпаття онлайн до останнього їй не вірило, і разом з активістами зробило все, аби залишити територію майбутнього парку у власності громади. Тому, це показове годування, попри очевидні його мінуси, вітається. Разом з обіцянкою, висловленою під час нього.

Генек 2017-12-24 / 21:00:48
ще рік назад О.Д. б ніколи не запостив подібну новину..

НОВИНИ: Соціо

09:24
У Хусті родичі загиблої породіллі пікетували пологовий
18:14
/ 10
Закарпатські цигани влаштували в Ужгороді фестиваль
17:15
Понад сотня мукачівців взяли участь у "рожевому" велозаїзді "Сакура Bike Ride"
14:51
У Вонігові, що на Тячівщині, проводиться реконструкція пошкодженої дамби та берегоукріплення річки
14:13
Ужгород приймає міжнародні змагання з танцювального спорту "Uzhgorod Open-2018"
14:00
/ 4
Нові автомобілі передали закарпатській роті особливого призначення та в ізолятор тимчасового тримання
13:50
В Ужгороді розпочався дводенний фестиваль рожевого вина SakuraWine
12:59
Молодь Закарпаття запрошують до участі у всеукраїнському літературному конкурсі і конкурсі плакату "100 років Гуцульській Республіці"
11:40
/ 14
Мешканцям Холмківської, Тарновецької і Сторожницької сільрад пропонують добровільно увійти до складу Ужгорода
09:25
/ 4
Туристична Колочава на Міжгірщині потопає в смітті
02:56
В Ужгороді відбудеться велозаїзд BIG CITY RIDE
18:12
/ 3
"ГЕСівську справу" по Березову на Хустщині суд остаточно розгляне 4 травня
18:05
/ 1
Ужгород розгорнув свої експозиції на Днях України в Кошицях
17:16
У бібліотеках Закарпаття презентують наукове дослідження про походження українців "Етногенеза русинів"
17:06
На Закарпатті побачила світ книга про становлення і розвиток Нацпарку "Синевир"
16:05
На Рахівщині вирішили продовжити депопуляцію диких свиней
15:16
/ 2
11 закарпатців отримали державні нагороди та обласні відзнаки
13:52
В Ужгороді презентували "Щоденник молодого рома-мандрівника"
13:44
/ 2
Фізичні особи-підприємці на Закарпатті масово припиняють свою діяльність – ОДА
13:42