Закарпатці діляться страхітливими кадрами паводку на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Фото й відео повені, зроблені у різних куточках області, оприлюднюють закарпатці, що спостергали за наслідками стихії.

Закарпатці діляться страхітливими кадрами паводку на Закарпатті (ФОТО, ВІДЕО)

Так, силу й наслідки повені можна побачити на світлинах та відео, зроблених Юрієм Ломакіним у Перечині, Романом Келеменом на Хустщині та Олегом Енським у Мукачеві, ужгородцями Андріанною Андріївною та Олександром Богдановим - в обласному центрі.

Хустщина, фото й відео зі сторінки Романа Келемена у Фейсбуку

Перечин, фото й відео зі сторінки Юрія Ломакіна у Фейсбуку

Мукачево, фото й відео зі сторінки Олега Енського у Фейсбуку

Фото й відео зі сторінок Андріанни Андріївни та Олександра Богданова у Фейсбуку

16 грудня 2017р.

Теги: фото, відео, повінь

Коментарі

Вуву 2017-12-18 / 00:05:47
Цілком може бути ... Тільки народ повинен постійно ... "трахати" ... свойіх обранців ... Які засіли в кабінетах ... Ну так щоби вони невстигали розлаблятись . тоді є шанс.

пенсіонер 2017-12-17 / 16:32:39
Барани і ті, що рубають ліс, і ті, що пеправляють його за кордон. Але топить і тих і інших. То може усі візьмуться разом та зупинять цей безлад.

Вуву 2017-12-17 / 15:48:03
Так організуйте свою дружину і беріть під контроль кожну машину що ліс вивозить ... За вас то нико робити не буде ... Но єслі всі (перебачте як барани) будуть мовчки дивитися ... То тоді вам і ваш климпуш ... Нічим не поможе . ци не так ?

гуцул 2017-12-17 / 15:06:24
ми рубаємо сугубо на дрова щоб отопити свої сімї але всі суки закарпатці беззаконно забирають від нас ліс і перепродують за кордон за огроменні гроші бо наш ліс екологічний----ви думаєте що ми не боримося але нічого не можемо зробити----даже доходить до того що ми живемо в лісі і не можемо купити собі дрова на зиму --но алігарх закарпатський в той момент вивозить із закарпаття нашого гуцульського лісу по 20-30 машин за добу і не простого лісу а бук або дуб і ми всі зате щоб заборонила україна вирубку лісу олігаркам закордон хоча би на 50 років

Мурзі 2017-12-17 / 13:36:53
Канєшно контрабас цигаретлами діло паскудноє , айбо они ліс не рубають , тай кому нужна тота китайська стіна ?
А гуцули пусть думають свойіми мозгами , як йім рубати ліс , з якого они жиють.
І ци зможуть они тогди прожити вижити як лісу не буде.? Бо бензопилою дерево бжииик і вже нема , а штоби такоє виросло ьа треба років 30 . ріжте дальше.

Вуву 2017-12-17 / 13:26:59
Та раз так хочуть ... Хай рубають ... Вже мало шо лишились ... А далі што.?
Туристи йіздити не будуть ... Бо кому цікаво дивитись на лисі гори ... Зимою снігу теж не буде ... Теж не прийідуть. По малину , чорниці , ожину , гриби теж не підеш ... Но што далі. ?

Мурга 2017-12-17 / 11:18:56
Тячівські, вмноградівські та берегівські контрабандисти за гроші від контрабанди могли уже побудувати дві китайські стіни від Рахова до Чопа. Але будують чотирьохповерхові будинки, мають по пять машин на обійсті, а інше їх не цікавить, то хай плавають.
Чи може чекають, що гуцули ім стіну побудують? А гуцули рубали і будуть рубати, бо їм теж треба жити, а контрабасу в них нема.

З мультика 2017-12-17 / 09:08:45
Москаль: Так нащо ви ліса вирубуєте? Потом ж буде!
Люди: Так дядьку, гроші будуть зараз, а потом буде потім.....

Вуву 2017-12-17 / 08:34:09
Ти знаєш ... точно ... По такій судноплавній річці мож запускати (запросто) катера до києва а звідти і до одеси .
Чітатьєль ... Чуєш ... Скоро пойізди почнуть відміняти. УЖАС.

пенсіонер 2017-12-17 / 07:31:19
Та хер клали на ваші зауваження Мурга і інші фивники від лісу. Їхні будинки в Ужгороді, Будапешті і Празі.
А ви всі інші вчіться плавати, бо скоро станете моряками.

Вуву 2017-12-16 / 22:48:56
І ще одне ... Європа нам ніякі компенсаційі за це недасть ... Але з гашого бюджету грошу на вішкодування підуть ... А заодно і бариги "відіжмуть" ... А після скажуть що доллар вже ніяк не може бути по 26 ... А лишень по 30 і ніяк не менше.

вуву 2017-12-16 / 22:44:37
Я вже не кажу про ерозію русла річок ... Особливо в низинних районах.
Але ж то наші ... "ФАХІВЦІ" видають дозволи на вирубку ...
А тепер ще (голова єврокомісійі) жан-клод юнкер(junker) ... Що фактично читається як "джанкер" ... Ставить вимогу перед украйіною ... Зняти мораторій на вирубку лісу в обмін на фінансову допомогу.
Хто б зміг тому старому переслати ці фото і відео ... Щоб в нього було б хоч чорне поняття що в нас робиться.

98к 2017-12-16 / 21:26:16
РУБАЙТЕ ХАЩУ!!!
Є**ШТЕ ЇЇ ДАЛЬШЕ.
Завтрішнього дня не має!!! Треба все вирізати гниська!!!

Зоро 2017-12-16 / 18:59:51


Природа вам дає по **ольнику


Вуву 2017-12-16 / 18:44:03
Бо якщо в область призначати вмяких зайд ...і маскалів ... Яеі гезнають специфіки області ... Але прекрасно розуміють що йіхній час перебування обмежений певним часом ... Бо потім йіх замінять (як сука маскаль)... Зачинають дерибанити все що тільки можна ... І так само всі попередні украйінські президенти ... Стільки ... Скільки гарізали при кучмонойіді ...(за той термін часу) ... Не було нарізано за всю історію закарпаття .
Зате його дочка купила три поверховий будинок в лондоні за 86 млн.фунтів + податок ... + відразу кап.ремонт ... + податок на нерухомість яку платять кожен рік . А коли в його дочки людочки спитали ... Звідки таке бабло ? ... Так в мене чоловік "бізнесмен" ... Ось так і живем ... (Зате хуни з нас і сміються).

Вуву 2017-12-16 / 18:31:16
Як вирізаюти ліс ... То треба всякі папери ... Дозволи ... І лісники "вперто" переконують що все законно ... Все з додержанням норм вирубки.
Зате як приходить паводок ... Нетреба ніяких дозволів ... ні яких папірців ... І ніхто не бреше про норми ... Про законність ... Ніхто нікого ні в чому не переконує .
Просто паводок це як "чиста правда" яка дає про себе знати ... всім ... І тим кабінетним злодіям І баригам і держимордам ... І простим людям .
Ось воно те ... Що ви зробили ... Маєте ... Отримуйте сповна ... І робіть собі з тог висновки .
Людям можна набрехати і зробити йіх дурнями ... а природу необдуреш ... Всякий паводок це є свідченням для людей правди ... Реального стану речей ... Те що ви зробили ... Ось воно ... бачите і маєте ... Отримуйте.

111 2017-12-16 / 18:30:23
Побільше лісу ріжте і все буде добре!!!!

pfr 2017-12-16 / 18:12:31
я малим у першому класі у 1980 році був і бачив, як сусіда плавав у кориті (Мукачево). Потім була повінь у 1993 році на Іршавщині, дітей наших родичів потім на Балатон мадяри возили. Ну 1998 рік, це всі плавали. 2001 рік те саме. 2008 рік - затопило Івано-Франківщину. Повені у Чехії були у 1997, у 2002 всю Прагу залило. В Румунії теж. Ліс рубають всюди і по-чорному. Але у нас особливо по-варварськи, суцільний лісоповал, півгори зістрижуть і допобачення. Сміття в річку. Річки не регулюються, не поглиблюються, не вирівнюються. Я бачив повінь у Швеції у 2002 році - так там повенева річка чиста-прозора. У нас все задрипано.

До Вуву 2017-12-16 / 18:11:05
Не переживай, они щи нарубавуть, та вище построяться. Шкода шо за 1 лісовоз не розстрілюють на місті, може б не топило би так людей....

Вуву 2017-12-16 / 17:45:04
Ну що ідіоти ... Нарубалися закарпатського лісу ? ...
Бо ще деяким дебілам все мало ... і навіть зараз.
А раніше таких паводків не було.

НОВИНИ: Надзвичайні ситуації

14:52
/ 2
У Білках від незачиненої "буржуйки" в "ремонтному" гаражі загорівся мікроавтобус
11:32
В Ужгороді пожежні врятували від вогню будинок
13:00
У Сокирниці на Хустщині в Тисі виявили потопельника
23:23
У Мукачеві горіла закинута будівля колишньої тютюнової фабрики
11:30
У понеділок в Бобовищі на Мукачівщині вигорів гараж, а в Мукачеві – саманна "конюшня"
11:17
У Дюлі на Берегівщині горів будинок
11:49
За вихідні на Закарпатті ліквідували 7 загорань сухостою і сміття, в Нижніх Воротах врятували аптеку
10:53
У Богдані згорів будинок, у якому приймав ванну чоловік, що наглядав за власністю сусіда-заробітчанина
19:11
У Перечині вигорів цех готової продукції деревообробного підприємства
17:37
/ 1
У "наркоп'яному" зіткненні вантажівки та легковика в Заріччі одна людина загинула, ще двоє травмовані – офіційно
11:47
У Заріччі Хустського району зіткнулися легковик і вантажівка, є постраждалі
10:47
У Тересві на Тячівщині під час спалювання сміття отримали сильні опіки двоє працівників підприємства
10:39
У Липовці Хустської громади вигорів покинутий будинок біля лісу
16:53
Між Стеблівкою та Сокирницею на Хустщині Chery Amulet на швидкості врізався в дерево на узбіччі
16:41
На пожежі дачі в ужгородських Горянах отримав опіки рук 35-річний господар
16:27
/ 22
З'явилося відео з салону Audi Q5 безпосередньо перед смертельною ДТП на Слов'янській набережній в Ужгороді
14:52
У пожежі в житловому будинку в Берегові загинуло 19 котів, ще 40 врятували
11:58
У Білках горіла надвірна споруда, будинок поруч врятували
11:52
На Рахівщині відшукали заблукалого туриста, що заблукав на Говерлі. Пошуки його друга тривають
10:58
/ 4
В Ужгороді опівночі група молодиків на Audi на швидкості влетіла в дерева: двоє загинули на місці, ще троє – в реанімації
17:36
У Синевирі цілу ніч шукали 10-річного хлопчика, що втік після сварки з матір'ю
12:32
У Ясіні вогонь з надвірної споруди перекинувся на сусідську дровітню
11:43
/ 3
У Рахові жінка хотіла прийняти ванну, а загорівся будинок
22:28
У Лазах Тячівської громади через пожежу в мансарді прибудованого гаража вигорів також дах будинку
11:19
/ 2
Житель Нижніх Воріт втопився, долаючи Латорицю вбрід до свого будинку
» Всі новини