Міжнародний турнір з кікбоксингу збере в Ужгороді спортсменів із чотирьох країн (ВІДЕО)

Позмагатися до Закарпаття приїдуть ккбоксери з клубів Угорщини, Словаччини, Чехії та України.

Найсильніші кікбоксери, віком від п’яти років, боротимуться у розділі кік-лайт, а старші визначатимуть найкращого ще і у лоу-кіку. Найменші спортсмени розпочнуть боротьбу 16 грудня та виборюватимуть Кубок Святого Миколая. До слова, такий турнір в Ужгороді буде ювілейним, 15-тим.

17-го ж грудня битимуться досвідчені кікбоксери за міжнародний титул. Офіційне відкриття змагань — 16 грудня об 11:00, організатори обіцяють цікаві передсвяткові сюрпризи. Вхід на яскравий спортивний турнір – безкоштовний.

Анатолій ПЕРЦЕВ, президент Закарпатської федерації кікбоксингу WAKO

Все соревнования будут проходить в СК «Иппон». Мы добавили второй турнир Международный, сразу после Кубка Святого Мыколая, который будет для маленьких спортсменов от 5 до 8 лет. А уже «Иппон Оупен» — возраст спортсменов будет от 12 и до взрослых, до 22 лет. Кубок св. Николая будет проходит в разделе кик-лайт (согласно международным правилам соревнований для детей, школьников), а Кубок Иппона будет проходить в кик-лайте для кадетов и юношей, а юниоры и взрослые — в более контактном и жестком стиле лоу-кик. В Кубке св. Николая будет 12 поединков и 37 боев в Иппон-оупен. В 13:00 начнется в субботу, и в 10:00 в воскресение.