Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч (ВІДЕО)

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що провів "приємну розмову" з угорським колегою Петером Сіярто.

Клімкін зустрівся з Сійярто і з'ясував, що угорців на Закарпатті вже менше 100 тисяч (ВІДЕО)

Зустріч керівників зовнішньополітичних відомств двох країн відбулася в межах засідання Ради міністрів ОБСЄ у Відні.

"Міністерську зустріч ОБСЄ завершуємо на позитиві. Приємна розмова з угорським колегою Петером Сіярто. Етнічних угорців у Закарпатті вже не 150 тис. і навіть не 100 тис. Люди покидають регіон. Наше спільне з Угорщиною завдання – підтримати та допомогти громадам", – написав П.Клімкін у своєму Twitter.

08 грудня 2017р.

Теги: Угорщина, угорці, Клімкін, Сійярто

Коментарі

Піціко 2017-12-21 / 16:20:30
Ніхто не запретить лубити наш родний страна. Мі єгалі ібудем єгать ко своїм брятям . А готь одін мадяр на Закарпатю, то вже є мадярська земла

Мішкеррру 2017-12-14 / 08:27:41
Судячи з таких глибинних знань ... ти є і члєн і кореспондєт НА-НУ.
(Від вуву.)

Мішкеррр 2017-12-09 / 06:50:09
Це може і так, що Вангрів менше 100 тис. АЛЕ то тільки тих які говоритять по венгерський не розумія жодного слова українсткої мови. А на самом ділі в нас все Закарпаття не полностю Українсько мовні,в нас в кожньому районі венгерські, румунсткі і т.д. слова, але вимов трошки з руссійсько-українськоїїї... Який важко зрозуміти Украхнцям..... Яких добре розумієм ми..... Тримайте трошки слів і зрівняйте: Біціглі, Шваблики і Шовдарь

István 2017-12-08 / 17:17:05
Украинская сторона насчет решений ЕП и Восточного Партнерства опубликовала только те пункты, которые были позитивными для Украины - а об остальных замолчала. Будем ждать оригинальный текст решения ВК.

Читач 2017-12-08 / 14:29:02
Венеційська комісія ухвалила рішення щодо скандальної "мовної" статті закону "Про освіту". Експерти не підтримали звинувачення з боку Угорщини та прийняла аргументацію української сторони щодо закидів, ніби мовна стаття Закону "Про освіту" звужує права представників національних меншин. Тобто шановні мадяри - готуйтесь вчити і вчіть українську державну мову!!!

Вірний 2017-12-08 / 12:26:53
А клімкін знае скільки людей в Україні я думаю ні а питання потрібно задати і не тільки йому

Микола 2017-12-08 / 11:58:09
Д 111...І Українцам є куди, і теж тікають,до Польші,Чехії,Канади ітд Молодих скріз чекають. Українці випередили сирійців за кількістю нових дозволів на проживання в країнах ЄС

111 2017-12-08 / 11:40:46
Міграція народів відбувається протягом всієї людської історії. Це миона міграція, за власним бажанням.
А ще є переселення народів по різним причинам:нестача води, погіршення клімату, збіднення ресурсів необхідних для проживання то що.
А ще є перселення спричинене війнами.
Так, що нічого дивного. Мадярам є куди тікати. Ось нам українцям - нікуди.

István 2017-12-08 / 11:33:27
Сначала нужно провести официальный перепись населения, а потом говорить...

Микола 2017-12-08 / 11:08:04
Є чим пишатися,рівень життя такий що люди тікають.......

Микола 2017-12-08 / 10:51:47
А українців по данним ООН 25 мілйонів то нічого.?

Місний 2017-12-08 / 10:33:34
Яка щи міжетнічна напруга ??????????
Де она ?? ????
Коли она була ?????? За йсі 25 років ????
Іди лікуйся !!!!!
Я сам ни мадяр , але мадяри є одною із складових , одною з ідентичностей нашого Краю ,історії нашого Краю .
Все відписався ......




Вуву 2017-12-08 / 08:47:56
Життя штука незвідана ... І кожна людина повинна мати право вибору.
Одні залишаються тут інші вийіздять. ... І це нормально ... Бо нема насильства , нема примусу.
З одного боку погано що вийіздять люди і в нас зменшується кількість населення . але то йіх вибір.
З іншого боку може і добре що так ... Бо в такий спосіб зменшується міжетнічна напруга ... Збільшується усвідомлення незворотніх речей і процесів в житті.
Збільшується простір до порозуміння, і це є позитив.

Ужгородець 2017-12-08 / 08:16:56
Яка приємна статистика...
Так тримати і надалі!

До 123 2017-12-08 / 07:43:01
Ну як тобі пояснити...
Просто у всьому поганому завжди є щось хороше :)

123 2017-12-08 / 07:29:33
Я здається одини не розумію де позитив того, що люди покидають регіон незалежно від того хто вони за національністю. "Життя по новому" то не жарт.

НОВИНИ: Політика

11:23
На Закарпатті впродовж доби горіли балкон квартири та житловий будинок, що не експлуатується
00:28
/ 4
За хабар у 150 тисяч екс-помічника нардепа Брензовича оштрафували на 13 тисяч
23:27
У ПП "Тиса" в угорця вилучили Opel, нашпигований контрабандними сигаретами
09:28
/ 35
Громада "заблокованої" Холмківської ОТГ пікетуватиме саботажника децентралізації на Закарпатті Москаля
16:25
/ 2
Новий лижний курорт "Свидовець" у Карпатах: екологи б'ють на сполох
12:09
/ 2
Климпуш-Цинцадзе про перспективи конфлікту з Угорщиною та відносин Україна-ЄС
04:07
/ 8
Чубаров назвав Москаля "маргінальним незнавцем" після його заяви про втрату Криму
20:18
/ 14
Угорщина: як не любити Європу за європейські гроші – три практичні кроки
03:49
/ 4
Верховний суд відмовив Москалю в справі про скасування окремих положень закону щодо об’єднаних громад
05:26
/ 3
Сотні закарпатців автобусами звозили в Угорщину голосувати за владу – ЗМІ
09:18
/ 15
Непомітна мадяризація?
18:31
/ 2
Перемога вічного Орбана: як угорський прем’єр зберіг абсолютну владу в країні
11:07
/ 32
Партія Орбана перемогла на виборах в Угорщині, угорський прем'єр окремо подякував закордоним угорцям
00:31
/ 14
У Берегові відбулися загальні збори Товариства угорської культури Закарпаття (KMKSZ)
05:14
/ 4
Українська тема напередодні виборів в Угорщині
18:19
/ 29
Керівник "Тиса-1" Мещеряков став директором телекомпанії "Сіріус" Балоги
06:40
/ 6
В Угорщині ці вибори є виборами на виживання - експерт
07:26
/ 2
Угорщина не може повністю заблокувати співпрацю України з НАТО — Климпуш-Цинцадзе
16:14
/ 34
Балога вніс у ВР законопроект про впорядкування використання державних символів іноземних держав на території України
13:54
Розгляд апеляційних скарг стосовно обвинувачених у "мукачівській справі" відкладено на 25 травня
16:07
/ 25
Москаля стурбувала "прослушка" в кабінетах очільників ключових для нього відомств – дорожного і лісового
10:33
/ 7
Із угорським послом, який дозволяв собі висловлювання щодо автономії для Закарпаття, провели розмову в МЗС
10:20
/ 2
В уряді заявляють, що досягли взаєморозуміння з угорцями Закарпаття щодо мови навчання у школах
10:03
/ 41
Закарпатські депутати вслід за Москалем і з подачі міліціонера й "опблоківця" Русина прагнуть заборони для мітингувальників масок і балаклав
00:42
/ 17
Петік: "Небачення" Москалем активності антиукраїнських рухів на Закарпатті говорить про серйозну загрозу національній безпеці