Клімкін назвав те, що побачив на КПП "Лужанка", "тотальним жахом" (ВІДЕО)

Міністр закордонних справ України в рамках робочого візиту на Закарпаття оглянув кордон з Угорщиною.

Клімкін назвав те, що побачив на КПП "Лужанка", "тотальним жахом" (ВІДЕО)

Про враження від побаченого,  імовірні проблеми на контрольно-пропускному пункті «Лужанка» та контрабанду – дивіться далі без коментарів.

02 грудня 2017р.

Теги: Клімкін, Лужанка, кордон

Коментарі

Горянка 2017-12-03 / 18:25:06
А контрабанда звісно не кришується з Києва.
"Ми повинні забезпечити наших прикордонників тепловізорами" - до кого цей заклик, "Гроші витрачені не так " А завтра когось повяжуть за це ?

Вуву 2017-12-02 / 19:32:11
Якщо омелян відповідає за інфраструктуру то чого маскаль гніда "освойів" 16 млн бюджетних коштів області 12млн) ... Тоді як цим повинен був займатись омельян ???
Та в такомуразі ОДА повинна була закидати пороха листами скаргами і зверненнями а самого омельяна просто рознести ... Аж тут на тобі маскаль вже "освойів 16 млн" ... З чиєйі згоди ... пЭті чи омельяна ??? ...
Бардак злодійський .
Ніодин бюджет ... Ні один народ непотягне такі борги і таке розкрадання ...ні один.

Верховинець 2017-12-02 / 19:31:01
Най позерат пес паскудний, яке становище на закарпатті, бо як вертався на Київ то на території Воловецького району на "міжнародний" трасі Київ-Чоп розрізав колесо, бо дороги в нас ідеальні такі, жаль шо одно розрізав...

Вуву 2017-12-02 / 19:23:46
Читай клімкін ... Який в крайіні бардак розвели "потрошенко і банда" ... Вони ж привикли безнаказано красти ...і називають це "освоєнням фондів".

Митар 2017-12-02 / 16:01:07
А прізвища тих хто на миниці украв всім відомі вони і тепер при владі

Митар 2017-12-02 / 15:59:37
Гроші европейські не неосвоєні а украдені митними керівниками які вілповідали за розбудову

А повертати буде гроші в європу держава

ТТТ 2017-12-02 / 13:44:07
традиційний для післямайданної влади бла-бла-бол.... Виявляється це він особисто домовився з Угорщиною про будівництво дороги навколо Берегова... Як можна стільки брехати і навіть не червоніти? Він побачив "просто жах"? А хто створює цей жах для всієї країни і всього народу? Не він і його "шефи"? Це саме такі як він і вся сьогоднішня влада на КПП Вилок за 5 млн ЄВРО євросоюзу примудрилися привезти аж 2 КамАЗи гравію і один іржавий вагончик і все, гроші закінчилися!!!! Їм уже ніхто не вірить ні тут, ні там і гршей більше не дають! А їм треба не змушувати вчити українську мову погрозами про кримінальну відповідальність, а створювати умови щоб діти самі хотіли вчити мову, отримувати освіту і жити та працювати в Україні на умовах, кращих за угорські, словацькі чи чеські! Тоді це буде влада, а не банда кровожадних мародерів!

Сергій 2017-12-02 / 09:32:25
за розбудову інфраструктури віповідає МШУ (Омелян Володимир Володимирович. Міністр-представник НФ) ..а не Клімкін,

... 2017-12-02 / 07:56:33
Так нехай цей клімкін йде у відставку, якщо йому не подобається кпп лужанка. КМУ є відповідальним за це що робиться на кпп лужанка, кпп ужгород, кпп чоп. Бути міністром й критикувати свою бездіяльність це несумісні речі

НОВИНИ: Кримінал

03:54
/ 2
Викрадачів ужгородця після затримання навіть не взяли в кайданки
15:09
/ 8
В Ужгороді ужгородець і троє мукачівців на "Мерседесі"-"кубику" викрали жителя обласного центру
15:00
Поліція встановлює обставини загибелі пішохода при в'їзді в Мукачево (ОФІЦІЙНО)
20:52
/ 3
У Мукачеві на пішохідному переході пішохід загинув під колесами "Опеля"
17:27
По 15 і 10 років в'язниці присудили двом закарпатцям, що спланували й убили 67-річну мешканку Мукачівщини
17:20
Підозрюваному у вбивстві чоловіка в Чопі жінку триматимуть під вартою
12:51
На Ужгородщині від опіків внаслідок загорання від свічки покривала у візочку загинув піврічний малюк
11:18
На Мукачівщині вже вдруге затримали нетверезу жінку за кермом, раніше позбавлену водійських прав
09:41
Кримінального злочинця, розшукуваного в Угорщині за підробку документів, затримали на кордоні на Закарпатті
09:32
/ 1
На закарпатському МП "Вілок" у тайнику "Шкоди" знайшли контрабандні 330 пачок сигарет
09:14
На кордоні на Закарпатті румун, разом із прихованими сигаретами, позбувся "Фольксвагена"
17:50
"Трикстер" на Закарпатті дозволив викрити кількох шахраїв
14:52
/ 2
Поліція Мукачева розшукує багатодітну матір з Волівця, котра покинула своїх дев‘ятьох дітей
13:26
Жінці, до квартири якої привів кривавий слід з місця виявлення трупа в Чопі, оголосили про підозру у вбивстві
10:51
"Міжнародно розшукуваний" "Ауді" виявили на кордоні на Закарпатті
10:29
/ 1
Слід крові з місця виявлення трупу в Чопі привів до квартири, де знайшли жінку й чоловіка та "алкогольний" безлад
08:51
Закарпатець загинув, перекинувшись на Audi на Івано-Франківщині
08:24
/ 17
У соцмережах наполягають, що авто псевдоактивіста Павлова, що згоріло вночі, є тим, що смертельно травмувало чоловіка біля Ужгорода
11:35
/ 13
На Закарпатті розшукують водія сірої "Шкоди" на іноземних номерах, що смертельно збив 59-річного ужгородця на об'їзній
11:30
У Виноградові два чоловіки пограбували 70-річного пенсіонера
09:21
У Сваляві двійко "напарників" намагалися поцупити дрова з деревопереробного підприємства
09:11
/ 4
На об'їзній поблизу Ужгорода водій смертельно збив пішохода й утік
13:28
На Виноградівщині дружина зарізала чоловіка-кривдника, а відтак вигадала собі алібі
10:34
/ 1
В автоаварії на Великоберезнянщини загинула матір, двоє її дітей та ще один пасажир – на дообстеженні