Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора

Міський голова Берегова Золтан Бабяк оприлюднив заяву, у якій прокоментував марш представників ВО "Свобода" та зривання прапора Угорщини із будівлі Берегівської міської ради.

Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора

За словами З.Бабяка, учасники акції поводилися агресивно, крім того, змінили маршрут. Також мер зазначив, що чекав від правоохоронців «більш рішучих дій, припинення провокацій, а не пасивного споглядання на все це».

Зокрема, у зверненні міського голови Берегова йдеться: «…акція переросла у подію, метою якої було залякування. Учасники акції перетворили Берегово майже на поле бою: димові хмари нависли над містом, були чутні вибухи. Не випадково, що люди злякалися, діти почали плакати, а матері разом зі своїми дітьми втікали від колони». 

Щодо прапора, мер Берегова зазначив: «Особливо обурливим є той факт, що учасники ходи, змінивши попередньо узгоджений маршрут, спочатку попрямували до угорського генерального консульства, а потім зупинилися біля будівлі міської ради та зняли угорський національний прапор, який був встановлений поруч з українським прапором, прапором Берегова та прапором ЄС, згідно з чинним законодавством. У зв’язку з цим хочу відмітити, що стяг не є їхньою власністю, не вони його вивісили, тож про це заявлятимемо у поліцію. І ще одне: коли мене обрали міським головою, на міській раді вже майоріли прапори України, Берегова та угорський національний триколор...»

«Важливо відмітити, що правоохоронці намагалися тримати під контролем події акції, однак їм не вдалося, наприклад, завадити зірвати національний прапор угорців з будівлі міської ради. Разом з мешканцями міста очікував від них більш рішучих дій, припинення провокацій, а не пасивного споглядання на все це», – зазначає Золтан Бабяк.

Мер Берегова є угорцем за національністю і на більшості урочистостей, в яких бере участь, віддає перевагу угорській символіці.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайнБудапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові.

14 листопада 2017р.

Теги: Берегово, Свобода, прапор, Бабяк

Коментарі

111 2017-11-15 / 19:32:35
https://www.youtube.com/watch?v=rcOfbm5PlWk&feature=share

До очевидуя 2017-11-15 / 18:27:48
Власне тема про то , що чужинський прапор треба зняти . не мімце йому на державних украйінських установах а тим більше адманістративних будинках.

Очевидець 2017-11-15 / 12:24:54
До Бібі Прапор вже на місці ,тема ні про що...

Вуву 2017-11-15 / 09:46:37
А давай так ... Бабяк а що ти сам як мер ... зробив для того щоб НЕ ДОПУСТИТИ ЦЬОГО МАРШУ .? Якщо всі твойі активні дійі носять прохунську спрямованість.
Треба було тебе витягнути за шкварки і змусити зняти чужинський прапор...щоб ти сам це зробив свойіми руками ... І в такий спосіб виправив те ... Що наробили твойі "папєрєднікі".
(Можливо наступним разом так і станеться ... Хто зна ?)

свідок. 2017-11-14 / 14:53:44
Так повелось з давніх давен,що в нашому місті всізамалдярились,а точніше,продались за гунські форінти,і за гунські паспорти,згадайте історію гуни це татаро-козахи кочевники прийдешні з Уралу,от нехай і око своє кладуть на Урал а не на Україну,всі ці місні гуни разом з мером,мріють щоб тут була угорська територія,тільки не розумію якого дідька вони тут ще сидять якщо їм гуни дали паспорти,то нехай би і валили на свою гунщину.Я зовсім не прихильник Свободівців,але віббувші події в неділю це не залякування а просте попередження,але як бачимо по статті Бобяка,гуни дуже пересрали,бо він сам в цьому признався. А за прапор що зірвали,ну і що він що державний,так проста тряпиця,повішена кимось і поліція не має ніякого праав реєструвати і проводити по цьому інцинденту розслідування,А мадяронські гунци,взагалі нехай рот закриють,вони вимагають їх вимогами одне місце підітремо.а на рахунок мамочок з діточками які по словам золтана якоби кудись тікали,ложь,п...жь і провокація,всі з цікавістю і гордістю спостерігали за цією ходою,і повірте що багато хто мав бажання приєднатись,просто не порахували себе достойними пройтися поряд з цими героями.СЛАВА ГЕРОЯМ!! СЛАВА УКРАЇНІ!!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!! СЛАВА НАЦІЇ!!!

111 2017-11-14 / 12:08:09
А хіба не правду я написав про нашу гірсько-карпатську бригаду? То який же це тролінг? І таких бригад в Україні вже не одна. Саме їх боїться і Путін з своїм потішним військом і навть наші очільники.

Вуву 2017-11-14 / 11:21:52
Ну вот догралися хуни .

111 2017-11-14 / 11:18:42


Тролінг і розпалювання міжнаціональної ворожнечі. Коментар видалено. Адмін


Читачу 2017-11-14 / 10:59:26
Оооо ти не знаєш як маскаль вміє підспівувути ... Особенно після третйойі.
Ороска тоже сильний голос має ... Но в нейі пролемайо ... Як зачне співати то всйо время зривається на крик.
За бринзовича мож сказати ош старається ... Но соло в ньйого не всігда получпється ... Так якби невитягує (ци не дотягує).
Но а єслі вони заспівають разом втрьйох ... То буде як лєбедь рак і щука (но йсе прімер неудачний)

Читач 2017-11-14 / 10:42:31
Більш сепарського мера як Бабяк у Закрпатті немає,і не дивно,бо має мадярський паспорт і служить Угорщині.За консультаціями туди і ходить,а ті разом із Брензовичом і Ороскою ним керують.І це буде дотих пір,допоки СБУ не буде займати спостерігаючу позицію,а займеться прямими обов"язками по захисту України від отаких зрадників.Цей Бабяк на зразок Штепи із Словянська,яка теж підспівувала Путіну,і що з того вийшло бачимо всі!

НОВИНИ: Політика

11:58
/ 1
Будапешт делегував євроінтеграційні перспективи України закарпатському нардепу Брензовичу
11:03
/ 4
Mr. Petro Incognito: Порошенко витратив на тижневу відпустку на Мальдівах $500 000
06:09
/ 30
Закарпатці в угорському рабстві. Про це мовчить Будапешт
17:18
/ 3
УКРОП на Тячівщині очолив голова Громадської ради при райраді і екс-"свободівець"
21:38
/ 11
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 92
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"