В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили" (ФОТО, ВІДЕО)

У суботу, 11 листопада, в рамках анонсованого "Маршу сили" з нагоди річниці заснування Націоналістичного руху "Карпатська Січ" близько двох сотень активістів цієї організації та їх побратимів з різних регіонів України і навіть Європи "вкорте показали свою силу, дисципліну, ідейну загартованість і довели, що Ужгород – правий".

В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили" (ФОТО, ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Націоналістичного руху "Карпатська Січ".

Як йдеться у повідомленні, під прапорами Карпатської Січі та кельтськими хрестами чорна колона рухалась традиційним маршрутом, викрикуючи гасла, що передають ідеї та цілі організації. 

На центральній площі міста націоналісти віддали шану своїм загиблим "у боях із режимом внутрішньої окупації та на східному фронті" побратимам, зачитавши їх імена і викрикуючи, піднявши догори праві руки, "Присутній!". Запаливши фаєри, колона рушила до братської могили своїх попередників – січовиків, "дорогою та прикладом яких" слідує "нова генерація праворадикальних бійців". 

"В час тотальної розрухи ми стали оберігачами Традиції. Тоді, коли ліберальні сили всіляко сіють ворожнечу поміж європейськими націоналістами, ми виступаємо проти шовінізму і робимо кроки до примирення заради майбутнього Білої Європи", – декларують у "Карпатській Січі".

Раніше цього ж дня, як уже інформувало Закарпаття онлайн"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи".

13 листопада 2017р.

Теги: Карпатська Січ, націоналіст, марш

Коментарі

василь 2017-11-20 / 21:14:49
мадярону іштвану треба намордник з гандона натягнути.падла мадяронська.

конарь 2017-11-20 / 21:10:43
калап долу перед героями... слава героям.

Додаші 2017-11-15 / 07:57:55
І шо тобі подобається ?

Даша 2017-11-14 / 20:33:39
А мені подобається

Вуву 2017-11-14 / 19:42:39
Стасік ... Ти хочеш сказати що такі як ти по 18-20 років ... Вже "знайшли себе" в цьому світі ?

Стас 2017-11-14 / 08:50:03
читаючи негативні коменти, шо вони проплачені, чому вони в чорному, а чому з кельтом а не з хрестом православним, а чому в балаклавах, а чому кричать разом і до кінця....складається думка що це пишуть, обичні тролі, або хтось із тих хворих людей(секс меншин), феменісток, які в цьому світі ще не знайшли себе, лічитись вам потрібно.

Прохожому 2017-11-13 / 18:41:42
Деяким людям вистачає такого дашевого маршу маргіналів і блебса ... Головне "щоб були красіві кричалки" ... І все і більше нічого . в голові очевидно вакум.

Вуву. Анігдот в тему 2017-11-13 / 18:34:36
Приходить єврей до лікаря...
Доктор у мєня проблема...
Ну снімайте штани ...шчас посмотрім
ДА вот ето ДА ...ну ви знаєте я такого вобще не відєл ... За всю свою практіку такого не встрєчал ... Вот ето ДА.
Еврей ... Спасібо доктор ви мне льстітє.

Дубо щит(у) 2017-11-13 / 18:28:45
А які традиційні цінності вони захищають якщо вийшли під чорним прапором з кельтським хрестом . це наші предвічні цігності? Чого не вийшли під православним нашим хрестом?
Чи може до цінностей вже почали відносити крики в нічному місті ... Яке перейшло від сімейних сварок і криків в сімях між чоловіком і жінкою ? Це наші "цінності" ?
Разом і до кінця ... До якого КІНЦЯ ?

Олекса 2017-11-13 / 16:09:13


Хамство і тролінг. З таким рівнем спілкування вам - на інші ресурси. Коментар видалено. Адмін


Бейло 2017-11-13 / 15:34:30
Егорушка а ти часом не з Чікоша втік?

єгор 2017-11-13 / 14:48:57
і хто цей цирк проплатив? Краще б дали кошти хворим дітям.Як на мене, то це викликає сміх.Учасники, схоже , втекли з хелуіна.

Торін Дубощит 2017-11-13 / 14:09:57
Молодці, друзі!Організація заходу на вищому рівні.Добре,що є люди,готові захищати Традиційні цінності.За нами правда.Захід правий!Разом - і до кінця!

Іван 2017-11-13 / 13:35:17


Оберіть один нік і коментуйте під ним, а не створюйте видимість масової підтримки, штампуючи коментарі під різними ніками, зате з однієї ай-пі адреси. Адмін


Аркадій 2017-11-13 / 12:56:34
Все пройшло чотко, молодці пацани

no pasaran 2017-11-13 / 12:49:12
Кошмар... :(

Невідомий 2017-11-13 / 12:34:54
Уважуха пацанам норм тему роблять!!!

ната 2017-11-13 / 10:09:48
цілий горотдєл вигнали охороняти їх, менти були налякані йдучи туди.

до якогось там Вуву 2017-11-13 / 08:51:49
в нас є проблеми з циганами, не з усіма, але більшість, то лінтяї, рознощики зараз, наркоторговці, крадачі, необразовані, лем знають на дітях гроші заробляти!А "біженців"нелегалів нам в країну НЕ ТРЕБА!я сам їх буду гнати звідци.Нам не потрібно такого як в Європі, є надія лиш на цих безбашиних націоналістів.

István 2017-11-13 / 08:51:43
Интересно, что они только в намордниках смелые...

НОВИНИ: Політика

14:06
/ 5
Усі ми були русинами
13:11
/ 1
Західні області України збільшать своє представництво в ВР, але для Закарпаття - без змін (ІНФОГРАФІКА)
19:00
/ 5
Москаль повторив мантру про відсутність сепаратизму на Закарпатті і "наїхав" на "Народний фронт"
17:54
/ 2
Гройсман звернеться до президента з приводу сепаратизму на Закарпатті і просить Угорщину відмовитись від шантажу
17:12
/ 8
Свободівці вимагають відставки Москаля та врегулювання питання угорських прапорів на держустановах на Закарпатті
13:13
/ 8
Віце-прем’єр Угорщини заявив про право закарапатських угорців на автономію та угорське громадянство
12:37
Розгляд апеляції "правосекторівців" у "мукачівській справі" суд переніс на місяць
07:30
/ 1
У Хусті відбулося віче-протест проти свавілля і корупції
19:37
/ 1
Двоє бійців ПС Закарпаття повернулися з фронту для участі в "мукачівській справі"
17:53
/ 4
Свободівці розкажуть у Києві про протидію угорським зазіханням на Закарпатті
07:20
/ 1
Зелене лобі: які політики заробляють на "зеленому" тарифі
06:18
/ 9
Прем'єр Угорщини продовжує шантажувати Україну блокуванням її зближення з ЄС та НАТО
04:43
/ 21
Прапори інших держав не повинні бути на держустановах України – активісти про інцидент у Берегові
03:23
Головний "свободівець" Берегова повідомив про проникнення невідомих у його будинок
06:37
/ 12
Посла України викликали до МЗС Угорщини через зняття угорського прапора в українському Берегові
06:00
/ 10
Мер Берегова вважає, що "Свобода" мала на меті залякати містян і заявлятиме в поліцію через зняття угорського прапора
20:00
/ 15
Будапешт вимагає розслідування зі зняттям угорського прапора з міськради в Берегові
16:40
/ 9
Орбану вже байдуже, чи відповідає стандартам український закон про освіту
04:08
/ 25
У Берегові під час заходів з нагоди 79-ї річниці "Карпатської Січі" свободівці зняли з міськради прапор Угорщини
05:06
/ 2
Польщі далі не подобається вшанування розстріляних на Верецькому перевалі героїв "Карпатської Січі"
02:25
/ 9
Торішнє опитування на замовлення посольства США в Україні зафіксувало на Закарпатті всього 1% русинів – Балога
16:56
/ 6
Як Путін перетворює материк Європа в архіпелаг ворожих островів
14:16
/ 46
"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи"
17:53
/ 1
Угорщина використовує український закон про освіту для своїх виборів – посол
06:00
/ 26
В Ужгороді біля ОДА вимагали захисту державної мови та переобрання "антиукраїнської" Ілдики Орос