В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили" (ФОТО, ВІДЕО)

У суботу, 11 листопада, в рамках анонсованого "Маршу сили" з нагоди річниці заснування Націоналістичного руху "Карпатська Січ" близько двох сотень активістів цієї організації та їх побратимів з різних регіонів України і навіть Європи "вкорте показали свою силу, дисципліну, ідейну загартованість і довели, що Ужгород – правий".

В Ужгороді націоналістична "Карпатська Січ" пройшлася містом чорним "маршем сили" (ФОТО, ВІДЕО)

Про це Закарпаття онлайн повідомили в прес-службі Націоналістичного руху "Карпатська Січ".

Як йдеться у повідомленні, під прапорами Карпатської Січі та кельтськими хрестами чорна колона рухалась традиційним маршрутом, викрикуючи гасла, що передають ідеї та цілі організації. 

На центральній площі міста націоналісти віддали шану своїм загиблим "у боях із режимом внутрішньої окупації та на східному фронті" побратимам, зачитавши їх імена і викрикуючи, піднявши догори праві руки, "Присутній!". Запаливши фаєри, колона рушила до братської могили своїх попередників – січовиків, "дорогою та прикладом яких" слідує "нова генерація праворадикальних бійців". 

"В час тотальної розрухи ми стали оберігачами Традиції. Тоді, коли ліберальні сили всіляко сіють ворожнечу поміж європейськими націоналістами, ми виступаємо проти шовінізму і робимо кроки до примирення заради майбутнього Білої Європи", – декларують у "Карпатській Січі".

Раніше цього ж дня, як уже інформувало Закарпаття онлайн"Карпатська Січ" із фаєрами під угорським консульством в Ужгороді "доводила", що "закарпатські праві – не шовіністи".

13 листопада 2017р.

Теги: Карпатська Січ, націоналіст, марш

Коментарі

василь 2017-11-20 / 21:14:49
мадярону іштвану треба намордник з гандона натягнути.падла мадяронська.

конарь 2017-11-20 / 21:10:43
калап долу перед героями... слава героям.

Додаші 2017-11-15 / 07:57:55
І шо тобі подобається ?

Даша 2017-11-14 / 20:33:39
А мені подобається

Вуву 2017-11-14 / 19:42:39
Стасік ... Ти хочеш сказати що такі як ти по 18-20 років ... Вже "знайшли себе" в цьому світі ?

Стас 2017-11-14 / 08:50:03
читаючи негативні коменти, шо вони проплачені, чому вони в чорному, а чому з кельтом а не з хрестом православним, а чому в балаклавах, а чому кричать разом і до кінця....складається думка що це пишуть, обичні тролі, або хтось із тих хворих людей(секс меншин), феменісток, які в цьому світі ще не знайшли себе, лічитись вам потрібно.

Прохожому 2017-11-13 / 18:41:42
Деяким людям вистачає такого дашевого маршу маргіналів і блебса ... Головне "щоб були красіві кричалки" ... І все і більше нічого . в голові очевидно вакум.

Вуву. Анігдот в тему 2017-11-13 / 18:34:36
Приходить єврей до лікаря...
Доктор у мєня проблема...
Ну снімайте штани ...шчас посмотрім
ДА вот ето ДА ...ну ви знаєте я такого вобще не відєл ... За всю свою практіку такого не встрєчал ... Вот ето ДА.
Еврей ... Спасібо доктор ви мне льстітє.

Дубо щит(у) 2017-11-13 / 18:28:45
А які традиційні цінності вони захищають якщо вийшли під чорним прапором з кельтським хрестом . це наші предвічні цігності? Чого не вийшли під православним нашим хрестом?
Чи може до цінностей вже почали відносити крики в нічному місті ... Яке перейшло від сімейних сварок і криків в сімях між чоловіком і жінкою ? Це наші "цінності" ?
Разом і до кінця ... До якого КІНЦЯ ?

Олекса 2017-11-13 / 16:09:13


Хамство і тролінг. З таким рівнем спілкування вам - на інші ресурси. Коментар видалено. Адмін


Бейло 2017-11-13 / 15:34:30
Егорушка а ти часом не з Чікоша втік?

єгор 2017-11-13 / 14:48:57
і хто цей цирк проплатив? Краще б дали кошти хворим дітям.Як на мене, то це викликає сміх.Учасники, схоже , втекли з хелуіна.

Торін Дубощит 2017-11-13 / 14:09:57
Молодці, друзі!Організація заходу на вищому рівні.Добре,що є люди,готові захищати Традиційні цінності.За нами правда.Захід правий!Разом - і до кінця!

Іван 2017-11-13 / 13:35:17


Оберіть один нік і коментуйте під ним, а не створюйте видимість масової підтримки, штампуючи коментарі під різними ніками, зате з однієї ай-пі адреси. Адмін


Аркадій 2017-11-13 / 12:56:34
Все пройшло чотко, молодці пацани

no pasaran 2017-11-13 / 12:49:12
Кошмар... :(

Невідомий 2017-11-13 / 12:34:54
Уважуха пацанам норм тему роблять!!!

ната 2017-11-13 / 10:09:48
цілий горотдєл вигнали охороняти їх, менти були налякані йдучи туди.

до якогось там Вуву 2017-11-13 / 08:51:49
в нас є проблеми з циганами, не з усіма, але більшість, то лінтяї, рознощики зараз, наркоторговці, крадачі, необразовані, лем знають на дітях гроші заробляти!А "біженців"нелегалів нам в країну НЕ ТРЕБА!я сам їх буду гнати звідци.Нам не потрібно такого як в Європі, є надія лиш на цих безбашиних націоналістів.

István 2017-11-13 / 08:51:43
Интересно, что они только в намордниках смелые...

НОВИНИ: Політика

11:47
/ 23
Ключовими учасниками організації "імпічменту Порошенка" на Закарпатті стали "орли Авакова" і "псевдоактивісти" Москаля
13:47
/ 6
До підпалу офісу угорської організації в Ужгороді можуть бути причетні польські радикали з ультраправої "Фаланги"
04:04
Будапешт через організації закарпатських угорців затягує імплементацію рішень Венеційської комісії - Гриневич
03:27
/ 6
Міністр Гриневич звинуватила голову МЗС Угорщини Сійярто в брехні
02:39
/ 24
У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні
01:13
/ 14
В Ужгороді планують встановити ще один провокаційний символ угорської імперськості
04:27
/ 15
Україна не може повністю задовольнити позиції угорської нацменшини у мовному питанні – МЗС
21:36
/ 1
На Закарпатті через АЧС відстріляно сотню диких свиней, у семи випадках вірус підтвердився
23:38
В Ужгороді відбулося громадське вшанування полеглих під час виходу із Дебальцевого
12:43
/ 10
Усім зацікавленим сторонам представили "Дорожню карту імплементації мовної статті закону "Про освіту", Угорщина бреше і маніпулює – МОН
21:05
/ 9
Від шантажу до інсинуацій: Глава МЗС Угорщини звинуватив Україну в "міжнародній кампанії брехні проти Угорщини та закарпатських угорців"
07:39
/ 7
Клімкін: угорці мабуть плутають угорську мову з російською
07:06
/ 4
Кабмін вніс до ВР законопроект про зміни до закону про освіту
23:04
/ 12
Спробу підпалу офісу угорської організації в Ужгороді здійснили пропутінські праворадикали однієї з країн ЄС – Москаль
17:48
/ 38
Низка організацій звернулися до президента щодо звільнення голови Закарпатської ОДА через його антиукраїнську діяльність
15:25
/ 9
Уряд України відреагував на "хамство і маніпуляції" з Угорщини та схвалив зміни до мовної норми
14:53
/ 11
Заступник голови Закарпатської ОДА Москаля уникнув люстрації, бо "немає запису в трудовій" – "Схеми"
14:21
/ 11
Представники угорської громади Закарпаття відмовилися від консультацій з Міносвіти України
05:36
/ 2
Екс-в.о. начальника Закарпатської митниці і екс-помічник нардепа Горвата Крутяк має $130 тис, "подарованих дідусем", і їздить на Infinity "від мами"
18:01
/ 26
Угорщина під приводом "захисту закарпатських угорців" обіцяє продовжити шантажувати Україну
16:56
/ 9
Ужгородом пройде Марш слави Героїв Карпатської України
06:45
/ 11
Благодійний фонд радника Авакова отримав від Закарпатської митниці конфіскату на 1,5 мільйона
20:02
Закарпатці ініціюють всеукраїнське відзначення подвигу героїв Карпатської України