У Бобовищі затримали 12 осіб, які розпилювали на метал обладнання винзаводу (ФОТО)

Співробітники Мукачівського відділу поліції та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області провели спецоперацію та затримали 12 осіб, які проникли на територію державного підприємства в селі Бобовище, розпилювали металеве обладнання та вантажили на автомобіль.

У Бобовищі затримали 12 осіб, які розпилювали на метал обладнання винзаводу (ФОТО)

У четвер, 9 листопада, співробітники поліції Закарпаття затримали 12 чоловіків, які проникли на територію недіючого державного підприємства в селі Бобовище Мукачівського району та завдали йому збитки в особливо великих розмірах.

Про це повідомив відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Встановлено, що затримані особи – не лише із Закарпатської, але й із Хмельницької областей. Вони на території заводу розпилювали металеві конструкції, а в погребах – алюмінієві бочки.

Поліція вилучила у вказаних осіб інструменти для роботи з металом і три транспортні засоби: вантажівку, на яку складали викрадене, та два мікроавтобуси для перевезення людей.

Правоохоронці встановлюють, скільки часу на території заводу велися такі протиправні дії, скільки загалом осіб до цього причетні та суму завданих підприємству збитків.

На місці працюють працівники поліції. Правова кваліфікація події встановлюється.

Судячи зі світлин, йдеться про територію колишнього Державного аграрного промислового торгового підприємства "Бобовище" (Бобовищанського винзаводу).

10 листопада 2017р.

Теги: Бобовище, винзавод, метал, алюміній

Коментарі

Вуву 2017-11-11 / 18:27:14
Організувати виробництво вина у прмислових обсягах ... Створити нові робочі місця ... Дати можливість працювати в себе дома на рідній землі розуму не вистачає ... (ГУКАНИ ЗАТРАХАНІ).
А зруйнувати , знищити всю виробничу інфраструктуру ... Змогли .

Льолік 2017-11-11 / 11:40:00
Кандагар 1984 рік!))))

Вувк 2017-11-11 / 07:00:43
Як би незнати що це за фото ... Особливо дреге з низу ... Можна було б подумати що це афганістан.

Вуву 2017-11-11 / 05:18:50
Можна тільки уявити скільки декалітрів вина було в тих цистернах ... І хто його продав ... Куди ... Кому ... За скільки ... Чи були там сортоаі вина ... Цеж міліони ...
Тут обласна прокуратура повинна працювати в повному складі .
Чому приймачі металобрухту не повідомили органи про підозрілу діяльність ... тих хто в таких обсягах здавав брухт.?
Бардак бля.ь повний як в житті ... так в мозгах.

Земляк 2017-11-10 / 23:07:32
Одно Білей Василь з с. Жукова вмісті з Деревяником порізали івивезли на металолом, а друге ці доходяги прийшли добивати.

Жора 2017-11-10 / 22:58:28
А який завод був....таких підвалів в області ні один завод не має! Ні один! І такої дегустаційної кімнати, не кажучи вже про сорта вин які знаходидись в цих підвалах...ех.... злодії нищасні розбазарили все...

До технократа 2017-11-10 / 22:53:20
Сліпаку!!! Які то спецпризначенці? То райотдел підняди по тривозі....правильно зробили!

Технократ 2017-11-10 / 20:09:26
Мене зацікавило передостаннє фото - відразу двоє спецпризначенців з "калашами" проти звичайних черметчиків. Ну що можна сказати? Слава Україні!!!

Vav 2017-11-10 / 18:36:47
Та годі крайніх шукати ні голова ні колишній директор в цьому не виноваті- все йде зверху і кому як не нам це знати....

Кваліфіковане Закарпаття 2017-11-10 / 12:55:27
Людям потрібно вчитись, новим професіям, покращувати свої навички і шукати роботу. А іншим - підприємцям, також вчитись і розбудовувати бізнес за міжнародними стандартами. І тоді всі буду працювати і заробляти гроші, а красти і возити товари через кордон це не дуже велика додана вартість і користі державі не приносить. А дані пани це бидло!

Вуву 2017-11-10 / 11:16:27
От з цього і треба починати .

правдоруб 2017-11-10 / 10:53:42
злочин по розпилу металоконструкцій Бобовищанського винзаводу організували його колишній директор ДЕРЕЯЬЯНИК Віктор Петрович (мешкає в с. Іванівці) та солова Бобовищанської сільради Козак Володимир Іванович

Вуву 2017-11-10 / 08:48:04
І наостанок ... Що це за голова у вас який нічого не робить ?... А ящо робить ... То як ?. що понищили майно яке на вашій територійі ?

Вуву 2017-11-10 / 08:43:07
Прошу не ображатись ... Але вийшли люди з вимогами в хусті ... Вийшли .
Кірпічку в Ужгороді відстояли ... Відстояли .
А в бобовищі ... Що люди не живуть ?
Чому на сільских зборах ніхто не підняв питання до голови і не запитав чому ?... Правильно ... Тому що всім по х.й ? От хлопці і порізали майно . І ніхто з вас повну суму завданих збитків не компенсує і з них не стягне.
Хоча і сам голова вашойі сільради першим повинен був щось зробити щоб вберегти це майно ... Бо воно на вашій територійі ... (Можете зі мною і не погоджуватись).

до Вуву 2017-11-10 / 08:22:35
Чому та Чому...
Та тому, що з них ніхто не питає !!!
Живуть як при комунізмі - від кожного по можливостях, кожному по потребах (а потреби ой-йой-йой), а ви кажете декомунізація...

Вуву 2017-11-10 / 08:11:44
А якщо серозно ...то де охорці цього держаного підприємства. Чому держава хоч в який завгодно спосіб НЕ охороняє свойі підприємства ?.
Чому ні місцеві органи влади ... ні тим більше обласні "держиморди" не відновили роботу цого підприємства ... Не створили нові робочі місця ? Чому ?

Вуву 2017-11-10 / 08:03:07
...(остап бендер)... Пілітє Кіса гірю , она золотая ...