У Хусті через протест правоохоронці пообіцяли вже за тиждень показати реальні результати своєї роботи (ФОТО)

Кажуть, що недопрацьовують через корумпованих суддів

У Хусті через протест правоохоронці пообіцяли вже за тиждень показати реальні результати своєї роботи (ФОТО)

У четвер, 9 листопада, керівники Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун та Хустського відділу поліції Володимир Щадей звернулися до координаторів акції протесту щодо  можливості налагодження діалогу задля відновлення довіри до правоохоронної системи.

Про це повідомив правозахисник Віталій Грегор.

Правоохоронці пояснили, що досудовий розгляд більшості справ затягується через бюрократичні формальності, довготривалі спеціалізовані експертизи, без яких неможливо сформувати повноцінну доказову базу, щоб оголосити підозру і направити справу до суду. Адже, без належних доказів справа просто "розпадається" в суді і злочинця виправдають, зокрема цьому сприяє і корупція в судах.

Прокурор Хустщини запевнив активістів, що за тиждень по найрезонасніших справах, ранішеозвучених учасниками протестної акції, вже можна буде побачити видимий результат.

Зокрема йшлося про десяток кримінальних справ по корупції голови Драгівської сільради Михайла Керити, по незаконних виборах в Олександрівці, щодо зловживання службовим становищем головою села Березово Богданом Біляком в скандальній справі будівництва міні-ГЕС, про перешкоджання журналістській діяльності в селі Липча тощо.

Зі слів В.Грегора, керівниками вказаних правоохоронних структур відразу були надані вказівки заступникам та слідчим максимально ефективно активізувати розслідування, а справи взято на особистий контроль.

Окрім того, інформує В.Грегор, через масову заборгованність технічним працівникам районної освіти ним було подано до поліції Хустщини заяву про злочин, в якому підозрюється голова Хустської РДА Назарій Павлій та начальник районної освіти Павло Русин. Йдеться прро ситуацію, коли "через саботаж, непрофесійність, спекуляції РДА близько 700 працівників освіти вже декілька місяців без зарплати. Відтак хтось, відповідно до закону, повинен понести персональну відповідальність, оскільки, в протилежному випадку, це може призвести до непередбачених наслідків".

Після цього діалогу з правоохоронцями на площі перед РДА було проведено заплановане віче для обранння подальшої тактики дій. Присутніми активістами та мешканцями Хустщини було вирішено дати правоохоронцям час до наступного четверга, аби показати свою роботу, виправивши неналежне розслідування, а вже після заслуховування результатів буде вирішено про подальший формат акції.

Відтак, учасниками протесту оголошено перерву до 14.00 16 листопада, коли на площі перед Хустською РДА буде проведено народне віче і оголошено про результат роботи правоохоронних органів. У разі, якщо така робота буде визнана незадовільною, мешканці Хустщини залишають за собою право на продовження безтрокового протесту, залучення всіх небайдужих, побратимів зі всієї області та на  додаткові громадські акції прямої дії, зокрема, паралельно, і в обласному центрі Закарпаття.

Як раніше інформувало Закарпаття онлайну Хусті для безстрокової акції протесту на площі перед РДА встановили намет.

10 листопада 2017р.

Теги: Хуст, протест, Грегор

Коментарі

Рошко іван 2017-11-12 / 00:13:38
Рекомендую кожному украінцю знати особисто грегора я тоже був колись наівним коли відчув дух справжнього українця тоді зрозумів де моє доповнення! І ще раз повторюю перестаньмо брехати самі собі. Треба просто повірити в УКРАЇНУ !

Рошко іван 2017-11-11 / 17:08:10
Бувшому хустянину. Поперше це акція не грегора. А громади хустчини! По друге треба було прийти і запитати наших героїв хто і де воював дивлячись в очі. По третє чому бувший хустянин? Що зарас у ростові?

Небайдужий 2017-11-11 / 14:34:04
А пан Грегор складаючи свою "писульку" не пробував включити логіку і подумати, що бюджет приймався ще до популістських 3200 грн. зарплати...

і ще одне - дуже дивно в нас виходить: якщо ти коло "корита", то все нормально, а якщо вже не при справі - то зразу "громадський активіст".. Маю на увазі "колишніх" працівників МВС, які все життя паразитували на людях, а зараз такі "свідомі", що аж страшно...

Бувшому хустянину 2017-11-11 / 12:19:49
А ваша донька тоже там за піцу з палинкою тусуєся? Якщо да то кепський з тя няньо!

бувший хустянин 2017-11-11 / 12:12:58

Пане Рошко, так скільки активістів цієї акції Грегора воювало? А скільки просто, як каже моя менша донька, там "тусується" за піцу з паленкою? Ви в курсі?

Бобинич Петро 2017-11-11 / 07:08:41
Вуву то що здурів як то перепризначати прокурора. Ти хоч знаешь які гроші прийщлося Зовдуну заплатити щоб із 14 місця в рейтингу по тестах його підняли не 1 місце і призначили прокурором. Він до тепер ще не відбив ці гроші і не розрахувався з батечком Кайлом.

Підтримую Івана Рошко 2017-11-10 / 21:42:03
Призначення нових начальника поліції і прокурора мають погодити з громадою, а не Лунченком енд компані.

Рошко іван 2017-11-10 / 21:28:39
Чому бувший хустянин?перед вашим сином низький уклін! Я наприклад сам просився і був. Саме такі люди як ваш син мають обирати з того вагону гідних офіцерів для нашого регіону! І наглядати за їхньою роботою.

Вуву 2017-11-10 / 21:14:14
Знімати і міняти ... Всяка бабця "гані" скаже ...що нова мітла ,по новому меТле. :-|

Рошко іван 2017-11-10 / 21:14:04
Я за щоб вони вийшли до народу! Ніхто з нас неє з рогами і ми добре вихована нація! Але чи хватить у них сміливості? якщо робота буде незадовільною,будемо звільняти! По народному. І хай знають усі що дурні українці закінчились! Перед ними молода,сильна,нація нескорених УКРАЇНЦІВ.

бувший хустянин 2017-11-10 / 21:14:01

до Рошко івана 2017-11-10 / 17:41:38

Чесні українці, на мою думку, сьогодні чи воюють, чи працюють, щоб кормити сім’ї. І точно місяцями не їздять по області по «безстроковим акціям».
Хоча… Якщо дійсно серед цих хлопців Грегора є ті, хто воював на Сході з Росією, я підтримую все, що вони роблять.
Тому що у мене син півтора року був мобілізований в АТО в четвертій «хвилі» з літа 2014 року…
А якщо з них ніхто пороху не нюхав, тоді , на мій погляд, це прості «тітушки» на заробітках.
Бо ціна місця начальника поліції чи прокуратури в Хусті - не дешева. А претендентів – вагон…

Миколі 2017-11-10 / 20:26:35
Який буде формат заслуховування? Я тоже хочу прийти на віче. Пропоную щоб прокурор з начальником міліції, брали під мишку кримінальні справи і приходили до нас у палатку доповідати нам, що зробили за тиждень і показали це. До них нічого ходити, най ідуть до народу звітувати. Но якщо роками нічого не робили, а продавали справи то за тиждень вони мало успіють, хіба усякі писульки свої повшивають у справи, завто треба буде за ними перечитувати. Но якщо буде дана негативна оцінка їхній роботі, що тоді будеме робити з ними?

Микола 2017-11-10 / 20:05:37
Всі ту "героі" сяк писати лим і умнічати вміють. Ідіть ви зробіть хоч щось а не тручайте хлопців які зробили набагато більше чим всі вмісті шо писали ту бо вишли і не мовчали а всі інші критики шо голови у нори? Йдіть хоч день простійте як ці бо то все інше ваше бла бла бла

Дітина 2017-11-10 / 19:02:47
Мусять хлопці з міліції і прокуратури дашто зробити за тиждень, не мають морального права пудставити Грегора, бо як буде людьом через тиждень обясняти, що акція закончена.

Рошко іван 2017-11-10 / 17:41:38
Читаючи ваші коментарі і смішно і грішно.коли розумієш як деякі правопохоронці анонімно пробують обливати брудом чесних УКРАІНЦІВ за це вам тоже грамоти дають?

Іван 2017-11-10 / 14:25:29
Мені теж обіцяли найти виновника дтп а виновник спокійно і далі їздить по закарпаттю,то все брехня

:)) 2017-11-10 / 13:29:38
"керівниками вказаних правоохоронних структур відразу були надані вказівки заступникам та слідчим максимально ефективно активізувати розслідування, а справи взято на особистий контроль", а дотепер чим займались?

Грегору 2017-11-10 / 12:05:13
Скільки Вам заплатили? Оголошена Вами безстрокова акція закінчилась доволі достроково. Чому акцію в Ужгороді не проводити? Хіба в Ужгороді проблем меньше?

бувший хустянин 2017-11-10 / 11:49:38

І ще. Пане Грегор, скільки серед активістів (хлопців мобілізаційного віку?) цієї акції добровольців чи учасників АТО, а скільки "білобілетників"?
Чи володієте Ви такою інформацією?
Бо складається враження, що коментатор "Бобинич" правий.

бувший хустянин 2017-11-10 / 11:42:04

Пане Грегор, адреса "правИ(е)льна")

НОВИНИ: Політика

20:41
/ 1
Захищаючи Україну від московської орди, поліг Ярослав Багрій з Камʼянського Берегівського району
10:49
Жителю Сюрте на Ужгородщині, що переправляв "ухилянтів" до Словаччини, повідомили про підозру та "запобіжно" присудили домашній арешт
10:57
В Ужгороді "безправний" водій незаконно обладнав свій Opel проблисковими маячками
22:49
/ 9
"Що хочемо, те і робимо": у "терактівських" Керецьках на сесію сільради незаконно не пустили військових
16:52
/ 24
У Закарпатській облраді "нодьмодьорорсаґового" "слугу" Іванча замінив Цебер з бази "Миротворця", який з угорським паспортом їздив розважати окупантів до Криму
11:14
У Глибокому на Ужгородщині, поки господар поїхав до Ужгорода, в його дворі вигоріла надвірна споруда
11:00
Закарпатські поліцейські зібрали зібрали 2,5 млн грн і закупили 133 FPV-дрони для штурмової бригади "Лють"
19:56
/ 6
ВР затвердить нові назви 4 сіл на Закарпатті, зокрема – Пушкіна
19:33
/ 16
Помер ексголова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль
13:46
/ 9
Ізолюючи угорців Закарпаття, Орбан і Ко роблять все можливе, аби угорська громада ставала все меншою – Балога
22:30
/ 36
Опубліковано архівний виступ єпископа Івана Маргітича під час вшанування 60-ї річниці подій на Красному полі біля Хуста (ДОКУМЕНТ)
21:37
/ 7
Зеленський звільнив Токаря і призначив Гайдая головою Мукачівської РДА
11:15
/ 4
На Закарпатті судитимуть двох кліриків УПЦ (МП), яких СБУ раніше викрила на пропаганді комунізму
23:23
/ 7
У понеділок "недоброчесна" голова апеляційного суду Фазикош розглядатиме апеляцію "корупційного" голови земельної комісії Ужгорода Мильо
20:45
/ 15
Уряд призначив заступника голови Закарпатської ОВА Добромільського головою Державної служби України у справах дітей
19:05
/ 42
На Закарпатті греко-католицького священника позбавили парафії за проукраїнську позицію (ДОКУМЕНТ)
21:48
/ 12
Вслід за Кащуком сесію перед голосуванням покинув Лунченко, а обов'язки голови виконуватиме секретар ради Губаль
18:01
/ 5
Два клірики УПЦ МП на Закарпатті отримали підозру за пропаганду комуністичного режиму та срср
15:04
/ 6
Депутати міської ради Хуста проголосували за недовіру міському голові Кащуку
15:24
/ 3
Ворог запустив ІПсО з "погрозами" на адресу угорців Закарпаття від "українських націоналістів"
04:07
/ 38
Василіяни Закарпаття на Капітулі в Угорщині переобрали на наступні чотири роки дотеперішнього керівника Провінції св. Миколая
20:07
/ 31
В Угорщині на виборах керівництва закарпатських василіян "духовно навчає" угорський прихильник сепаратизму МГКЄ