На Хустщині під час акції протесту вимагатимуть звільнення керівників поліції та прокуратури

У середу на закарпатській Хустщині почнеться безстроковий протест проти свавілля правоохоронців. Про підготовку до протестної акції повідомив громадський активіст і правозахисник Віталій Грегор.

На Хустщині під час акції протесту вимагатимуть звільнення керівників поліції та прокуратури

Як розповів Віталій Грегор, ситуація із діяльністю, чи то радше бездіяльністю правоохоронних органів району змушує місцевих активістів вдаватися до дій: "Десятки нерозслідуваних справ від півроку до 2 років, мільйонне розкрадання бюджету, підроблення рішень, побиття людей, зловживання службовим становищем тощо, і жодного обвинувального року чи хоча б підозри, а злочинці-посадовці тим часом розгулюють з фразою "ми все порішали". Про це мешканці Хустщини та громадські правозахисники заявили 30 жовтня в Ужгородському прес-клубі і мали би чути обласне правоохороне керівництво та центральне в Києві, але напевно не почули. Висновок: як мінімум місцева поліція з прокуратурою в змові із місцевою владою, через нефаховість бездіють або умисно покривають їхні злочинно-корупційні схеми, можливо навіть шляхом створення організованих злочинних груп. Обласним же керівникам цих надзвичайно важливих органів, схоже, важливіше міцність кругової поруки, яку забезпечують підлеглі, ніж припинення та запобігання злочинності".

Зі слів В. Грегора, хустських активістів. попри всі їхні спроби, влада не почула. Тому ті в середу застосують статті 5 та 39 Конституції України - пряме народовладдя і право на протест.

"Ситуація із критичним свавіллям спостерігається і в інших районах нашої області та країни в цілому, однак на Хустщині вона дійшла свого піку, тому люди вирішили вийти і сказати своє "Досить! Або служите українському народу, або йдете геть!"

Мирний протест відбудеться завтра, 8 листопада о 14:00, на площі перед Хустською РДА. Ініціатори - небайдужі мешканці сіл Хустщини, яких підтримують громадські активісти, правозахисники, волонтери та учасники бойових дій.

Вимога: відставка керівника поліції Володимира Щадея та прокуратури Сергія Зовдуна, призначення нових керівників, які мають відновити законністть на Хустщині та за місяць показати реальний і видимий результат.

07 листопада 2017р.

Теги: звільнення, протест

Коментарі

Ідіоту ,який не вчив українську мову 2017-11-08 / 21:21:03
Я ні в чому не плутаюсь в коментарях.читай двієшнику заголовок "повідомлення про проведення мирного заходу..."Під тим я підписався.А всі вимоги під час заходів висувають організатори протесту .Якщо ти є ...,, то я в тому не винуватий!!!Маєш бажання то завтра можемо зустрітись ,я не підтримую ні чиї вимоги , у мене одна вимога , яка викладена в попередньому коментарі ,завтра думаю що в 10 годин буду в Хусті передзвони 0630249193 даю тобі свій номер ,який мають лише друзі відкрито

Хуст 2017-11-08 / 18:51:18
Протесту не відбудеться, уже не доцільно.

бувший хустянин 2017-11-08 / 18:35:09

Якщо у активістів є питання до хуст. поліції та прокуратури, то чому протест відбудеться під стінами Хустської РДА? Бо там пішохідна зона, стаціонарна сцена і картинка для ТВ камер краща?
Так у Хусті поліція поряд з прокуратурою і порожній новий парк поряд, чому не там? Боїтесь В.Кащука чи СБУ, які теж неподалік?
У чому "фішка"?

Валерiю Петечелу 2017-11-08 / 17:34:28
Ви пишете в коментарах зовсiм не те пiд що пiдписувались у Грегоровому повiдомленнi. Щось Ви геть плутаетесь...

Валерій Петечел 2017-11-08 / 14:08:42
ВІДВІДУВАЧУ САЙТУ,якщо ви пишете не під своїм іменем то скорш за все ви є труслива людина.Якщо вас щось цікавить то можемо зустрітись і обговорити ,а якщо не знаєте суті то не пишіть дурниць.Кожна людина згідно Конституції України має право підписати повідомлення про проведення мирного зібрання.Дане повідомлення я підписав лише тому,що на даному зібранні буде розглядатись питання корупції та зловживання в Хустській РДА,що мене саме і цікавить.Особисто я не є ні організатором ,ні координатором,ні активістом даного зібрання.У мене лише одне питання- хто покриває злочинні дії начальника відділу освіти Хустської РДА???Впродовж більше року я неодноразово звертався у відділ освіти Хустської РДА,департамент освіти Закарпатської ОДА,МОН України,Хустську РДА,Закарпатську ОДА,Генеральну прокуратуру України,був особисто на прийомі начальника обласної поліції,на прийомі обласного прокурора- а віз і нині там.В результаті ,через рік розслідування , слідчий поліції закриває кримінальне провадження.Після мого звернення в Хустську прокуратуру ,працівники миттєво відреагували і скасували постанову про закриття кримінального провадження і дали припис поміняти слідчого за що спасибі тому прокурору,який розібрався по суті і прийняв дане законне рішення.Після того заходжу в поліцію і питаю ,хто новий слідчий на що отримав відповідь ,що слідчого не міняв ніхто.Так може ви мені дасте відповіді на ці питання та допоможете їх вирішити?

Патріоту 2017-11-08 / 12:49:32
За що звільняти цих молодих керівників? Вони прийшли працювати у нові, реформовані правоохоронні органи через тестування і ретельний відбір. Лише почала пробивати асвальт молода трава, для чого їм ставити палки в колеса?

Патріот 2017-11-08 / 08:03:40
Щадей і Зовдун на виход, досить грабувати народ, а біля поліції та прокуратури треба поставити мусорники

Піштіко Жовнір мамчин золотинький синочок 2017-11-07 / 22:25:32
Я з кумасьом шіманом васьком готові показати не словом а ділом нашу безкомпромісну боротьбу з корупційов і наркотиками не лиш у тячеві а і у хусті. викорінеме зло разом бо вмісті ми сила.

Відвідувач сайту 2017-11-07 / 22:20:49
Що, і Петечел Валєра став активістом? Це ж колишній мент, який на даний час з допомогою шовгора Шимона Михайла, теж колишнього мента, займається візами!!!

хустянин 2017-11-07 / 22:20:24
таких як Щадей Воллодя вже давно пора гнати який з вмалютчиків збирає по 200$ США що місячно, зі всіх валюдчиків збирає у свумі 6400$ США не враховуючи рештку підприємств і дорожньо транспортні пригоди з загиблими, де хтось прощаєтся з житттям, а хтось наживається! Так пан Щадей купує новесенькі ТОЙОТИ, ТУАРЕГИ, та квартири в м Хуст та Ужгород які реєструє на близьких родичів, а також у нашого пана є дачнтй будинок у с.Шаян та с.Бороняво де він полюбляє ловити рибку на своєму озері.Ннаш ВОВКА не багатло працює начальником ХустськогоВП але але трошки піднявся і за цей час керування дужу багато здоровя згубив: сахарний діабет, грижу на будівництві нажив у звязку з підняттям важких вантажів, та згорів від відпочинку за кордоном виїзжаючи на ивенгерському паспорті!!! вот такі ми місні царки /

Щурь вася з міжгіря 2017-11-07 / 21:52:03
а наші Міжгірські менти молодці з ними можна домовитись такса 200 гривень, вони прикривають гральні автомати в Міжгірю і в Синевирі бо це мій гральний бізнес

Кайло 2017-11-07 / 21:05:31
Ти Братюку не пиши усякі дирніці, у Хусті є прокурор і касу добре ділит, а твого Жовніра скоро уженут. Не буйся Серьожко фінику, казав Шімон, що всьо пуд контрольом. Усьо фінику буде добре. Слухай Кащука.

Жовнір Стьопа Стьопович 2017-11-07 / 20:53:38
Я согласєн на перевод у Хуст, лиш лишітня у спокої і у органах при посаді прошу вас. Надєюсь на розуміння і прощення.

Зовдун 2017-11-07 / 19:59:28
Досить! Або йдете служити в АТО, або йдете на нари!

Хустянин 2017-11-07 / 19:50:32
О.Пацкан - побируеш ?

Микола 2017-11-07 / 19:45:01
скакуни під керуванням Грегора знову скачуть??? В списку ментовські стукачі, яких менти використали як тампакс і викинули...

Хуст 2017-11-07 / 19:22:59
Нічого не получитьсчя, на жаль. Іх кришує обласне керівництво, вони діляться. Ще іх кришує Лунченко і Москаляка.

Микола 2017-11-07 / 18:09:57
Молодці, треба гнати в шию всіх тих злодіїв в погонах!

вася 2017-11-07 / 18:02:56
всі менти хабарники і злочинці!!!!!!!

НОВИНИ: Соціо

18:05
Учителі Закарпаття проходять сертифікацію: експерти з усієї України оцінюють їхню майстерність
15:19
Мешканці Чабанівки на Ужгородщині можуть залишитися без води через глиняний кар'єр "Голден тайлу" харківського депутата
11:22
/ 1
Підтверджено загибель Михайла Бадиди з Демечів на Ужгородщині, який понад рік вважався зниклим безвісти
22:39
/ 2
На Запоріжжі поліг Петро Ганич з Кам'яниці Оноківської громади
22:00
/ 4
Командир "Граду" з позивним "Ісус"
17:33
/ 5
У Лютій Костринської громади згоріли будинок і трактор
11:12
/ 2
Чехія допоможе звести реабілітаційний центр в Ужгороді
22:04
Протягом минулого тижня в Ужгороді народилося 53 малюків, у Мукачеві – 34
12:40
/ 1
У 9 закладах Закарпаття можна отримати безкоштовну медичну допомогу при інсульті
11:25
/ 19
В Ужгороді сквер міської лікарні реконструюють і облаштують за 40 млн грантових гривень
17:48
На Закарпатті у березні 2024 року порівняно з груднем 2023 року ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
17:12
Цьогоріч у березні на Закарпатті ціни зросли на 0,7%
11:09
В Ужгороді "комунальні" повідомлення про порушення ПДР залишатимуть на авто у червоних зіп-пакетах
10:51
22-річного Івана Бориса з Заріччя, якого з серпня 2022 року вважали зниклим безвісти, зустрінуть і поховають у понеділок
22:15
/ 2
Стало відомо про загибель в лютому під Авдіївкою Віталія Старости з Великої Копані Виноградівської громади
11:36
У Тересві попрощаються з полеглим Героєм Михайлом Руснаком, що більше року вважався зниклим безвісти
22:27
В Ужгороді попрощалися із полеглим Героєм Олексієм Кобцем
15:44
На Закарпатті в теплицях почали збирати ранню картоплю
15:34
/ 1
Юрій Лущай з Краматорська, що поліг на Донеччині і похований у Великих Лучках, був істориком і відомим вікіпедистом
11:33
/ 1
На Сумщині поліг Василь Цинканич з Бегендяцької Пастілі Великоберезнянської громади
10:56
На війні з росією поліг Олексій Кобець з Ужгорода
19:16
/ 1
На Закарпатті військовий уник реального покарання за переправлення "ухилянта" через кордон
15:47
/ 9
У Буківцьові на колишній Великоберезнянщині створили новий монастир УПЦ Московського патріархату
11:17
/ 1
Дубівська громада сьогодні попрощається з Василем Скрипником з Красної, що загинув ще в травні 2022-го
22:28
/ 1
На Запоріжжі поліг Іван Гецко з Кушниці Керецьківської громади
» Всі новини