У Києві "зацікавилися" діяльністю закарпатських псевдоактивістів

Окремі депутати Верховної Ради України та Генеральна прокуратура України зацікавились питаннями «кришування» злочинної діяльності окремих «псевдоактивістів» високопосадовцями поліції та прокуратури Закарпатської області.

У Києві "зацікавилися" діяльністю закарпатських псевдоактивістів

Про це Закарпаття онлайн стало відомо з власних джерел в правоохоронних органах.

Зокрема, на відповідні депутатські звернення Генеральна прокуратура України розпочала перевірку бездіяльності закарпатських поліції та прокуратури за неодноразовими фактами блокування  державного кордону України у 2016-2017 роках, замовного «віджимання» бізнесу в Закарпатській області та перешкоджання підприємницькій діяльності, а також фактів приховування правоохоронцями інших злочинів, вчинених так званими «псевдоактивістами». Йдеться про те, що розслідування всіх цих злочинів взято на особистий контроль керівництвом ГПУ.

Судячи з усього, саме в контексті інформації про ці розслідування ряд закарпатських «псевдоактивістів» 26 жовтня спеціально виїжджали в Київ, де намагалися влаштовувати показову провокацію в приміщенні Генеральної прокуратури України.

У цьому контексті йдеться про те, що на Закарпаття може очікувати черговий "десант" у складі генерального прокурора та міністра внутрішніх справ з так само показовими затриманнями в обласних поліції та прокуратурі.

ДО ТЕМИ:

Незаконну акцію "пересічників" організовують провокатори-"русини" і люди Шаранича-Медведчука (ФОТО)

01 листопада 2017р.

Теги: псевдоактивісти, кришування

Коментарі

Вільний слухач 2017-11-12 / 16:38:54
А хто ж фінансує Павлова та інших?

Антипсевдоактивіст 2017-11-10 / 01:55:42
Вже все Закарпаття знає..і Київ як мінімум, що то проплачені шавки.. Варош маленький і стукачі є всюди..даже в компанії цих "псевдоактивістів". Хто їх проплачує відстежити легесенько можна. Ті до кого не йдуть, і про кого не пишуть: Гаврилюк, Стефанишин і т.д (в коментах нижче). Мільойн питань було до обл.прокурора ,коли був Янко..а зняли його і питання якось зникли з порядку денного Ступачки??;)) ще більше питань до Ціцака..памятаєте? Ходив Пересоляк з мамою вбитого солдата? А пішов Ціцак і оппааа.. Сашку вже не цікаво боротися за права бідолашної мами)) ходили до Михайлишина а прийшов Москаль і оппааа.. забули про нього.. висновки робіть самі. Злочинність процвітає а в них ні до обл. Прокурора ні до обл. Міліцішти вопросів нема..Совпаденіє???

Робін 2017-11-03 / 22:08:47
Це не активісти, а жебраки на утриманні , хто кине кістку з барського столу, тому і служать

Добродій 2017-11-03 / 19:19:28
Но та канешно блокують сі псевдоактивісти кордон, бо треба на мушку таможню взяти аби наркоту в європу доставляти. Бо всі знають Ступачку як нарко і работорговцею в Закарпатті а Данацко має кримінал по нелегалам, яких перевозив через кордон.

Петьо 2017-11-03 / 19:14:14
На дараб срати не пішов бим із Данацком та Ступачков

Іштван 2017-11-03 / 19:12:57
Но я ся нич не розумію- за що сі люди жиють?! Туй чоловік робит на двох роботах та не встає на основноє- поодукти та і послуги. А йсі цілими днями нич не роблять і гроші мають. Артісти цирка

Чоп 2017-11-03 / 09:49:11
А мені шкода сТупачку! Мала шанс стати людиною, а залишилась дурналісткою за викликом!( Щоб заробити гроші, літом збирає мухомори в Фінляндії, з осені заробляє монтяновськими акціями проти людей та державних службовців. Дивує СБУ!!! Сепари під виглядом "активістів" розкачують Закарпаття. Серед патріотів всі косять від АТО!!! А тих пару проплачених атовців бігають за гроші.

Чого мовчать криші 2017-11-02 / 21:24:46
Чого мовчить пан Стефанишин, Гаврилюк і Москаль? Що скажете панове?! Чому не розслідувані злочини за неодноразові блокування державного кордону?!
Чи це повашому дитячі ігри?

Павлов 2017-11-02 / 15:52:19
Мені подобається двіжувати, ще й гроші заробляти і соляри 300 літрів раз на місяць на двох з Желізняком. Завідуйте мовчки!

Геннадій Геннадійович 2017-11-02 / 15:50:08
І я їм пару гривень кидав, бігали як ушалені за вагонами з лісом, добігли аж до києва.

Прокурорський 2017-11-02 / 14:52:13
До Актуально. Цей коментар дав вказівку спеціально написати сам Гаврилюк, бо переживає, що його підопічні поперлись 26 жовтня пікетувати його шефа Луценка. Доречі, на скільки мені відомо - доруречення ГПУ по розслідуванню вказаних в публікації фактів надійшло і Гаврилюку...
А він одразу кинувся захищати СК, яке воно хороше і скільки показників прокуратурі принесло... Про яку обєктивність розслідування наведених фактів в Закарпатті може йти мова - запитання риторичне?!

Адвокат 2017-11-02 / 13:05:02
Цікаві коменти. Все таємне стає явним. Ступак брехло.

Актуально 2017-11-02 / 12:25:00
20.07.2017
Закарпатські прокурори спільно з місцевими активістами протидіють злочинності та корупційним проявам в краї

Органи прокуратури Закарпатської області вкотре демонструють свою готовність до реальної співпраці з громадськістю, прокуратура активно співпрацює з усіма свідомими громадянами та організаціями, які мають бажання боротися із корупцією та злочинністю в регіоні.
Закарпатська прокуратура завжди вживає заходів реагування в межах наданих повноважень за повідомленнями як громадських організації так і мешканців краю.
Бо хто, як не прості люди з середини знають проблеми, які виникають в органах державної влади чи місцевого самоврядування з роботою яких їм доводиться стикатися чи не щодня.
Тому до прокуратури регулярно надходять сигнали від активістів і журналістів щодо тих чи інших фактів, які викликають занепокоєння чи навіть прямо свідчать про злочинну діяльність чиновників. І хоча не завжди, інформація, викладена у заявах закарпатців знаходить своє підтвердження, серед них трапляються повідомлення про реальні злочини.
Зокрема, тільки від активістів та журналістів СНК «Чоп» з початку року до прокуратури Закарпатської області надійшло 37 звернень та повідомлень про злочини.

1937 2017-11-02 / 08:41:54
А вот уже и потекло гавно, да широким потоком.Так начальник УВЖД Закарпатья Стефанишин - это тот, который встречал Лору Баскервилей, она же Приходько сТупак,с букетами у входа в МВД. заявил, что 95%открытых криминальных проваджень надо закрывать ввиду отсутствия состава преступления.И взаключении он высказал желание, что найдутся умные( себя рн, видно, таковым не считает)что потребуют обследовать Лору Приходько сТупак у психиатра. потому как уж слишком явно она не дружит с головой.

Павло Білецький 2017-11-02 / 07:57:17
Дивно, що тут обпльоаують громадських активістів, котрі борються за свої права!Особисто я постраждав від прикордонників, котрі на КПП мене повязали за мою громадянську позицію.

міжгіря 2017-11-02 / 06:26:46
коли буде розслідування стосовно діяльності так званих "активістів" Народної ради? є відеодокази захоплення ними приміщення районної прокуратури та використання зброї.

рата і шаранич 2017-11-02 / 06:26:31
Не кивайте наших людейбо будете мати проблеми !!!!!

Ваня 2017-11-02 / 06:16:14


Визначтеся з одним ніком і коментуйте, добираючи слів і висловів, під ним, а не створюйте видимість обговорення. Адмін


Вуву 2017-11-02 / 04:46:16
А югу на генпгокугога хто витягнув ... Правильно пЭтя ...а "маскаля шоу" в область хто назначив ,правильно пЭтя ... То шо посалося ? ... Незначна рокіровка (чи як кажуть перетасовка колоди карт)
Невже ви думаєте що генпркурор буде садити когось із тих хто "підпрацьвує" на маскаля ,як той працює на пЭтю.
Бояк би зняли "холуйіністого" ... То тоді можна буде повірити в зміни ... А наразі це хід конем на публічне "окозамилювання".

суддя Дредд 2017-11-02 / 02:13:13
Щось почалося

НОВИНИ: Політика

21:38
/ 2
Угорщина може відкрити на Закарпатті приватні школи з угорською мовою викладання - МЗС
20:43
/ 1
У Рахові під звуки трембіт зустріли перший потяг "Одеса-Рахів"
16:56
Новий глава МЗС Польщі хоче звільнити випускників російських вузів - ЗМІ
16:29
/ 1
Коломойський і Боголюбов нашахраювали у Приватбанку на 5,5 мільярда доларів - аудит
16:06
/ 4
Очільнику МЗС Угорщини вже не подобаються майбутні українські "обмеження використання мови та громадянства"
05:48
/ 1
Спекуляції довкола мовної статті закону про освіту продовжаться з внесенням у ВР закону про загальну середню освіту - Гриневич
15:13
/ 5
Провладні депутати ВР від Закарпаття отримали також по майже 40 тис грн компенсації вартості своїх поїздок
14:35
/ 91
Туз і шістка з путінської колоди
03:11
/ 12
Провладні нардепи із Закарпаття отримали майже мільйон гривень як компенсацію оренди житла в Києві
16:28
/ 15
Нардеп Брензович просить Гройсмана узгодити з ним його пониження в статусі "до рівня другорядних громадян"
16:08
/ 3
Незалежна медійна рада за зверненням Москаля не побачила розпалювання ворожнечі у фільмі "Операція “Паспорт"
13:06
/ 4
Угорщина продовжує блокувати євроатлантичну інтеграцію України – посол в НАТО
02:13
/ 6
Третій рік без роботи: як ужгородський депутат “бідує” в Туреччині та Іспанії
02:11
/ 6
Угорський рік на Закарпатті: не лише гострі баталії щодо української мови
20:58
/ 3
Угорським організаціям Закарпаття вже не подобається проект "Концепції державної етно-національної політики України"
09:04
/ 35
Сергій Головатий: Венеційська комісія не виявила у законі про освіту порушень, які Угорщина приписувала Україні
08:20
/ 1
На з'їзді "Правого сектора" створили партію та нагородили адвокатів і бійців з Закарпаття
07:59
/ 12
На Закарпатті правоохоронці вилучають документи в обласному архіві у контексті сприяння в отриманні подвійного громадянства
05:34
/ 9
Москаль і Тука "твердо" обмінялися "люб'язностями" з приводу "м'якого сепаратизму" на Закарпатті
03:27
/ 15
Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій вбачає на Закарпатті ознаки "м'якого сепаратизму"
06:35
/ 3
МЗС України відповіло Угорщині: не варто вільно тлумачити висновки "Венеційки"
06:26
/ 3
Угорщина після рішення Венеційської комісії оголосила три умови для підтримки України
18:47
/ 8
Москаля просять ввести в штат Іршавської РДА перекладача для її російськомовного очільника (ДОКУМЕНТ)
03:44
/ 14
Феномен Саакашвілі
15:48
/ 10
Клімкін: Угорська освіта залишається, але буде частина предметів українською