На Закарпатті в оренді ділянки кордону не лише з Угорщиною, але й Румунією та Словаччиною - ОДА

Здано в оренду або приватизовано не лише ділянки на межі з Угорщиною, але також з Румунією і Словаччиною.

На Закарпатті в оренді ділянки кордону не лише з Угорщиною, але й Румунією та Словаччиною - ОДА

Про це заявив спікер Закарпатської ОДА Ярослав Галас в ефірі "112 Україна".

За його словами, ділянка кордону з Угорщиною з приватизованою землею охоронялася належним чином, а її протяжність становить не 150 км, а 130.

Аналогічна ситуація - на кордоні з Румунією і Словаччиною, заявив Галас.

"Військовий прокурор (Анатолій Матіос) неточно висловився: ділянки, які підходять до держкордону, були приватизовані або здані в оренду не лише на україно-угорському кордоні, а й на україно-словацькому та україно-румунському. З Угорщиною у нас 130 км держкордону, тому 150 - неточна інформація. Попри те, що ці ділянки були приватизовані або здані в оренду, вони охоронялися належним чином", - заявив спікер ОДА.

За словами Галаса, сільради мали підстави роздати прилеглі до кордону землі у приватні руки.

"Формально важко довести, що ці землі дійсно були нічиїми, тому що у прикордонників на них не було державних актів. Сільради, знаючи, що земля прилягає до контрольної смузі, не мали права видавати, але формально мали підстави ці землі видати у приватні руки" , - пояснив Галас.

Як відомо, раніше головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що 150 км українського кордону з Угорщиною є приватними земельними ділянками і не контролюються прикордонниками.

У свою чергу у ДПСУ заявили, що вживають усіх заходів, щоб повернути у державну власність земельні ділянки, розташовані вздовж лінії державного кордону в Закарпатській області, а Держприкордонслужба "у повному обсязі здійснює охорону державного кордону, його патрулювання та виконання інших завдань".

15 жовтня 2017р.

Теги: кордон, Матіос

Коментарі

Вані 2017-10-15 / 13:01:11
Де би нєт. Закарпатсцям вигідно, аби це питання не піднімали ще років 5-6, а потім - ще 5-6 і так до безконечності.

Ваня 2017-10-15 / 12:17:57
То питання вже жується років 5-6, а Матіосу саме тепер приспічило його підняти. Для чого нагнітати і піднімати всі "угорські" питання одночасно? Кому це вигідно- лем не закарпатцям

До Вуву 2017-10-15 / 11:53:52
Чим контрабанда яку роблять пересічні шкодить державі?

Олег 2017-10-15 / 11:51:38
До Вуву.....Яка громадськіст які слухання?Кого слухати?До кого звертатися ?Петю офшоренка це не цікавить пане ну ви що у ви родом з Нідерландів?Навіть у Києві такого нема,хто буде вкладати гроші?Інвестора нема.Я кажу реальність факт такий альтернативи контрабанді та заробіткам у ЄС нема.Все інше то наївні мрії.У Інших регіонах держави де нема кордонів ще гірше,там чого не роблять звернення слухання.?

Копча 2017-10-15 / 11:15:19
О диво у Закарпатській ОДА взнали як користуватися Публічною кадастровою картою і нарешті побачили увесь масштаб приватизованої землі вздовж кордонів держави.

Бандіт Антал 2017-10-15 / 10:55:43
Най не морочить Галас людям голову, це все роздано мною і чуть-чуть в кінці Токаром. Ну і що ми зроблять? На хрен солі ми насиплять, Я ОБЛАСНИЙ КОАЛІЦІЯНТ, а без нас Маскаль за.беся проштовхувати в облраді потрібні рішення. Привіт тютці!

Вуву 2017-10-15 / 10:09:19
Майже в кожному місті є покинуті чи зруйновані промислові обєкти ... З цього і треба починати ...
Як вчить господь ... Там де вас двоє чи троє то і я поміж вами ...
Якщо буде ініціативна група ... Люди самі почнуть долучатись ... І навіть ті що при владі ... Бо і зарплата в них хороша і вони далі хочуть бути при владі ... Треба цим користатись ... але з розумом.

Вуву 2017-10-15 / 10:02:07
Якщо відкинути жарти ... То проблема значно глибша і серйозніша ... більшість зосереджена на конрабанду з того і живе ... Тоді як громадськість міста повинна зосередитись на розвязанні проблеми безробіття .Як ?
Ну для початку організувати громадські слухання в пресі .... На сторінках Закарпаття он лайн :=) ... Де люди можуть поділитись свойіми думками ... можливими шляхами реалізаційі ... Окреслити якісь проекти або плани .
Другий крок ... Круглі столи з виконконом ... Шляхи залучення інвесторів ... Фінасових джерел .
Третій крок ... Обопільний контроль як за виконкомом (що не дирибанили гроші) так і за громадськими представниками ... І за реалізацією проекту .
Ну це так в загальному.....
Ну і звичайно звітність

Олег 2017-10-15 / 09:41:32
До Вуву...А в чому я не правий?Залишимо Москаля та інших а подивимося на простий люд,де на Закарпатті є норм робота? Ніде!Куди не тикнеш зарплата 3200,це не гроші думаю згоден,а що поганого аби перевезти до Мадярів пару пачку сигаретлику а соляри?Гроші заробив сюди привіз та потратив у нашій багатостраждалній державі.

Вуву 2017-10-15 / 09:15:28
Не нада нам олег болтати єрундой ...
Так як з цим небореться маскаль з ревісом і іллдикою ороскою ... Так ніхто із цим НЕбореться

Олег 2017-10-15 / 09:09:42
Тупи ви всі,контрабас це не шкодить Україні а навпаки це джерело валюти а ви з цим боритеся.Це проблема Угорців ,Румунів ітд

Вуву 2017-10-15 / 08:23:01
Якщо кордон буде виставлятись на аукціон ... Дайте знати ... Я куплю три метра , штоби поставити забор ...но так штоби машиною мож било пройіхати
А більше і ненада ... Мені хватить .
Но із маскальом неподілюся із принципа

Вуву 2017-10-15 / 08:17:49
Точно ...якщо кожен в кого город закінчується кордоном ... Поставить собі фіртку і скаже що це приватна територія...
Ніякого контрабаса більше не буде.....
"Контрабас" помре.

Контрабас 2017-10-15 / 07:54:12
Хрен вам а но дiлянки!!

НОВИНИ: Кримінал

16:08
Жителя Рахівщини затримали на спробі за $2300 переправити "ухилянта" до Румунії
11:58
/ 1
У закарпатки, що їхала до угорщини, на кордоні вилучили нагрудний знак, медальйон Австро-Угорської імперії та інші раритетні предмети
10:56
/ 2
Ужгородець вдома задушив 23-річну дівчину з Київщини, з якою познайомився в Інтернеті
21:07
Закарпатські переправники за $5000 проклали "ухилянтам" в онлайн-карті маршрут до Словаччини
13:49
На Мукачівщині обрали "запобіжки" двом чоловікам, у яких знайшли гранати, пістолет та набої
13:41
В Ужгороді зловмисник з Сюрте на проспекті вночі пограбував чоловіка з Худльова
13:11
/ 2
У Чопі чоловік з пістолетом вимагав у магазині безкоштовної випивки
12:59
Зрадника-прикордонника Сирового, який понад рік служив на Закарпатті та втік до росії, заочно судитимуть
10:59
/ 1
Закарпатця, що ухилився від мобілізації, покарали трьома роками тюрми
10:56
/ 2
Четверо поляків на квадроциклах "заблукали" через кордон з угорщини на Закарпаття
21:30
У Горінчові на Хустщині у зіткненні з вантажівкою загинув мотоцикліст, його пасажирку госпіталізували
17:00
/ 9
ВРП відкрила щодо голови Закапатського апеляційного суду Г.Фазикош справу про порушення вимог несумісності
22:34
У Нижньому Солотвині на Ужгородщині підприємцеві незаконно передали в оренду ділянку зі ставком
23:14
/ 11
У корупційній справі депутата від ОПЗЖ Маєрчика "недоброчесну" голову апеляційного суду Фазикош (само)відвели і призначили її "протеже" Бисагу
18:35
В Ужгороді грабіжниця штовхнула та відібрала в жінки сумку
18:04
/ 1
П'яти "ухилянтам", які намагалися виїхати в Румунію як "червонохрестівці", повідомили про підозру
11:01
/ 1
Справу про підрив гранат депутатом Батрином на сесії Керецьківської сільради передали до суду. Корумпованого голову Мушку досі не судять
21:42
/ 1
Детективи БЕБ вилучили в двох ужгородців 3000 контрафактних електронних сигарет на 2,5 млн грн
19:48
/ 3
Наркоторговцеві з Рахова присудили понад 7 років тюрми з конфіскацією майна
11:45
/ 6
Водій "смертельної" Audi Q5 у 2022 році був позбавлений прав через рух п'яним за кермом по зустрічній смузі руху
20:59
"Ухилянт", що прямував у Румунію, 6 днів бродив засніженими горами, зустрів рись, а по ночах чув вовків
11:22
/ 1
На Закарпатті передали до суду справу ОЗУ, що ввозило з-за кордону наркотики та торгувало ними в області
10:59
У Вонігові на Тячівщині житель Буштина під час пиятики штрикнув ножем у живіт приятеля по чарці
11:02
/ 4
В Ужгороді на площі Петефі "п'яний" Seat розтрощив 3 припарковані авто