Закарпатський гурт "Чаламада" пройшов відбір на "Х-факторі" і подарував Каменських гусака Лоці (ВІДЕО)

Учасники закарпатського гурту взяли участь у 7-му, львівському кастингу 8-го сезону відомого українського шоу "Х-фактор" на каналі СТБ.

Закарпатський гурт "Чаламада" пройшов відбір на "Х-факторі" і подарував Каменських гусака Лоці (ВІДЕО)

Насамому початку соліст Роберт Тіводор пояснив назву гурту, яка походить від назви салату традиційної закарпатської кухні, в якому, як і хлопців в групі, шість інгредієнтів.

Далі гітарист Василь Полажинець анонсував виступ: «Прийшли'сьме сюда, оби заграти файні новти, коби туй ся всьо трясло, гуділо, коби всім усьо ся любило. На сиринчу вам усьим!".

Глядачі гарно зустріли драйвовий виступ закарпатців і підтанцьовували в такт пісні, яка прозвучала на закарпатському діалекті української мови, на якому, як сказав Роберт Тіводор, "говорить челядь нашого краю".

У підсумку за свій виступ закарпатці отримали "так" від усіх чотирьох членів журі.

Оскільки гурт виконував пісню  "Утки-качки", хлопці влаштували шоу з гусаком Лоціко, якого подарували Насті Каменських. Остання так і не наважилася взяти подарунок до рук, аж поки його не забрав Андрій Данилко.

Детальніше про це - у відео:

15 жовтня 2017р.

Теги: Чаламада, Х-фактор, гусак

Коментарі

Читатель 2017-12-21 / 17:08:46
А во-вторых, ничего удивительного. Голимая попса, увы, держаться будет еще долго, и знаете почему? Да, потому, что держится она, не без согласия, не без усилий стоящих исполнителей. Яркий пример. Бывшая группа "Тату" - не без усилий со стороны группы "Дюна". Или еще один пример. Мика Ньютон. Как бы чего-то стоит, но ... Не брезгует сотрудничать с Потапом!

Адмін 2017-10-27 / 04:34:12
Читателю
Ця новина не "перемістилась" а була в цій рубриці від смого початку. Те, що ви цього не побачили зразу, не проблема Адміністрації сайту.
Те, що це "ненужное" з точки зору Читателя не означає, що це не потрібно іншим читачам. Під публікацією - понад 120 лайків лише з Фейсбука. І лише ви один - проти
Про цікаві події нашого міста (і не тільки Ужгорода) дізнавайтеся з рубрики АНОНСИ на сайті. Про події, що вже відбулися, читайте у стрічці новин.

Читатель 2017-10-26 / 10:21:29
Прошло время, и тут, вдруг, увидел, что данная новость переместилась на "первую полосу" сего СМИ. Непонятна логика - пихать читателю ненужное. В чем смысл такого шага?

Вот, например, обширно раструбить об интересных мероприятиях нашего города - всем было бы отлично! И приток был бы новых читателей! Хотя, конечно, что-то появляется тут. Но, правда, всё по принципу - о хороших событиях, хороших музыкальных исполнителях, не особо много, а вот о дерьме (простите за слово), много больше! Почему так?

Читатель 2017-10-17 / 11:36:31
Для 2012 комментарий 2017-10-15 / 13:33:05
Потому, еще раз скажу "Не понял". А во-вторых, подобные вам, потом строчат гневные комментарии в отношении Х-Фактора: "Как это, зарубили! .... Как это! Недооценили талант .... " Тошно читать такое.

А во-вторых, действительно эти ребята думают, что эта горе-дура (прости Господи) их враз озолотит? Иль, договоренность у них уже есть, что она им враз дорогу в шоу-бизнес откроет (и будут они гнать попсу, зарабатывая денежку немалую). Возможно!
Но, допустим, лично я - ни при каких условиях себя обесценивать не буду, и не хочу. Что я достиг - то моё. А дарить своё что-то какому-то бездарю, я не буду.

земляк 2017-10-15 / 22:49:57
Гута би їх забила із їх творчістьов! Лиш позорять свуй край. Який дебіл може нормально слухати таку музику?

2012 2017-10-15 / 13:33:05
"Собаки лают, караван идет!"( це для Читателя).Не бачу ніякого приниження й прогинання. Хлопці молодці,рухайтеся вперед!

Читатель 2017-10-15 / 12:00:27
А потом, конечно, вопрос у многих: "Почему в шоу-бизе одни бездари?" Потому, что стоящие - сами себя, вот так, не уважают!

А потом, эта же Каменских, своей бездарностью, снятием нижнего белья перед выступлением - будет и дальше легко и просто зарабатывать большие деньги. А ребята из "Чаламады" не осознавая этого - будут коптеть-пыхтеть на репетециях, и удивлятся: "А вот, мы, до сих пор..."

Читатель 2017-10-15 / 11:51:49
Ну, такого вот, я не ожидал! И вопрос не в том, что "Чаламада" прогнулась перед бездарями (перед той же Каменских, которая совершенно петь не умеет и много чего еще не умеет). И не в том даже вопрос, что Х-Фактор давно сгнил. И поделился на "всемогущее жюри" и "просителей чего-нибудь", то есть исполнителей, которые, легко и быстро, хотят чтобы их обогрели, приютили....

Вопрос в другом. Как это так ребята из "Чаламады" так вот себя позволили унизить и обесценить? Вот, как? И почему происходят такие вещи?

НОВИНИ: Світське життя

07:01
76 країн за 75 років життя об'їздив мешканець Закарпаття
05:32
/ 1
Закарпатці подолали паломницьким маршрутом до іспанського Сантьяго-де-Компостела 3 тис км автомобілем, 840 – велосипедом
04:02
Марина Федчик: Від лікаря до хенд-мейдера
09:27
Різдво на Закарпатті – свято унікальних традицій, яких більше ніде не зустріти
09:49
Святковий стіл: що готуватимуть закарпатці?
09:47
Посеред зими в ботанічному саду в Ужгороді цвіте мушмула і дозріває барбарис
21:04
На Виноградівщині є ферма на якій виготовляють моцарелу із молока буйволів
20:46
/ 4
Мукачівський гурт "Анця" випустив дебютний кліп на пісню "Богрийда"
09:33
Закарпатці готуються до свята Миколая та Нового року
17:38
Гірські схили Закарпаття заполонили лижники та сноубордисти
05:19
/ 3
Сомельє з Франції відкрив органічну ферму на українському Закарпатті
10:11
/ 3
Найгарнішою дівчиною Закарпаття стала мукачівка Аліса Яковенко
02:44
Vandor з Іштваном Халусом презентував новий трек "Гудачик"
02:01
Ужгородець-самоучка виготовляє унікальні керамічні вироби
10:32
/ 1
Ужгородець Андрій Мостовий стажуватиметься в канадській філії компанії «Майкрософт»
15:06
Кіномитець В’ячеслав Бігун створює художньо-документальний фільм про письменника Івана Чендея
14:01
У Ужгороді з новою програмою виступив PUR:PUR
16:02
/ 10
Закарпатка, що вийшла заміж за йорданця, пропагує в Йорданії українську культуру
11:33
/ 2
Як колишній безхатченко з Мукачева створив власний бренд сумок
02:41
/ 2
У Пилипці на Міжгірщині родина спорудила гараж і огорожу з 8 тисяч скляних пляшок
02:12
/ 1
Автор "гуцульського вертольота" майструє для нього модерну кабіну
17:42
/ 1
Анджеліна Джолі презентувала мультфільм, сценарій до якого написала закарпатка
05:12
Малий ростом чоловік живе без комплексів
16:28
Тиса_LIVE. Втрачений Ужгород
00:31
/ 2
За добрі справи ужгородського кондитера Валентина Штефаня нагородили майстер-класом у його французького кумира
» Всі новини