Угорщина готує акцію "Самовизначення для Закарпаття", МЗС вимагає заборонити

Захід організовує націоналістична партія "Йоббік"

Угорщина готує акцію "Самовизначення для Закарпаття", МЗС вимагає заборонити

Міністерство закордонних справ України направило Угорщині ноту протесту у зв'язку з інформацією про наміри провести акцію "Самовизначення для Закарпаття".

Про це у Twitter повідомив глава МЗС України Павло Клімкін.

"МЗС повідомив нашому посольству про акцію 13.10 під гаслом "Самовизначення для Закарпаття". Це що, Будапешт підтримує сепаратизм? Негайно направили ноту протесту з вимогою заборонити цю провокацію! Впевнені,Угорщина й надалі поважатиме територіальну цілісність України", - написав керівник зовнішньополітичного відомства України.

Із закликом вийти під вечір 13 жовтня під посольство України в Будапешті на акцію за «національне самовизначення угорців Закарпаття» виступили в угорській релігійній протестантській організації «Церква повернення додому». А, як повідомив речник Закарпатської ОДА Ярослав Галас, організатором цієї акції є праворадикальна партія «Йоббік», інформує Радіо Свобода.

В акції анонсована участь двох угорських діячів, яких нещодавно не пропустили з Угорщини до України на кордоні на Закарпатті, – депутата Європарламенту Крістіни Морваї, представниці крайньої правої угорської партії «Йоббік», і юриста Томаша Ґауді-Нодя, який теж належить до цієї ж партії. У Державній прикордонній службі наприкінці вересня повідомляли, зокрема, що стосовно Крістіни Морваї було виконане доручення Служби безпеки України про заборону їй в’їзду до України до липня 2019 року у зв’язку з тим, що 2014 року вона відвідала окуповану частину Донбасу і висловлювала там підтримку керівництву бойовиків.

12 жовтня 2017р.

Теги: Угорщина, самовизначення, протест

Коментарі

Вуву 2017-10-13 / 05:46:12
Ісвань ..."угорців на нари"...
Це був перебраний вйобік і зробив таку провокаційю ... Спеціально замовили пойізд буда-пашет мункач-чево... Прийіхали і здєлали. (:=))

Tychyna Pali bacsi 2017-10-13 / 01:07:41
Та нехай собі як знають. Божеволіють, конають, — Нам своє робить!

István 2017-10-12 / 23:32:00
Не Венгрия проведет акцию, а какая-то националистическая организация... Не надо путать.
А если специально хотите путать, тогда можно сказать, что Украина провела весной марш по Ужгороде, где кричали "Угорців на нари!"

До вуву 2017-10-12 / 21:58:59
хочеш другий фронт ATO?

Вуву 2017-10-12 / 19:37:45
Здається вже від жовтня повинен був курсувати пойізд ... "мукачево-будапештет" ... Напевно щоб сюди йіхній вйобік завози і решта всяких "туристів".?

Копча 2017-10-12 / 19:21:56
Маленька йобнут@ держава в центрі Європи ніяк не позбудеться імперської хвороби.

Страшна мадяризація 2017-10-12 / 16:13:22


Розгойдувати ситуацію і підгодовувати сепаратизм будете на інших ресурсах. Тут - територія України. Коментар видалено. Адмін.


До "Страшна мадяризація" 2017-10-12 / 15:29:16
Йоббік - друга за розміром після правлячого ФІДЕСа партія Угорщини. І друга за впливом. Фінансується, як знаємо, Путіним. Організатор численних провокацій на Закарпатті. А акцію підтримала влада Угорщини і свідомо повідомила про неї МЗС України.
Тому казкуй іншим. А ми самі розберемося.
І зі злодіями-генералами - теж. Як бачиш, уже розбираємося.

Шановні боти 2017-10-12 / 11:55:41
Не треба прикриватися корупцією та поганою інфраструктурою - ці явища є і в країнах, які ви вважаєте процвітаючими. Але це не причина втрачати національну гідність і потурати сепаратистам та україноненависникам, вдаючи з себе великих демократів.
Європа побудувала школи-лікарні-дороги в Угорщині, побудує і тут. Ми до цього йдемо.
А от державну мову, друзі, треба вчити. Як в Угорщині, так і, не повірите, в Україні.

Закарпатець + 2017-10-12 / 11:12:38
100500

"Страшна мадяризація" 2017-10-12 / 09:39:26
Хто такий "Йоббік" ??? Они влада в Угорщині ? Нет ?. Они што ,задіяні в мінському переговорному поцесі ? Тоже Нет? Они де збираються На території України ? Та товди якого хр.на ?!!
Што вам до них .Што Клімкіну до того што хоче "йоббік".
Ви армію укріпляйте , з реальною корупцією боріться ,як можете ,хоча би в дописах .
Завтра кресовяки зберуться в Польші , і што ? Будете йойкати ?
Більша проблема ,повернення Россії до Ради Європи , ото проблема .
Вчора ймили двох генералів на розкраданні армії ,оце проблема ,а сьогодні представники влади їх відмазують .
Женіть караван в правильному напрямку , і зберігайте його цілим ,а не творіться де який пес гавкне .




Вуву 2017-10-12 / 07:22:48
Ну давай маскалью ще разок зроби заяву що ти проти нового освітнього закону в той час коли клімкін в будапешті буде розяснювати хунам все що можна .
Давай гена "козирнись".

Вуву 2017-10-12 / 07:11:10
Луценко попередив маскаля вчасно ... Бо та акція і проголошення автономійі на Закарпатті без сумніву планувались як одночасна акція.

Закарпатець 2017-10-12 / 07:08:25
МЗС України краще б звернвв увагу на бездіяльність інститутів держави Україна на території Закарпаття, а саме відсутність фінансування розваленої інфраструктури, корупція у всіх сферах, відсутність медицини взагалі, і так безкінечно. Що робить Київ для зааарпатців, обкрадає? Скільки доріг, лікарень, шкіл, стадіонів, басейнів... побудували за 26 років? майже все, що є в Закарпатті побудовано за часи Чехословакії, за невпликий 20 річний період. Пропиніть красти і робіть щось для людей, лише так можна змінити думку людей. А ці всі заяви, ноти президенту корумпованому посилайте тому що в якиєві править

НОВИНИ: Політика

13:47
/ 3
До підпалу офісу угорської організації в Ужгороді можуть бути причетні польські радикали з ультраправої "Фаланги"
04:04
Будапешт через організації закарпатських угорців затягує імплементацію рішень Венеційської комісії - Гриневич
03:27
/ 7
Міністр Гриневич звинуватила голову МЗС Угорщини Сійярто в брехні
02:39
/ 13
У Тячеві голові РДА жбурнули назад кошик квітів, принесений ним "для піару" до пам'ятника Героям Небесної Сотні
01:13
/ 7
В Ужгороді планують встановити ще один провокаційний символ угорської імперськості
04:27
/ 14
Україна не може повністю задовольнити позиції угорської нацменшини у мовному питанні – МЗС
21:36
/ 1
На Закарпатті через АЧС відстріляно сотню диких свиней, у семи випадках вірус підтвердився
23:38
В Ужгороді відбулося громадське вшанування полеглих під час виходу із Дебальцевого
12:43
/ 10
Усім зацікавленим сторонам представили "Дорожню карту імплементації мовної статті закону "Про освіту", Угорщина бреше і маніпулює – МОН
21:05
/ 9
Від шантажу до інсинуацій: Глава МЗС Угорщини звинуватив Україну в "міжнародній кампанії брехні проти Угорщини та закарпатських угорців"
07:39
/ 7
Клімкін: угорці мабуть плутають угорську мову з російською
07:06
/ 4
Кабмін вніс до ВР законопроект про зміни до закону про освіту
23:04
/ 12
Спробу підпалу офісу угорської організації в Ужгороді здійснили пропутінські праворадикали однієї з країн ЄС – Москаль
17:48
/ 38
Низка організацій звернулися до президента щодо звільнення голови Закарпатської ОДА через його антиукраїнську діяльність
15:25
/ 9
Уряд України відреагував на "хамство і маніпуляції" з Угорщини та схвалив зміни до мовної норми
14:53
/ 11
Заступник голови Закарпатської ОДА Москаля уникнув люстрації, бо "немає запису в трудовій" – "Схеми"
14:21
/ 11
Представники угорської громади Закарпаття відмовилися від консультацій з Міносвіти України
05:36
/ 2
Екс-в.о. начальника Закарпатської митниці і екс-помічник нардепа Горвата Крутяк має $130 тис, "подарованих дідусем", і їздить на Infinity "від мами"