ВРП звільнила голову Великоберезнянського районного суду

Вища рада правосуддя під час засідання 29 вересня ухвалила рішення звільнити у зв’язку з поданням заяв про відставку 16 суддів.

ВРП звільнила голову Великоберезнянського районного суду

Зокрема, з посади судді Великоберезнянського районного суду Закарпатської області звільнено Цибика Івана Йосиповича.

Як зазначає портал "Судова влада України", Іван Цибик є головою Великоберезнянського районного суду.

30 вересня 2017р.

Теги: Іван Цибик

Коментарі

Обізнаний 2017-10-04 / 11:34:57
Мало вам ши дачого розкажу. Цибик побудував будинок коло автобусної остановки інтернат. Потім продає цей будинок, і пише в судову адміністрацію заяву що потребує покращення житлових умов, не має де жити. Судова адміністрація дає бідолазі гроші, щоб Іван квартиру купив за державний кошт. Квартиру так і не купив, гроші вклав в будівництво дачі в с. Вишка та за судом будинок побудував. До речі за судом будинок збудовано на землі, яка була в користуванні суда. Ось так Іван працював на славу нашої Держави. Тому що чесний та справедливий!

Віщане 2017-10-03 / 22:56:56
Натулько тута судейська продажна бридота жадна шо в свій будинок на Красії навіть стільці з суда покрала. Де го Бог задіне такого жадного Цибіка? Ось ссилка на крадені стульці з суда, які цибик приніс в той будинок. Злодій https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/budinok-na-kras-s-vishka-IDgW6Vg.html#8d9b72215c

Галигінаааа Жаннннаааа 2017-10-02 / 20:38:40


Коментар видалено. Прийдіть до тями. Тут - не помийниця. Наступного разу за таке буде бан. Адмін


Анаконда 2017-10-02 / 19:34:52
По ньому ще з розумом нихто не копав. Тепер багато хто займеся його документацією, особливо стажем і обсягом його саме юридичного стажу. якшо він думає, що в архіві нічого не зусталося то ВНо доста глупой. СБУ все знайде

Балаган лімітед 2017-10-02 / 19:28:57
У Цибика Янка ще є проблема з стажом то я вам кажу бо я давно його знаву і я є його майже однолітком. Йому дописали пару років "добрі люде" стаж юрисконсульта на одній з фірм. Ця інформація буде перевірятися СБУ і обовязково їй буде дана оцінка. Може вийти й таке, що ще й лишиться без судівської пинзії. Буде коровам хвости крутити

ДОЛЯ ПОМІЧНИЦІ 2017-10-02 / 19:23:33
Цікаво, що скаже СБУ і прокуратура області на спроби Галигіної Жанни залишитися на посаді і яку оцінку дасть людям, які пробують щось допомогти в тому числі й сьогоднішніми дзвінками

До Земляка 2017-10-02 / 19:20:26
На таможні чесно той трансексуал працював?Вигнали його як пса, хай радуєся, що не по статті. Якби не Галигіна або інші помічники, які в нього працювали то його кваліфікаційний рівень "правознавство за 9 клас". Грязной і глупой наркотично - беземоційной г...но, якого навіть його сини терплять, а не поважають

До Миколи 2017-10-02 / 19:15:22
З гомосексуалістами та тих, що сидять на торможених реакцію наркотиках в правовому полі не діють. таких як ВОНО, що на фото просто опускають на парашу.

Микола 2017-10-02 / 17:34:26
Всім убогим розумом та ображеним:Вам порекомендували що робити,вирішуйте питання в правовому полі,ідентифікуйте себе,і не квакайте з багна, в якому знаходитесь по житті.

ПО МАЙНУ *****А ЦИБИКА 2017-10-02 / 15:09:40


Якщо хочете знати де старий *****н Цибик поховав майно і що він за життя нажив ******ичним шляхом. Пишіть. Я все розпишу


ДОЛЯ ПОМІЧНИЦІ 2017-10-02 / 09:31:59
Галигіну Жанну звільнено (станом на 09 год 30 хв 02.10.2017 року, хоча це ще може бути грою). Вона всім подякувала за роботу у Великоберезнянському районному суді. Пообіцяла повернутися втретє в цей суд вже в статусі Судді. В добру путь - Жанно Валеріївно!

Василь Васильович 2017-10-02 / 09:08:45
Імена писак та їх диригента всім відомі.Всі ці пасквилі написані від злості і безпорадності,тому що в свій час їм не вдавалося домовитись.Завжди отримували жорстку відмову.Іван Йосипович чесна і порядочна людина,а як спеціаліст, тут коментарі зайві.Про це свідчить 21 рік роботи на посаді голови суду.Про якісь там гроші взагалі смішно згадувати.Покажіть статки ,майно і т.інше.Людина за весь цей час на машину не заробила ,не має у власності житла.Маєте факти - пишіть заяву в прокуратуру.

Земляку 2017-10-01 / 21:00:31
Навірно ти з Марса прилетів тільки що) саме смішне "чесно на таможні робив". Чому звільнився з таможні? Після чого чому антидепресанти почав вживати? Як можна було людей судити під дією психотропних препаратів?

люда 2017-10-01 / 18:36:06
Знаєте я його не захмщаю, бо думаю він такий як і 95% інших продажних кончених суддів, але всі ці коментарі це вже повний бред. Не думаю шо гроші він від вас із кармані сам тягнув, ви ж самі йому давали за адмінки по п"яні за хуліганки та всяке інше, тому і самі ви не святоші і гроші самі пхали а це гавкання зараз раді чого, раді гавкання!?

Люда. 2017-10-01 / 18:16:45
Коли працював, боялися слово йому сказати. А зараз , коли подав у відставку , самі хоробрі під видуманими ніками , як шакали гавкають і то з диванів.

Земляк 2017-10-01 / 16:55:03
Цибик порядна людина! Йому 65 рокiв! Працював нормально!Хотя у В Березному це складно!Профiсiонал! Нi яких партiях не брав участi!Займався чесно роботою, на таможнi також . Цi вiдзиви пишуть з одноi адреси!

Копча 2017-10-01 / 15:23:45
Най гроші мені верне.

АВРОРА 2017-10-01 / 09:19:58
Астанавитесь!

МІШКО ШАРАНИЧ 2017-10-01 / 09:01:26
Має зогниті живим зато шо мене з суда попер

Веня 2017-10-01 / 00:42:32
Продажна паскуда,гнида,аморальний виродок і просто кончєне чмо. Таким запомнять Цибіка прості березняни.

НОВИНИ: Соціо

23:51
30 родин із прифронтової Харківщини оздоровилися та відпочили на Закарпатті за час дії програми "Турбота"
23:19
/ 1
Словаччина хоче відновити пасажирське залізничне сполучення із Ужгородом, яке припинилося 80 років тому
18:22
"Укрзалізниця" ще цьогоріч планує запустити потяг "Київ – Кошиці"
15:29
/ 7
Як "танець з бубном" за вітряки на Руні гудуть сільрада, лісівники та закарпатська влада
14:15
/ 1
Приватний поїзд "Прага – Чоп" сьогодні здійснив свій перший рейс
11:22
/ 3
Запис мого діда і сепаратне святкування Паски
11:11
/ 1
У Ракоші Вишківської громади попрощалися з полеглим Героєм Святославом Корнійчуком
20:19
/ 5
В Ужгороді на об'їзній депутати-"слуги" планують "роздерибанити" понад 1 га землі із заниженням вартості в 10 разів
21:59
/ 23
На Закарпатті було зроблено спробу дестабілізації шляхом перекриття доріг "через мобілізацію". Поліція звільнила проїзд
18:44
/ 36
Головою Ужгородського міськрайонного суду переобрано Віктора Данка
18:38
На війні поліг Віталій Петах зі Страбичова Мукачівської громади
02:00
/ 30
Комбат Руслан Каганець: "Без людей виграти цю війну неможливо. Ми не зробимо мільйон роботів із штучним інтелектом, які за нас воюватимуть"
00:32
/ 1
Відсьогодні на Закарпатті розпочалася нерестова заборона
21:48
Біля Солотвинського солерудника виявлено смітники, пластикові пляшки в карстових проваллях і забруднення потоку Глод
16:44
/ 3
В Ужгороді пойдуть чемпіонат України з велоспорту-МТБ та чемпіонат області
11:26
/ 4
На війні з росією поліг Ігор Сакало з Горінчова Хустського району
10:53
У лютому споживчі ціни на Закарпатті в цілому не зросли – статистика
11:15
"Щасливі діти" запускають новий цикл відновлювальних ретритів для мам із дітьми "Сила Карпат"
10:56
/ 6
В Усть-Чорній на Тячівщині попрощалися з полеглим Героєм Октавіаном Коненком
22:53
/ 3
У понеділок в Сваляві проведуть в останню дорогу полеглого 21-річного Героя Василя Томащука
22:20
/ 2
У Великій Копані попрощалися з Віталієм Чонкою, що загинув на Запоріжжі ще торік у червні
15:31
У лютому в порівнянні з торішнім груднем ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 1,4%
14:57
Торік на Закарпатті прийняли в експлуатацію житла на 17,8% більше, ніж у 2022-му
14:10
/ 1
Кабмін перерозподілив освітню субвенцію на 2024 рік: місцеві бюджети Закарпаття втратили 2,4 млн грн
23:00
/ 3
На війні поліг ровесник Конституції України Василь Цьока з Крайникова Хустської громади